Cik Jūs ilgi guļat?

 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Sveiki, variet pastāstīt kā Jums ir ar gulēšanu, cik stundas nepieciešamas, lai kārtīgi izgulētos, cik ātri aizmiedziet, kā ar pamošanos, kas palīdz utt?
Nesāksim lielīties, ka vienam pietiek ar tik un tik stundām, citam nē, tomēr tagad ir zināms, ka katram tas ir individuāli, man personīgi ir nepieciešamas 12-14 stundas, lai izgulētos, bet visbiežāk tieši ir grūtības ar aizmigšanu, es nevaru pie jebkādas skaņas to izdarīt, nepatīk, ka pat pulkstenis tikšķ.
Ir cilvēki, kas saka, vajag vienkārši iztērēt enerģiju, kārtīgi nostrādāt pa dienu, tad gribēsies gulēt, nu nē, nav tā, ir vai nav enerģija, tas manai gulēšanai neko nemaina vispār. Vienīgā labā izgulēšanās un uzreiz aizmigšana ir, kad es sajaucu dienu ar nakti vietām.
27.09.2020 23:53 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Lasot komentārus, saprotu, ka man no katras pa drusciņai.. :D Ir dienas, kad varu visu nakti notusēties, piecelties pēc 3h un doties svaiga kā gurķītis uz darbu, bet ir arī dienas, kad it kā guļu 9h un no rīta pieceļos kā izspiesta jāņoga un liekas, ka buldozers pārbraucis pāri.
Pēdējā laikā gan miega bads ir ļoti izteikts. Varu visas brīvdienas nogulēt un vēl pirmdienā man nāks miegs un būs sajūta, ka neesmu izgulējies. To noteikti jūtu, jo ir atsācies darbs.. Atvaļinājuma laikā tādas sajūtas nebija it nemaz.
Ja tā padomā, tad šķiet, ka optimālais man ir 7-9h. Guļot vairāk galva liekas kā spainis un guļot mazāk (4-5h) trīc rokas un ir totāls bezspēks. Liekas, ka nokritīšu gar zemi jebkurā brīdī.
29.09.2020 16:44 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Ak, aizmirsu vēl pieminēt, ka aizmigt varu pie visa un visur. Principā netraucē nekas, ja tiešām gribas gulēt. Esmu gulējusi kamēr vīrs ar urbi urbj blakus istabā :D Nespēju skatīties filmas, kad nāk miegs, jo aizmiegu pirmajās 15 minūtēs. Agrāk tā nebija. Šķiet pirms kādiem 5 gadiem.
29.09.2020 16:46 |
 
Reitings 22
Reģ: 13.02.2015
Pārsvarā eju gulēt ~23.00 un ceļos ~ 6.10.
Bet vidēji sanāk gulēt no 6h līdz 8 h. Ja esmu gulējusi mazāk kā 6h, tad jūtos ļoti slikti.
30.09.2020 09:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits