Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vitamīni matiem

 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Sveikas meitenes 🤗
Iesakiet kādus vitamīnus tieši matiem, kuri tiešām pēc izdzertā kursa (vai vairākiem) strādā vai rezultāts ir kaut nedaudz redzams.
Ir bijusi pieredze ar vitamīnu kompleksiem, kuri domāti matiem, nagiem, ādai, bet diemžēl tie nav strādājuši.
Gaidu ieteikumus, jauku jums šo dienu☀️
20.09.2020 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Dzeru vitamīnus un tiešām redzu rezultatus - riktigi ātri aug biezas spalvas uz kājām un padusēs. Nopietni, es arī no citām meitenem esmu dzirdējusi, ka tieši tur ir rezultāts, kur vismazāk gribētos ...
20.09.2020 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 71
Reģ: 01.03.2011
Vajadzētu pie endikrinologa aiziet pārbaudīties vai nav iekšīga vaina kāpēc slikti mati.Man palīdzēja placentas šampūns un balzāms.Kā arī kursa veidā dzēru kalciju un D vitamīnu,klāt vēl selēnu.Mati palika daudz labāki 🙂
21.09.2020 14:03 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Esi uzmanīga ar matu vitamīniem.
a) tie iekrīt vajā tiesiskā regulējumā. Tas ietekmē produkta drošību un riskus. Risks mazinās, ja rūpīgi pārbaudi sastāvdaļas u npārzini savas alerģijas.
b) rekomendētu pārliecināties, ka uzturs ir pareizs. Uztura maiņa bija līdzeklis, kas nodrošināja garus un kuplus matus, kādus līdz tam nēsāju tikai pieaudzētus.
21.09.2020 15:44 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
man ir palīdzējusi eļļiņa ar sarkanajiem čilli pipariem (nopirku krievu kosmētikas veikalā Origo, bet tas bija pirms kādiem 6 gadiem, nez vai tur tas veikaliņš vēl ir)
un matu masāža ar šādu ierīci -
21.09.2020 16:08 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vitamīni matiem (ja tādi arī pastāv un ir normāli, nevis tikai uzraksts uz kastītes) palīdz augt matiem stiprākiem un uzlabot jauno matu struktūru. Tātad ņemot vērā cik lēni mati aug tas kurs ir gadu.
Ar vitamīniem nevar uzlabot matu galus un tos matus kuri jau ir izauguši, jo mats pēc savas uzbūves ir mirusi raga kārta. Lai uzlabotu matus no ārpuses , kad tie jau ir izauguši palīdz tikai šampūni, eļļas utt., jo tie nolīdzina mata struktūru no ārpuses, bet tas arī nav uz ilgu laiku.
Kāpēc cilvēki saka ka no matu vitamīniem sāk augt apmatojums citās vietās, jo tas aug ātrāk mēs to bieži skujam. Tāpēc mats, kurš aug no sīpola ir to dara labāk un izskatās labāk.
Teiksim ja tu noskūtu galvu un sāktu dzert vitamīnus, tad tie mati kuri augtu būtu veselīgi un skaisti. Jau sabojātus matus neuzlabot ar vitamīniem.
Ja runa ir par matu augšanas uzlabošanu, ātrāk vai ja ir plāni mati tad tur arī neko nevar īsti ietekmēt. Cik uz ādas ir matu sīpola sakņu tik ir, un mata biezumu arī grūti ietekmēt. Vienīgi ir dzirdēts ka var vaicināt ādas apasiņošanu, kas var ietekmēt matu saknes.
21.09.2020 18:26 |
 
Reitings 74
Reģ: 23.11.2012
Jau no vairākiem frizieriem esmu dzirdējusi labas atsauksmes par šķidrā kolagēna lietošanu - mati augot griezdamies un āda skaista un elastīga. Pati gan vēl neesmu pamēģinājusi. Rudenī un pavasarī cītīgi lietoju D vit un ca, jo mati krīt ārā pastiprināti
21.09.2020 19:40 |
 
Reitings 9
Reģ: 10.08.2020
Pirms kāda laiciņa nopirku aptiekā vitamīnus Beautynol- matiem, ādai un nagiem.
Izdzēru 8tabletes un tad man sākās alerģiska reakcija un pa visu ķermeni uzmetās nātrene. (Neesmu alerģisks cilvēks,līdz šim man vispār nebija nekāda pieredze ar alerģiju)Biju pie ģimenes ārsta,izraksija antihistamīna zāles. Jau ir otrā nedēļa, bet nātrene pilnīgi nav izzudusi.
Izvērtējam vitamīnu kvalitāti un vispār viņu vajadzību.
23.09.2020 08:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits