Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar bijušā draugiem

 
Reitings 19
Reģ: 19.02.2016
Rakstu šeit, jo īsti nezinu, kam lūgt padomu.
Stāsts ir sekojošs, daudzus gadus biju kopā ar cilvēku attiecībās, un visu šo gadu laikā man izveidojās ļoti tuvas attiecības arī ar viņa draugiem, ar kuriem kopā svinējām visus svētkus, ceļojām, viens pie otra ciemojāmies, man likās, ka esmu ieguvusi apbrīnojami foršus cilvēkus savā dzīvē. Tā nu sanāca, ka pēdējā gada laikā mūsu divu attiecības sašķobījās, un pēc ilgām pārdomām visam pieliku punktu es.
Tā kā jutos vainīga šo attiecību izjukšanā, uzrakstīju vairākiem tuviem mūsu kopējiem draugiem no viņa puses, ka man ir ļoti žēl par notikušo un vēlos saglabāt draudzīgas attiecības. Pagāja kāds laiks, un nejauši ieraudzīju, ka daži no viņa draugiem mani ir izdzēsuši no FB, neseko IG, kā arī neviens vairs nesveic svētkos.. Palika skumji, jo man likās, ka starp mani un viņa draugiem vienmēr ir bijusi forša saikne. Un nu... tagad izrādās, ka tā ir bijusi tikai ilūzija.
Zinu, ka uz ielas un pasākumos bieži nāksies viņus satikt, vai sveicināt? Nezinu, kādus komentārus gaidīt, laikam vnk ceru uz kādu padomu, kā sevi nešaustīt katru dienu par tiem cilvēkiem, kurus neatgūšu, bet, kuri joprojām ir manā sirdī.
Vai jums ir bijusi līdzīga situācija?
15.09.2020 02:50 |
 
Reitings 1374
Reģ: 26.06.2019
Eksperte tava situācija ir saprotama, bet autore jau pati uzsver, ka rakstīja, jo jutās vainīga...
Es ļoti labi saprotu, ka tā var justies, un ja ir gadi pavadīti šo cilvēku starpā, tad visas emocijas ir ļoti normālas, bet man liekas nepareizi tajā visā iepīt šos cilvēkus, kas vienkārši bija klāt, jo viņu draugs bija kopā ar šo sievieti. Ne vairāk un ne mazāk.
17.09.2020 14:34 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Nekas par ko šokēties manuprāt.
Tā tas ir un būs. Es nemaz nekad baigi neaizrāvos ar baigo draudzību, kas bijuši draugi bijušajiem, vienmēr uzreiz attiecības kā nocirstas.
Ir draugi un ir draugu draugi/paziņas - vienkārši laicīgi jāsaprot kurš ir kurš.
16.09.2020 14:53 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
lote_te @ 16.09.2020 14:11
Man liekas, ka kļūda bija rakstīt draugiem. Nu kāds sakars viņiem jūsu attiecībās? Tie bija tava ex vīrieša draugi, kas laika gaitā kļuva par tavējiem, bet domāju, ka daudziem tas varēja likties dīvaini - attaisnoties par kaut ko, kas patiesībā skar jūs abus. Tā vietā, lai ļautu visam dabiski notikt, Tu tā kā uzspied - draudzēsimies, bet varbūt jums bija vienkārši draudzīgas attiecības, jo Tu biji viņiem svarīga cilvēka otra puse. Tas neuzliek pienākumu jums kļūt par sirdsdraugiem. Varbūt viņus mulsina doma, ka draudzēsies ar tevi, bet kopīgu pasākumu jau nebūs. Jo kā Tu iedomājies - draudzēsieties, svinēsiet svētkus, kur ir tavs ex un ar laiku viņa jaunā sieviete?!
Tavā situācijā es pasveicinātu, ieturētu neitrālu pozīciju. Un pieņemtu to, ka tie bija tava ex draugi, nevis tavējie!

Man, savukārt, nešķiet muļķīgi paziņot draugiem par šķiršanos. Es gan nezinu kāda tā ir bijuši autores situācijā. Taču kad šķīros es, paziņoju to pati viņa radiniekiem uzsverot, ka komunikāciju arī pazaudēt nevēlos, un ka mēs vienkārši esam nolēmuši iet katrs savu ceļu. Taču galvenokārt to dariju dēļ tā, ka zinu, cik ļoti viņam patika ( domāju ka tā ir joprojām) melot un sagriezt situācijas. Taču mana pārliecība ir tajā, ka patiesību parāda laiks. Tajā pašā laikā rēķinājos, ka būs cilvēki, kas būs "viņa pusē", kas arī tā notika. Un cilvēki, kas ietur neitrālu pozīciju. Dotajā brīdī ar lielāko daļu no viņiem man ir neitrālas attiecības, sveicu svētkos un sveicina mani atpakaļ. Satikties nesanāk jo dzīvojam katrs savā valstī, taču domāju, ka sveiciens nebūtu problēma.
16.09.2020 14:42 |
 
Reitings 1374
Reģ: 26.06.2019
Man liekas, ka kļūda bija rakstīt draugiem. Nu kāds sakars viņiem jūsu attiecībās? Tie bija tava ex vīrieša draugi, kas laika gaitā kļuva par tavējiem, bet domāju, ka daudziem tas varēja likties dīvaini - attaisnoties par kaut ko, kas patiesībā skar jūs abus. Tā vietā, lai ļautu visam dabiski notikt, Tu tā kā uzspied - draudzēsimies, bet varbūt jums bija vienkārši draudzīgas attiecības, jo Tu biji viņiem svarīga cilvēka otra puse. Tas neuzliek pienākumu jums kļūt par sirdsdraugiem. Varbūt viņus mulsina doma, ka draudzēsies ar tevi, bet kopīgu pasākumu jau nebūs. Jo kā Tu iedomājies - draudzēsieties, svinēsiet svētkus, kur ir tavs ex un ar laiku viņa jaunā sieviete?!
Tavā situācijā es pasveicinātu, ieturētu neitrālu pozīciju. Un pieņemtu to, ka tie bija tava ex draugi, nevis tavējie!
16.09.2020 14:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Manuprāt ir tikai pieklājīgi veltīt acu skatienu un sasveicināties. Nevajag būt tādai pašai kā citiem, ja vēlējies/ vēlies saglabāt kontaktu vai vismaz kaut ko. Ja pati speciāli ignorēsi satiekot viņus kaut kur sabiedrībā, domaju, ka jutīsies tikai neērtak
16.09.2020 14:09 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Cilvēki dzīvē nāk un iet, tāpat ir ar draugiem. Ne visi ir uz palikšanu un ne visiem ir jāpaliek, kāds aizies un vietā būs citi draugi. Es zinu, ka tas ir nepatīkami, bet tā tas notiek un ar to jāsamierinās, ar varu jau nevienu savā dzīvē nenoturēsi.
Man personīgi ir ļoti sāpīgi šķirties no cilvēkiem, kuriem esmu pieķērusies un ar kuriem man bijušas īpašas attiecības. Ir nācies piedzīvot, ka cilvēki, kurus esmu uzskatījusi par patiesi labiem draugiem man vienā brīdī "iedur dunci mugurā". Tik ļoti reizēm nākas vilties cilvēkos..
16.09.2020 11:32 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Visticamāk pirmo reiz pēc attiecību beigām satiekot sveicinātu, ja pretī nebūtu atbildes tātad turpmāk darītu citādāk.
Noteikti izjuka, ko tu biji tā kas pielika punktu attiecībām ar viņu draugu. Un ja reiz tie bija viņa draugi tad tīri loģiski, ka būs viņa pusē un neturpinās kontaktu ar tevi.
Jāturpina dzīvot, būs citi draugi un paziņas.
15.09.2020 13:58 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Jā, bija tieši tāda pati situācija, ka esot attiecībās viņa draugi un tuvākie ģimenes locekļi (māsas, brāļi, māsīcas un brālēni) kļuva arī par maniem draugiem. Izšķiroties no viņa skaidrs ir viens, ka kontakts ar viņa draugiem/ģimeni vairs nebija tik regulārs vai arī vispār tika pārrauts (vairāk no viņu puses tomēr) , taču man izdevās saglabāt labas attiecības ar vienu viņa radinieci un mēs draudzējamies vēl aizvien un ne tikai sarakstoties, bet tiešām tiekoties dzīvē un apciemojot vienai otru. Daži viņa draugi man ir rakstījuši arī pēc šķiršanās vienkārši lai apvaicātos kā iet. Ļaunu prātu neviens uz mani netur.
Šos cilvēkus vairs nesaucu par draugiem un dzīvoju tālāk. Ja sanāk saskrieties tad pārmijam pāris vārdus un viss. Ar visiem draugos nepaliksi un tas ir jāsaprot lai arī cik skumīgi nebūtu.
15.09.2020 13:33 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Silvera @ 15.09.2020 09:02

Tāpat kā pēc šķiršanās ir jāpaiet laikam, tāpat arī ar pazaudētiem draugiem. Man arī pēc izjukušam attiecībām bija skumji, ka lidz ar tām pazuda daudzi draugi. Tikai viens ir tāds, kas vēljoprojam apsveic svētkos, uz ielas sveicina un šad tad uzraksta kā iet.
15.09.2020 10:20 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Draudzību izbeigšanās, protams, ir skumja lieta, bet, kā teica viens no draugiem, ko zaudēju, izjūkot attiecībām, notiek, ja trūkst vienojošā komponenta.
15.09.2020 09:02 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Draudzību izbeigšanās, protams, ir skumja lieta, bet, kā teica viens no draugiem, ko zaudēju, izjūkot attiecībām, notiek, ja trūkst vienojošā komponenta.
Pēc pēdējās šķiršanās apzināti pārtraucu visa veida komunikāciju ar bijušā puiša draugiem, jo nekad nejutu ar viņiem tuvu saikni, lai gan vienam pārim pat bijām vedēji kāzās. Tomēr, ja jāizvēlas starp virspusējām attiecībām un nekādām, es esmu nežēlīga.
Bet autorei - tu jau nekad nevari zināt, kā iegrozīsies dzīve, varbūt pienāks laiks, kad ceļi atkal krustosies.
15.09.2020 09:00 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Man gan otrādi. Kas biju kopā ar bijušo, draugu bija mazāk kā tagad. Varbūt tāpēc, ka daļa no viņiem bija fake ass people.
Cilvēki no tiem laikiem man palikuši paziņas. Lielākā daļa, protams, nekomunicē ar mani. Lai gan nekad neesmu sapratusi, kāpēc tā ir. Kāpēc divu cilvēku atšķirīgam ceļam ir jānozīmē arī komunikācijas pārrāvumu. Attiecības jau ir starp diviem cilvēkiem, nevis veselu autobusu.
Es baigi par to neiespringstu. Īstenībā pēc šķiršanās var vislabāk redzēt patiesās krāsas cilvēkiem.
Un neatkarīgi no tā vai esi ar kādu kopā vai nē, vienmēr atceries - viņa draugi nav tavi draugi un otrādi.
15.09.2020 08:30 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
sla @ 15.09.2020 07:59
Es domāju, ka būtu muļķīgi sveicināt jo jūs vairs neesat draugi. Viņi tevi izdzēsa - tas nozīmē viss, tu neesi viņiem nekas, pieliec tam punktu.

Nav tur nekā muļķīga, tā rīkojas nenobrieduši prāti. Citādi būtu nepieklājīgi paiet garām un nesasveicināties. Mazu bērnu spēles.
15.09.2020 08:18 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Manuprāt, izdzēšana no sociālajiem tīkliem ir red flag. Un vēl vairāk dīvaini,ka rakstiji par mistisku draudzības saglabāšanu, tas laikam arī ir iemesls izdzēšanai.
Esmu arī pārtraukusi kontaktu ar ex-draugiem, kuri kādreiz arī bija mani draugi, bet tā tas ir, nevar gribēt izšķirties un paturēt viņa draugus. Reizēs, kad sanāk kādu satikt, vienmēr apsveicinamies, apjautājamies kā iet, ja būtu kāda SOS situācija, pieļauju arī varētu piezvanīt. Bet vai vajag? Un vēl draudzēties?
15.09.2020 08:17 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Es domāju, ka būtu muļķīgi sveicināt jo jūs vairs neesat draugi. Viņi tevi izdzēsa - tas nozīmē viss, tu neesi viņiem nekas, pieliec tam punktu.
15.09.2020 07:59 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Sveika! Jā, situācija ir nepatīkama, bet saprotama. Satiekot kaut kur sveicinātu, bet ar draudzību ir cauri. Tomēr, drauga draugi ir viņa draugi. Ir labi, ja bijis labs kontakts, bet ne jau tagad kompānijā sauks visu draugu bijušās, pat, ja bija lieliskas attiecības vairāku gadu garumā. Padomā pati, vai vēlētos tagad pasēdēšanās redzēt bijušo draugu ar citu meiteni? Vai uzturi kontaktu ar draudzeņu bijušajiem vīriem vai draugiem, lai cik forši viņi būtu?
15.09.2020 07:25 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Sveika! Ir gadījies, ka izjūkot attiecībām, pazūd arī kopīgie draugi. Es droši vien pasveicinātu, ja satiktu uz ielas vai kādā pasākumā :)
15.09.2020 06:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!