Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā jums trūkst Latvijā?

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Laba diena!
Man ļooooti patīk nodarboties ar pārdošanu! Dažreiz ieeju azartā!
Taču man ir interesanti kā jums trūkst Latvijā? Kādas preces un pakalpojumi nav atrodami šeit? Vai arī ko attīstīt vairāk?
Ceru, ka mani pareizi sapratāt😬
Paldies!🎀
08.09.2020 17:50 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ļoti trūkst pakalpojumi, kas saistīti ar dažādu veidu remontdarbiem-gan lieliem, gan sīkiem (kosmētiskie, elektrība, santehnika utt.) Ir kaut kas atsevišķi, bet nav tādu kā es gribētu- aizeju uz veikalu, izvēlos, izstāstu ko gribu un turpat ir pasūtāmi meistari, kuri to var izdarīt.
08.09.2020 18:11 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Trūkst lēto pārtikas veikalu, Walmart. Discount stores, 1€ store, Primark
Starbucks, Burger King, Sephora, Victorias Secret, Lush, Both & Body Works, Apple, Jebkādi luksus brendi kā Gucci, Louis Vuitton, Rolex, Chanel u.c.
08.09.2020 18:14 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Lakrica
08.09.2020 18:15 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Snus
08.09.2020 18:39 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Vēlētos vairāk Austrumeiropas preci. No NVS valstīm. Kaut vai saldumus, higiēnas preces utt.
Labu autoservisu, kas var pateikt cenu pirms remonta un tajā noturēties, arī trūkst.
Uzņēmumu, kas tirgotu labas lietotas automašīnas ar garantijām un plašu izvēli. Piemēram, gandrīz neiespējami atrast šādus mazauto. Tie, kas piedāvā, parsvarā SUV, universāļus un citas govis.
Jāattīsta kapitāla tirgus. Iespēja iegādaties uzņēmumu obligācijas.
08.09.2020 19:03 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Poļu saldumu daudzveidības un rokdarbu preču (scrapbooking, snail-mail) klāsta.
Antikvariātu, krāmu, sīkumu bodīšu varētu būt vairāk.
Lētākas alternatīvas Latvijas pasta pakalpojumiem, jo šī brīža tarifi ir agoniski.
08.09.2020 19:21 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Vegānu produkti, šī ir niša, ko vēl var viegli aizpildīt.
08.09.2020 20:34 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Silvera @ 08.09.2020 19:21
Poļu saldumu daudzveidības un rokdarbu preču (scrapbooking, snail-mail) klāsta.
Antikvariātu, krāmu, sīkumu bodīšu varētu būt vairāk.
Lētākas alternatīvas Latvijas pasta pakalpojumiem, jo šī brīža tarifi ir agoniski.

Mūsu galā gan ir pietiekami daudz. Es gan tur neeju un nepērku. Tās saliktās cenas ir kosmiskas, zinot ka savākti pa musariem. Nu kaa var veikaliņā uz pārdošanu salikt nolietotus zīdaiņu knupīšus, ko kāds reiz konteinerī izmetis!
08.09.2020 21:28 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Nu, es gan nedomāju zīdaiņu knupīšus un sadzīves mantas, bet vairāk vintāžas, estētikas un dizaina priekšmetus, grāmatas, rotas utml.
Priecē tirdziņi Spīķeros, tur bieži iepērkos.
08.09.2020 21:33 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Vegānu produkti ir visos lielos rimi un maximās, arī Stockmann, Gemoss. Bet, cik zinu, viņi vairāk tās preces noraksta dēļ iztecējušiem termiņiem, nekā notirgo 🤷‍♀️ Arī sastāvi tur pārsvarā krimināli, bet pie mums nav tik daudz pircēji, kas būtu gatavi maksāt par labas kvalitātes preci (un tas neattiecas tikai uz vegānu precēm). Rezultātā sortiments sarūk. Bet, teiksim, kulinārijās gan vegāniskās opcijas tikpat kā nav - griķi, kartupeļi un pāris salāti. Nekādi falafeli vai dārzeņu sacepumi, kas būtu bez siera vai siera pulvera nav.
Man pašai trūkst labs grāmatu veikals (ir daži lielas Jāņa Rozes grāmatnīcas ar plašu sortimentu, bet cenas tur kosmiskas). Un arī kāda vieta, kur varētu iegādāties ārzemju periodiku.
08.09.2020 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
1. Dabīgi (bez ķimikālijām) produkti - sadzīvē lietojamie, kosmētika, higiēnas preces utt.
2. Cilvēcīga valdība. Ļoti žēl, ka tik skaistai valstij pie teikšanas tādi alkatīgi pida**, atvainojos.
08.09.2020 22:02 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
sugar
Paskatījies cik liels sortiments un kas tie ir par vegan produktiem? Ja salīdzina ar UK kur vegan saldētu picu var dabūt pa 2 eiro un te pa 4—5. Arī augu pieni, jā paliek vairāk bet cena ir šausmas. Tie smieklīgie rimi plaukti kur viens no četriem ir piekrāmēts ar soju un viens no tiem ir ar jogurtiem kuri ir no piena un nemaz nav vegāniem 😂 jā jā salīdzina ar situāciju pirms gadiem ir labāk bet pat salīdzinot Lietuvas un Latvijas maximu tad rodas jautājums kāpēc pie mums ir tik dārgi un tik maza izvēle. Un ja pareizi atceros tad tu taisīji rakstu par to cik vegānisms ir slikts tāpēc tavs viedoklis ir nu jā...
Bet jā vegan produkts vajadzēt vairāk. Arī bezglutēna. Zinu cilvēku kuram alerģija un ar šo ir problēma.
08.09.2020 22:30 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Un ja pareizi atceros tad tu taisīji rakstu par to cik vegānisms ir slikts tāpēc tavs viedoklis ir nu jā...

Mozhno s etogo mesta popodrobnee? Tu mani ar kādu jauc. Darba specifikas dēļ lasu daudz zin.literatūras un zinu kādi ir plusi un mīnusi dažādiem dzīves veidiem, tāpēc noteikti neveidotu rakstu (kur un kāpēc?) par vegānisma “sliktumu”. Es nekliedzu uz katra stūra par savām diētām un par to cik pārējie ir tizli, kaut vai tāpēc, ka tas noteikti nevienu nepārliecinās. Bet es nelietoju uzturā piena produktus un regulāri iepērkos vegānu sekcijās veikalos. Iepriekšjā komentārā situāciju aprakstīju no veikalu puses, jo pāris tuvi cilvēki strādā lielos veikalu tīklos un tāpēc zinu, ka šie produkti nav baigi pieprasīti, it īpaši normālas kvalitātes preces, kuru cenas ir augstākas. Runājot par cenām, kamēr maz pirks, tikmēr būs augstākas cenas. Tā tas strādā. Arī grāmatas krievu valodā ir lētākas, jo tirāžas ir krietni lielākas un izdevīgāk vest lielu partiju, nekā mazu.
08.09.2020 23:08 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tu mani ar kādu jauc.

Jap sorry jaucu gan. Viņai bija līdzīgs nick un bilde.
Bet nu jā izskatās ka šo komentāru uzņēmi personiski 😂
09.09.2020 07:38 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
sugаr @ 08.09.2020 21:59
Vegānu produkti ir visos lielos rimi un maximās, arī Stockmann, Gemoss. Bet, cik zinu, viņi vairāk tās preces noraksta dēļ iztecējušiem termiņiem, nekā notirgo ?‍♀️ Arī sastāvi tur pārsvarā krimināli, bet pie mums nav tik daudz pircēji, kas būtu gatavi maksāt par labas kvalitātes preci (un tas neattiecas tikai uz vegānu precēm). Rezultātā sortiments sarūk. Bet, teiksim, kulinārijās gan vegāniskās opcijas tikpat kā nav - griķi, kartupeļi un pāris salāti. Nekādi falafeli vai dārzeņu sacepumi, kas būtu bez siera vai siera pulvera nav.
Man pašai trūkst labs grāmatu veikals (ir daži lielas Jāņa Rozes grāmatnīcas ar plašu sortimentu, bet cenas tur kosmiskas). Un arī kāda vieta, kur varētu iegādāties ārzemju periodiku.

Jā, ir visos veikalos. Un? Esi kādreiz apskatijusies piedāvājumu?
Problēma ir cenās, ne pieprasijumā. Pieprasijums ir, taču cenas, kas ir Latvijā nav pieņemamas ikdienas lietošanai, tādēļ bieži vien pašai sanāk iepirkt produktus ''svētku dienās,''pretēji visēdājiem, kuri var atļauties nopirkt jebko. Man, piemēram, negribās pirkt pienu, jogurtu un krējumu, kuru izmaksa ir ap 3-5 eiro, sieri un gaļas aizstājēji 3-10e. Un it kā liekas, kas tad tur, bet bieži izejot no veikala ar trīs lietām esmu samāksājusi ap 20-30e, turpretī, pa to naudu rimčikā pērkot parastos produktus var nopirkt ēdienu nedēļai. Tādēļ gudrais latvietis labāk izvēlās nepārmaksāt un veg produktus sūtīt no lietuvas vai kādas citas valsts.
Kamēr visēdājs paņems savu krievijas sieru pa eiriku un dzīvos laimīgs.
09.09.2020 07:50 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Katz, es arī sūtu no Lietuvas 😂 Starp citu, Gemosā augu pieni un krējumi ir gandrīz 2x lētāki, nekā rimi, arī daudzi graudaugu maisījumi un kvinoja. Bet vēl izdevīgāk 1x nopirkt labu blenderi un taisīt augu pienus pašai. Latvijā daudz kas ir dārgāks, jo tirgus mazāks. Un, lai nodrošinātu labas cenas un plašu piedāvājumu nepietik ar pāris tūkstošiem pircēju. Tā nu bizness strādā, neviens nedomā par tevi, biznesmenis domā par sevi. No ražotāja puses arī - ja izejvielas ir dārgākas, rodukts būs dārgāks. Govs piens maksā lētāk, nekā kokospiens ar analoģisku uzturvielu sastāvu, lai baktērijas to varētu pārvērst jogurtā. Bet nu tas, kurš pērk sieru par eiriku arī to nedara no labas dzīves, jo arī labas kvalitātes siers maksā vismaz padsmit eur/kg.
09.09.2020 08:16 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
sugаr @ 09.09.2020 08:16
Katz, es arī sūtu no Lietuvas ? Starp citu, Gemosā augu pieni un krējumi ir gandrīz 2x lētāki, nekā rimi, arī daudzi graudaugu maisījumi un kvinoja. Bet vēl izdevīgāk 1x nopirkt labu blenderi un taisīt augu pienus pašai. Latvijā daudz kas ir dārgāks, jo tirgus mazāks. Un, lai nodrošinātu labas cenas un plašu piedāvājumu nepietik ar pāris tūkstošiem pircēju. Tā nu bizness strādā, neviens nedomā par tevi, biznesmenis domā par sevi. No ražotāja puses arī - ja izejvielas ir dārgākas, rodukts būs dārgāks. Govs piens maksā lētāk, nekā kokospiens ar analoģisku uzturvielu sastāvu, lai baktērijas to varētu pārvērst jogurtā. Bet nu tas, kurš pērk sieru par eiriku arī to nedara no labas dzīves, jo arī labas kvalitātes siers maksā vismaz padsmit eur/kg.

Gemosā ir tādas pašas cenas kā dabas stacijā? Esmu bijusi mazajā pop up veikaliņā tikai.
Kādreiz taisiju pienu no indijas riekstiem, tā kā alpro vienu mēnesi izdomā izlaist produkcijā pienu, otru nē. Tomēr tie rieksti ir arī tikpat dārgi + čakars.
Aiz labas dzīves gan jau var piekrist, vismaz ir no kā izvēlēties arī nabagam. Bet ja esi nabags ar labu sirdi, vegāniski tas nestrādās😀
*no offence*
09.09.2020 08:29 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nabagam vispār būt slikti, jebkuros apstākļos.
Paskatījos Dabas Stacijas online piedāvājumu. Gemosā citi zīmoli, bet es teiktu, ka cenas ir par 20-30% zemākas. Bet nu Gemosam cita specifika un produktu klāsts cits. Augu pienus pērku ap 1.7 L. Paskaties viņu mājaslapā.
09.09.2020 08:44 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Starbucks, Walmart, Dollar Store, Primark, Target;
Bet vispār Latvijā trūkst sakarīgas algas.
09.09.2020 12:00 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.09.2020
Sephora noteikti. Vēl gribētu Urban Outfiters, bet kāda iespēja un arī Victorias Secret (lidostas mazā bode neskaitās) nebūtu slikti. Vēl tādi gigant veikali, kur ir sākot no santehnikas līdz pārtikai kā Polijā par labām cenām.
09.09.2020 14:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!