Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievišķība

 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Sveikas, meitenes.🙃
Pēdējā diezgan aizdomājos par savu sievišķību, kā padarīt sevi sievišķīgākum, kas man liekas sievišķīgs.
Uzaugu kopā ar kaimiņu puikām, labākie draugi vienmēr arī bijuši puiši, tāpēc izaugu kā 'tomboy',
ar laiku gan izdomāju to mainīt, jo vēlos būt sievišķīga sieviete, es vienkārši jūtos tā iekšēji..
Vasaras laikā bijis tāds kā ''glow up'' ✨ ,kā arī esmu mainījusi dažādus ieradumus, turpinu vēl.
Tātad, mans jautājums jums:
Kas jums ir sievišķīga sieviete? Vai sevi uzskatāt par tādu?🎀
14.09.2020 10:54 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ko saprot ar sevišķību? Kleitas, zeķu bikses, vienmēr pilnu make up? Augstpapēžu kurpes? Uzvesties kā trauslai būtne? Prasīt palīdzību no vīrieša lai uznes maisiņu uz dzīvokli? Perfekta frizūra katru dienu? Saimniekošana pa māju kamēr vīrs strādā?
Es sevi uzskatu par sievišķīgu, jo esmu sieviete un ja vajag tad māku uzpucēties, bet ikdienā džinsu bikses, kedas un džemperis. Tā jūtos ērtāk un nejūtu vajadzību katru dienu pucēties.
14.09.2020 11:05 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
1. Manieres. 2. Iemācies smieties. 3. neesi vienmēr gudrakā, vīrieši dievina sievietes, kas spēj būt muļķes. 4. make-up - bez tā nekas nesanāks. 5. apģērbs/apavi. 6. runā par meiteniskām tēmām, ne auto/moto un citām veču lietām. 7. iemācies labi gatavot. 8. iemācies paklausību un paklaušanos.
14.09.2020 11:06 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Kiskismau @ 14.09.2020 11:05
Ko saprot ar sevišķību? Kleitas, zeķu bikses, vienmēr pilnu make up? Augstpapēžu kurpes? Uzvesties kā trauslai būtne? Prasīt palīdzību no vīrieša lai uznes maisiņu uz dzīvokli? Perfekta frizūra katru dienu? Saimniekošana pa māju kamēr vīrs strādā?
Es sevi uzskatu par sievišķīgu, jo esmu sieviete un ja vajag tad māku uzpucēties, bet ikdienā džinsu bikses, kedas un džemperis. Tā jūtos ērtāk un nejūtu vajadzību katru dienu pucēties.
džinsas un džemperis nav sievišķīgi. Te draugs neliek skaistāk ģērbties? un papēdis zem 5 cm vispār nav pieļaujams.
14.09.2020 11:07 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Kiskismau @ 14.09.2020 11:05
Ko saprot ar sevišķību? Kleitas, zeķu bikses, vienmēr pilnu make up? Augstpapēžu kurpes? Uzvesties kā trauslai būtne? Prasīt palīdzību no vīrieša lai uznes maisiņu uz dzīvokli? Perfekta frizūra katru dienu? Saimniekošana pa māju kamēr vīrs strādā?
Es sevi uzskatu par sievišķīgu, jo esmu sieviete un ja vajag tad māku uzpucēties, bet ikdienā džinsu bikses, kedas un džemperis. Tā jūtos ērtāk un nejūtu vajadzību katru dienu pucēties.
Es Tev neprasīju stereotipus, es prasīju ko jums nozīmē būt sievišķīgām un vai jums liekas, ka tādas esat, jo katram tas nozīmē ko citu. Paldies par atbildi.
14.09.2020 11:08 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es Tev neprasīju stereotipus,

Tas bija vairāk tev domāts, ko nozīmē sievišķība.
Es par tādu vārdu ikdienā nedomāju tāpēc, grūti teikt kas tas ir man. Laikam jau daļēji tie stereotipi ko nosaucu.
14.09.2020 11:11 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Sievišķība ir tāds uzvedības/uzskatu modelis, kas veidojas, klātesot augstai sievišķo dzimumhormonu koncentrācijai. Otrādi vīrišķīgums.
14.09.2020 11:30 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Sievišķība. Skaista tēma.
Tā slepjās detaļās, vārdos, darbos, vēlmēs. Ne kleitās un žaketēs. Drošvien tāda lieta, kas vai nu ir, vai nu nav.
Pirmais, kam vērts pievērst uzmanību - attieksme. Bravūrīgai, spēcīgai it visā, visā, bez maiguma, tad sliecās uz vīrišķo pusi, bet, ja pašpārliecinātība un spēks vijās kopā ar maigumu, to varētu nosaukt par sievišķību. Mēģinu kaut kā savirpināt domas kopā. Katrā ziņā tā nav viena lieta, kas to raksturo, bet vesels kopums no visa.
Apģērbs ir lielisks instruments, lai paspilgtinātu/izceltu sievišķību, bet ar vīrišķīgu attieksmi, lamāšanos uc., drēbēs vairs neko nelīdzēs.
14.09.2020 11:39 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katz @ 14.09.2020 11:39
Sievišķība. Skaista tēma.
Tā slepjās detaļās, vārdos, darbos, vēlmēs. Ne kleitās un žaketēs. Drošvien tāda lieta, kas vai nu ir, vai nu nav.
Pirmais, kam vērts pievērst uzmanību - attieksme. Bravūrīgai, spēcīgai it visā, visā, bez maiguma, tad sliecās uz vīrišķo pusi, bet, ja pašpārliecinātība un spēks vijās kopā ar maigumu, to varētu nosaukt par sievišķību. Mēģinu kaut kā savirpināt domas kopā. Katrā ziņā tā nav viena lieta, kas to raksturo, bet vesels kopums no visa.
Apģērbs ir lielisks instruments, lai paspilgtinātu/izceltu sievišķību, bet ar vīrišķīgu attieksmi, lamāšanos uc., drēbēs vairs neko nelīdzēs.
spēks un pašpārliecinātība nav sievišķīgums. Tās ir tipiskas afa tēviņa īpašības. trauslums, muļķība, atkarība no stipra dzimuma... ir sievišķība.
14.09.2020 11:43 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
parunasimparlaiku @ 14.09.2020 11:43
spēks un pašpārliecinātība nav sievišķīgums. Tās ir tipiskas afa tēviņa īpašības. trauslums, muļķība, atkarība no stipra dzimuma... ir sievišķība.

Nu, jau sagāji sviestā.
Katz @ 14.09.2020 11:39
Sievišķība. Skaista tēma.
Tā slepjās detaļās, vārdos, darbos, vēlmēs. Ne kleitās un žaketēs. Drošvien tāda lieta, kas vai nu ir, vai nu nav.
Pirmais, kam vērts pievērst uzmanību - attieksme. Bravūrīgai, spēcīgai it visā, visā, bez maiguma, tad sliecās uz vīrišķo pusi, bet, ja pašpārliecinātība un spēks vijās kopā ar maigumu, to varētu nosaukt par sievišķību. Mēģinu kaut kā savirpināt domas kopā. Katrā ziņā tā nav viena lieta, kas to raksturo, bet vesels kopums no visa.
Apģērbs ir lielisks instruments, lai paspilgtinātu/izceltu sievišķību, bet ar vīrišķīgu attieksmi, lamāšanos uc., drēbēs vairs neko nelīdzēs.

Super viedoklis.
Pati uzskati sevi par sievišķīgu?
14.09.2020 11:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
FatBarbie @ 14.09.2020 11:45

Nu, jau sagāji sviestā.
Super viedoklis.
Pati uzskati sevi par sievišķīgu?

Laikam jau. Tā laikam ir tāda lieta, ko citi vairāk varētu pateikt.
Vispār par to apģērbu runājot, manuprāt, tas palīdz vairāk ''ieiet sievišķīgajā sajūtā,''noskaņot sevi un būt. Kaut vai paskatoties apkārt uz sievietēm - kolēģēm, mammām, reizēs, kad viņas ir sapucējušās, var redzēt lielāku dzirksti acīs un to prieku, kas staro - sievišķību.
14.09.2020 11:53 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
parunasimparlaiku @ 14.09.2020 11:43
spēks un pašpārliecinātība nav sievišķīgums. Tās ir tipiskas afa tēviņa īpašības. trauslums, muļķība, atkarība no stipra dzimuma... ir sievišķība.

Es ceru, ka tev reiz atslēgs internetu, jo cerēt uz prāta spējām ir pielīdzināma nullei.
14.09.2020 14:08 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katz @ 14.09.2020 11:39
Sievišķība. Skaista tēma.
Tā slepjās detaļās, vārdos, darbos, vēlmēs. Ne kleitās un žaketēs. Drošvien tāda lieta, kas vai nu ir, vai nu nav.
Pirmais, kam vērts pievērst uzmanību - attieksme. Bravūrīgai, spēcīgai it visā, visā, bez maiguma, tad sliecās uz vīrišķo pusi, bet, ja pašpārliecinātība un spēks vijās kopā ar maigumu, to varētu nosaukt par sievišķību. Mēģinu kaut kā savirpināt domas kopā. Katrā ziņā tā nav viena lieta, kas to raksturo, bet vesels kopums no visa.
Apģērbs ir lielisks instruments, lai paspilgtinātu/izceltu sievišķību, bet ar vīrišķīgu attieksmi, lamāšanos uc., drēbēs vairs neko nelīdzēs.

Trekni trīs plusi.
14.09.2020 14:09 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Interesanta tēma
Noteikti tāda neesmu. Esmu ambīcijām bagāta būtne, kurai vienmēr visiem večiem un čaļiem vajag būt pa priekšu un esmu par equality it visā ar visām četrām.
Reizēm riebjas, ka man šī īpašība piemīt, bet toč sievišķīga nemāku būt 😂
Apģērbs un makeup neko nenozīmē. Sievišķība ir īpašība? Ja godīgi, tad esmu redzējusi apkārt sev sievietes, kuras ģērbjas vienkārši, bet kaut kas ir tajā uzvedībā, ķermeņa valodā tāds kas staro uz āru
14.09.2020 21:16 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Varbūt es kļūdos un man nav taisnība, bet man šķiet, ka sievišķība ir tā lieta, ko nevar iemācīties vai iegūt, uzvelkot mugurā kleitu un augstpapēžu kurpes, vai, kā te izteicās viens "intelektuālis", tēlojot muļķīti vai runājot par "sieviešu tēmām". Sievišķība vai nu ir, vai nav. Manā uztverē sievišķība ir kas tāds, ko nevar tik viegli raksturot vārdos. Sievišķība ir īpaša enerģija, kura strāvo no tām sievietēm, kam tā piemīt. Sieviete var būt tērpusies kaut ādas biksēs un kerzu zābakos, braukt ar moci un bārā ar večiem dzert alu, bet viņā var būt daudz vairāk sievišķības kā naivā dāmītē, kura velk puķainas kleitiņas un skatās mājsaimnieču seriālus (nu, tie tipiskie stereotipi par to, kas skaitās "sievišķīga sieviete"). Ar to visu gribu teikt to, ka, kā jau te teica citas meitenes, sievišķība ir jūtama uzvedībā, ķermeņa valodā, ne nosakāma pēc izskata, profesijas vai interesēm.
Par mani pašu... Nē, nedomāju, ka esmu sievišķīga, bet nav arī mērķis tādai būt. Kā jau teicu, man šķiet sievišķība vai nu ir, vai nav. Tā nāk, tā teikt, "no iekšām", ne apģērba, matu sakārtojuma vai kā cita.
14.09.2020 23:16 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Dannii @ 14.09.2020 23:16
Varbūt es kļūdos un man nav taisnība, bet man šķiet, ka sievišķība ir tā lieta, ko nevar iemācīties vai iegūt, uzvelkot mugurā kleitu un augstpapēžu kurpes, vai, kā te izteicās viens "intelektuālis", tēlojot muļķīti vai runājot par "sieviešu tēmām". Sievišķība vai nu ir, vai nav. Manā uztverē sievišķība ir kas tāds, ko nevar tik viegli raksturot vārdos. Sievišķība ir īpaša enerģija, kura strāvo no tām sievietēm, kam tā piemīt. Sieviete var būt tērpusies kaut ādas biksēs un kerzu zābakos, braukt ar moci un bārā ar večiem dzert alu, bet viņā var būt daudz vairāk sievišķības kā naivā dāmītē, kura velk puķainas kleitiņas un skatās mājsaimnieču seriālus (nu, tie tipiskie stereotipi par to, kas skaitās "sievišķīga sieviete"). Ar to visu gribu teikt to, ka, kā jau te teica citas meitenes, sievišķība ir jūtama uzvedībā, ķermeņa valodā, ne nosakāma pēc izskata, profesijas vai interesēm.
Par mani pašu... Nē, nedomāju, ka esmu sievišķīga, bet nav arī mērķis tādai būt. Kā jau teicu, man šķiet sievišķība vai nu ir, vai nav. Tā nāk, tā teikt, "no iekšām", ne apģērba, matu sakārtojuma vai kā cita.

Piekritīšu Tevis teiktajam. Vasarā bijām uz dzimšanas dienu lauku sētā, kur sapazinos ar divām sievietēm. Viena kleitā, uzkrasojusies, glītas kurpītes kajas, bet kad pavēra muti vaļā, ai ai ai.. Tik neglīti un vulgāri runāja,kā arī strauji izdzertais šņabja daudzums neliecināja par sievišķīgu uzvedību. Otra bija krietni vecāka par mani(pat varētu būt manas mammas vecumā) ar kuras uzreiz atradu kopēju valodu un bija patīkami runāt par jebkuru tēmu. Arī ar citiem viņa saprātas ļoti labi, kamēr tā otra ar večiem tik šņabīti dzēra un izmisīgi mēģināja piedalīties sarunās.
15.09.2020 01:59 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Jā, noteikti esmu sievišķīga. Vismaz man to visai bieži saka. Nekā īpaši to neuzsveru, tas vienkārši ir. Jā, ikdienā patīk staigāt klietās un svārkos, bet tas noteikti nav tas, kas to nosaka. Nu, mazliet pasvītro gan. Bet piekritīšu iepriekš minētajam viedoklim, kas tas ir maigums, bet ne vājums. Pašpārliecība, bet ne augstprātība. Gudrums, bet ne pārgudrība.
15.09.2020 09:32 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Esmu sievišķīga, jūtos labi = izskatos labi, izskatos labi= jūtos labi, patīk par sevīm rūpēties. Patīk, ka sev patīku.
Bet piekritīšu, ka tas attiecas ne tikai uz izskatu, bet arī uz manierem/ attieksmi , kā jau te iepriekš minēja.
16.09.2020 14:12 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
nemāku noraksturot, kas ir sievišķība, bet man tā pavisam noteikti nav. man pat ir teikuši - tu vari vienreiz būt kā sieviete? 😂 bet man patīk tā, nemaz nevēlos būt sievišķīga.
un jā, apģērbs, make up un frizūra manuprāt ir ārējais izskats, kam ar sievišķību maz sakara. izskata ziņā arī es lieku make up un velku kleitas.
17.09.2020 07:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits