Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Velo saslēdzēji

 
Reitings 81
Reģ: 26.06.2020
Čau, esmu nonākusi strupceļā, vajag labu velo saslēdzēju, bet no piedāvātā klāsta apjuku, kādus jūs lietojat?
11.09.2020 11:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Kryptonite, it kā skaitās drošs + gadijumā, ja nozaudē atslēdziņu, pie ražotāja var pasūtīt atslēgu pēc sērijas numura
11.09.2020 12:28 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Man vīram ir šāds no veikala Gandrs - - >Šķiet, ka maksāja virs 60€, bet konkrēti neatceros. Man patīk, jo varam mierīgi saslēgt abus velo pie vienas velo novietnes. Līdzi komplektā ir 3 atslēgas. Cik skatījos veikala mājaslapā ir dažāda izmēra un respektīvi uzreiz cenas atšķiras. Tik dārgu pirkām ar domu, ka tomēr bail, ka neaiziet ar galiem, jo katru dienu sanāk velo novietot pie darba, kur kameru nav.
11.09.2020 13:36 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Labas u veidā slēdzene ir drošas ja negrib lai nozog kamēr esi veikalā vai prom uz laiciņu. Jāskatās lai ārpuses korpuss kur liek atslēgu nav no plastmasas. Citādāk salauž to ar āmuru un visa slēdzene izjūk.
Jautājums kur gribi slēgt vēlo un uz cik ilgu laiku? Man bija divas slēdzenes viena u veidā otrā ķēdes. Nozaga velo no kāpņu telpas kurš pieslēgts ar divām slēdzenēm. Policisti teica, ka droša metode ir tikai turēt dzīvokli. 😂
11.09.2020 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits