Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā iepazīties

 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Sapratu, ka nemāku iepazīties ar vīriešiem un nezinu, kā to darīt. Piemēram, es viena atnāku uz kādu pasākumu, redzu daudzus puišus, kuri arī atnākuši vieni. Pasākums var būt koncerts, gadatirgus vai kaut kas tamlīdzīgs, kur nav paredzēts apmeklētājiem mijiedarboties vienam ar otru. Mani ieinteresē kāds puisis, kurš arī atnācis viens, es gribētu ar viņu iepazīties. Iet klāt pie sveša cilvēka un uzrunāt liekas nepieklājīgi, Latvijā tā nav pieņemts. Dot mājienus? Esmu mēģinājusi sastapties ar acu skatieniem un pasmaidīt, bet cilvēks nereaģē, nesmaida pretī. Pirmīt dzīvoju citā valstī, kur sabiedrība bija atvērtāka, bija viegli iepazīties jebkurā pasākumā, autobusā, uz ielas. Es vienkārši paskatījos uz cilvēku, pasmaidīju, un cilvēks uzreiz uzsāka sarunu. Bet tagad, esot Latvijā, es vienkārši vairs nesaprotu, kā ir pieņemts iepazīties ar svešiniekiem, kā to var izdarīt? It īpaši mani interesē, kā iepazīties ar pretējo dzimumu.
12.09.2020 10:31 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Pieej klāt un iepazīsties.. tagad 21. gs sievietes iet klāt vīriešiem. Ja vīrietis nesaprot mājienus, tad tu sper soli pirmā
12.09.2020 10:40 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Nezinu, ja man personīgi kādā pasākumā interesē kāds cilvēks pieeju klāt un uzsāku kādu vieglu sarunu kā piemēru var minēt gleznu izstādes galeriju - sakiet ar ko jums asociējas šī glezna vai arī vai jūsuprāt mākslinieks nav gribējis nodot tādu un tādu vēstījumu vai jebko citu. Nu taču ir 21.gs nav obligāti jāgaida, kad vīrietis kaut ko pajautās, jo īpaši neitrālā vidē esot. Nav jau uzreiz jābūt kaut kādiem nebūt jautājumiem ar "eu iedod savu numuru man tu patīc, pietiek ar vieglu, situācijai piemērotu sarunu, ja otrs būs ieinteresēts saruna turpināsies, ja ne tad ne. Tik daudz interesantus cilvēkus šādi var satikt, ne vienmēr vajag pat iepazīties ar vārdu uc ne vienmēr sanāk satikt vēl kaut kur bet var forši kā minimums parunāties. Sliktākajā gadījumā pajautā piemēram gadatirgū kur atrodas kaut kāds stends un tad varbūt vēl paturpināt vieglītēm ar vēl kādiem ikdienišķiem jautājumiem. Nu taču nojauc stereotipu galvā ka pretējā dzimuma uzrunāšana ir kaut kas ārkārtējs un tad pazudīs bailes. Nu visi taču esam cilvēki un cilvēcisku sarunu var uzsākt ar jebkuru, bet romantisku vai intīmu sarunu tu tāpat neuzsāksi ar svešinieku bet ar cilvēku ar ko būsi pazīstama vai iepazinusi iepriekš
12.09.2020 10:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits