Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sajūta it kā bloks uz visu

 
Reitings 2
Reģ: 06.09.2020
Sveicināti!
Nezinu kā lai izskaidro pareizi,bet mēģināšu
Nu šobrīd man pāri 40,viens,bez attiecībām.
Un kautkad ļoti sen,kad dzīve bruka,viens tantuks teica,ka man esot uzlikts lāsts uz to lai man nebūtu ne naudas ne mīlestības ne seksa
Nu to es labi zinu ka pasakām ticēt ļoti nevajag un visu vainu novelt uz to arī nevar
Taču gribi tici gribi nē,bet kautkas ir un tā nav tikai sakritība
Un varu apgalvot ka pirms es speru kādu soli,es nepavisam nedomāju ja man neizdosies,domāju pozitīvi ( jo saka,ja tā domāsi,tā arī notiks)
Es saprotu un novērtētu jo ka varu iet,redzēt,piecelties,strādāt,pelnīt
Novērtēju to un esmu pateicīgs dievam par to.Jo citiem nav gandrīz nekā
Bet es gribu tikt skaidrībā ar neizskaidrojamo!
Un tas arī izpaužās tā.
Par naudu runājot.Nedomāju ka es esmu muļķis,taču vienmēr sanāk darijumi ar nepareiziem cilvēkiem.
Viss ko es pērku,iegādājos,ar pirmo reizi nekas nebūs ideāli.Vienmēr kautkas notiek.
Sajūta,itkā man piespēlē kautko,tā lai man būtu ķibeles un tik nauda jāsviež ārā.
Protams,tās ir dzīvei nenozīmīgas lietas
Un tas ir arī ar mīlas lietām.
Vienu vārdu sakot,tas viss kopā izskatās tā:
Lai arī ko es vēlētos,vai arī nu gandrīz gandrīz jau kautko ar kādu sarunājis
Vai arī par mīlestību runājot,nu gandrīz iepazinies ar kādu,ka šķiet nu lūk ir
Tā sajūta ir tāda ka šiem te visiem apkārt tiek noņemti telefoni lai ar mani nesazinās
Piemēram,ja es ar neskaitāmiem cilvēkiem biju sarunāsis auto detaļas,kuras grūti ir dabūt retro auto,viņi apsola,tad vēstuli izlasa,un klusums,neatbild!!!
Piedodiet par tik garu vēstuli,jo nezināju kā visu paskaidrot...
Taču škiet ka ar mani ir tā:
Viss ko es vēlos un šķiet ka "nu lūk,beidzot ir",kāds uzsit uz pleca un pasaka "nē,tev nebūs"
Un es neticu ka tā ir kautkāda sakritība
Variet mani uzskatīt par slimu vai nenormālu,man vienalga!
Dievam es ticu un lūdzu viņu
Nabagiem ziedoju un dodu
Daru labas lietas
P.S.Lūdzu,ja zin kāds kur es varu atrast risinājumu,uzrakstiet
Un tikai nepiedāvājiet man iet pie cilvēkiem,kuriem stundā tāda un
tāda likme un vot viņi palīdzēs!
06.09.2020 22:25 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Gan jau nekādas mistikas nav, vienkārši izvēlies nepareizos cilvēkus, ar kuriem kārtot tos darījumus.
06.09.2020 22:34 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.09.2020
Un tā visu dzīvi?
Tā nevar kautkāda sakritība
Un kas notiek ar visiem tiem cilvēkiem kuri raksta raksta un pēkšņi klusums.Izlasa,neatbild
Tur jau man sāk likties vai nav kkas ar auru kārtībā
06.09.2020 22:46 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Neviens nav ideāls, tā gadās visiem un ir cilvēki. Iespējams jāmēģina izkāpt ārā no savas komforta zonas un lietas jādara savādāka, neierastāk, citā virzienā un paskatīties vai tas strādā
06.09.2020 22:55 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
cilvēcīgi*
06.09.2020 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Es ļoti labi pazīstu šo situāciju. Man pašai ir bijis, ka, lai arī ko darītu, ko mēģinātu, visur būs šķēršļi, pat visparastākajās lietās! Citreiz skatos uz citiem - viss ir easy, man kaut kā tā nenotiek. Es gan to nesaistu ar mistiskām lietām, jo tas varbūt nav tik izteikti un nebeidzami kā Tev. Vai tici manifestācijām? Es personīgi pazīsti cilvēkus, kuri to praktizējot ir ieguvusi (vai jau ceļā) savu sapni dzīvi un sasnieguši lietas, kad tas bija neiespējami. Gribētu Tev ieteikt cilvēku pie kura aiziet, bet diemžēl nezinu tādu, varbūt vari paskatīt vecās diskusijas... Zinu cik ļoti tādas situācijas spēj nogurdināt un negatīvi ietekmēt. Lai izdodas!
07.09.2020 00:21 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.08.2020
Paldies Tev par labiem vārdiem!
Es varu spilgtu piemēru pateikt un tas ir tikai mazs procents no visirm gadijumiem.
Kā jau minēju,facebook markeplace meklēju retam auto grūti dabujamas detaļas.
Atsaucās,sūtija bildes,pat video,ka ir,ir,viņiem ir un ir ar mieru sūtīt!
Sazināsimies!!!.Pazūd.Vēstuli izlasa,pazūd!
Un goda vārds,ir vēlēšanās ielīst telefonam tai pusē,satvert kaut vienu no tiem cilvēkiem,tas ir kas?Kas tā ir par sajūtu,kas liek viņiem ignorēt!
Es neticu ka tā ir sakritība,ka visi tādi nenopietni!
Tas ir kas tāds kas mani atgrūž no visa ko es vēlos
07.09.2020 00:49 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Ja tas nomierina, tad arī man ļoti reti sanāk, ko nopirkt no marketplace. Citi radi un draugi pērk un pārdod. Bet manis izvēlēta lieta vienmēr pieder cilvēkam, kas vienkārši neatbild. Parasti sekoju līdzi, kad ievietots. Bijis ka ievietots dažas minūtes atpakaļ, uzrakstu bet klusums, maximums atbild ka jaa pieejams.Otrā galējība, ja izdodas sarunāt un aizbraucām pirkt, tad vēlama lieta pamatīgi atšķiras no tās bildes sludinājumā, lai gan vienmēr pajautāju par defektiem.
Par citām lietām runājot, kopš bērnības tētis ir teicis-Tu pat zirgu salauztu😂
07.09.2020 08:49 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Patiess Cilvēks @ 06.09.2020 22:25
Sveicināti!
Nezinu kā lai izskaidro pareizi,bet mēģināšu
Nu šobrīd man pāri 40,viens,bez attiecībām.
Un kautkad ļoti sen,kad dzīve bruka,viens tantuks teica,ka man esot uzlikts lāsts uz to lai man nebūtu ne naudas ne mīlestības ne seksa
Nu to es labi zinu ka pasakām ticēt ļoti nevajag un visu vainu novelt uz to arī nevar
Taču gribi tici gribi nē,bet kautkas ir un tā nav tikai sakritība
Un varu apgalvot ka pirms es speru kādu soli,es nepavisam nedomāju ja man neizdosies,domāju pozitīvi ( jo saka,ja tā domāsi,tā arī notiks)
Es saprotu un novērtētu jo ka varu iet,redzēt,piecelties,strādāt,pelnīt
Novērtēju to un esmu pateicīgs dievam par to.Jo citiem nav gandrīz nekā
Bet es gribu tikt skaidrībā ar neizskaidrojamo!
Un tas arī izpaužās tā.
Par naudu runājot.Nedomāju ka es esmu muļķis,taču vienmēr sanāk darijumi ar nepareiziem cilvēkiem.
Viss ko es pērku,iegādājos,ar pirmo reizi nekas nebūs ideāli.Vienmēr kautkas notiek.
Sajūta,itkā man piespēlē kautko,tā lai man būtu ķibeles un tik nauda jāsviež ārā.
Protams,tās ir dzīvei nenozīmīgas lietas
Un tas ir arī ar mīlas lietām.
Vienu vārdu sakot,tas viss kopā izskatās tā:
Lai arī ko es vēlētos,vai arī nu gandrīz gandrīz jau kautko ar kādu sarunājis
Vai arī par mīlestību runājot,nu gandrīz iepazinies ar kādu,ka šķiet nu lūk ir
Tā sajūta ir tāda ka šiem te visiem apkārt tiek noņemti telefoni lai ar mani nesazinās
Piemēram,ja es ar neskaitāmiem cilvēkiem biju sarunāsis auto detaļas,kuras grūti ir dabūt retro auto,viņi apsola,tad vēstuli izlasa,un klusums,neatbild!!!
Piedodiet par tik garu vēstuli,jo nezināju kā visu paskaidrot...
Taču škiet ka ar mani ir tā:
Viss ko es vēlos un šķiet ka "nu lūk,beidzot ir",kāds uzsit uz pleca un pasaka "nē,tev nebūs"
Un es neticu ka tā ir kautkāda sakritība
Variet mani uzskatīt par slimu vai nenormālu,man vienalga!
Dievam es ticu un lūdzu viņu
Nabagiem ziedoju un dodu
Daru labas lietas
P.S.Lūdzu,ja zin kāds kur es varu atrast risinājumu,uzrakstiet
Un tikai nepiedāvājiet man iet pie cilvēkiem,kuriem stundā tāda un
tāda likme un vot viņi palīdzēs!
Labdien. Paskataties savā paskastītē šeit, kur tiešie zińojumi augšā.
07.09.2020 09:24 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Sveiki!
Manam draugam līdzīga situācija.. Velkas jau gandrīz gadu.... Nesaprotu kā tā var būt, ka tā neveicas... Lai, ko darītu - kā pret sienu... Cenšas, dara, mēģina - atkal kaut kas notiek! Pilnīgi nezin, ko vairs domāt. Esam sašļukuši. Nervi jau netur.
07.09.2020 09:31 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Domāju, ka var būt arī lāsts vai, kā pats esi norādījis - enerģijas bloks. Citreiz šķiet, ka kāds no manas mātes sūda lāstiem arī aizgājis kosmosā, jo nevienu brīdi dzīvē neesmu jutusies laimīga, bet tas tā.
Bet vispār - ja tu bieži, pirms ko dari, domā, ka viss būs labi, tad ļoti iespējams, tas vienkārši ir Mērfija likums. Nopietnu izvēļu situācijās es cenšos domāt ļoti neitrāli, rīkoties ar vēsu piesardzību, nevis "ak, es ļoti gribu, lai piepildās, lūdzu, lūdzu, gan jau viss būs lieliski!" utt., jo tas automātiski to tavu vēlmi sadedzina. Tu vienkārši pārdedz savās ekspektācijās. Ir ļoti grūti iemācīties šādos brīžos saglabāt vēsu prātu un tik ļoti necerēt, vienkārši saglabāt stoisku pašpaļāvību, ko tu pat sevī īsti nemanifestē, kur nu vēl uz āru. Ja grūti balansēt to atturību, tad var pat drīzāk ar tādu vieglumu nodomāt - "nu, diez vai man tur kas sanāks", tad bieži arī sanāk, piepildās, bet, ja tomēr nesanāk, vismaz pašam nav tik grūti, mokoties pārdomās "bet kā tad tā, es taču tāā cerēju un te nu bija..".
Tāpat, ja kaut kas labs notiek - ne par velti saka, ka daudz nevajag smieties, tad drīz būs jāraud - tā patiesībā ir liela gudrība, jo bieži patiešām pēc tam notiek kaut kas nelāgs. Tāda sajūtu / labā notikuma pārdedzināšana. Dažreiz man vispār liekas, ka kosmoss mums grib ieaudzināt mērenību. Man ar to ir ļoti grūti, jo esmu emocionāla un remdenību vispār neatzīstu.
Nu, nezinu, vai būšu tev ar šo palīdzējusi, bet katrā ziņā savu viedokli izteicu. :) Varbūt centies dažkārt drusku pasmieties pats par sevi, man ienāca prātā viena varoņa apzīmējums A.Čehova lugā "Ķiršu dārzs" - двадцать два несчастья - nelaime nelaimes galā.
Bet no sirds vēlu, lai pa reizei uzsmaida arī kāds gaišuma, viegluma un veiksmes stariņš!
07.09.2020 09:33 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Visas aprakstītās lietas ir saistītas ar cilvēkiem un viņu darbībām. Tu nevari ietekmēt otra cilvēka darbību. Jā viņi neatbild, pazūd, piečakarē. Pa retai reizei gadās sastapt arī normālus, bet lielākoties tā nav.
Ja es ieciklētos un katru gadījumu izanalizētu un spriestu “Kā, tad tā”, arī iespējams domātu, ka kaut kas nav kārtībā.
Neieciklējies, turpini meklēt, darboties. Pamaini darbības vietu, lokāciju. Veic izmaiņas un izmainīsies Tev lietas apkārt.
07.09.2020 09:43 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Par tām auto detaļām - tie ir dzīves sīkumi. Neatbild - pārdomāja, nav laika, atrada citu pircēju.
Es arī mēdzu vienkārši pārstāt atbildēt cilvēkiem, ar kuriem komunikācija iet smagi. Piemēram, kad gadās sastapties ar dažiem, kas uzdod 100 jautājumus par preci, es ar lineālu krustu šķērsu visu izmēru, tad kaulējas, un tad pazūd, tad izstrādājas zināma vienaldzība. Vai kamēr tu uzdod savus jautājumus, cits jau ir atbraucis un nopircis.
Ieteiktu jau aiziet pie psihologa, bet viņiem ir stundas likme, tā kā pat nezinu, ko ieteikt 😄 Vismaz 1 no divām lietām tev ir nesakārtota: 1) attieksme 2) komunikācija. Pie šīm abām lietām var un vajag strādāt.
07.09.2020 10:17 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.08.2020
Nu nezinu gan vai vaina ir komunikācijā un attieksmē?
Runājot par to ka cilvēki noveršas un pazūd!
Un tas notiek ne reizes 10 bet gan tūkstošiem.
Un kur gan varbūt vaina attieksmē un komunikācijā,ka es pat neesmu paspējis kautko ar savu komunikāciju sabojāt,ka cilvēks ir novērsies?
07.09.2020 10:23 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.08.2020
Lilitova @ 07.09.2020 09:24
Labdien. Paskataties savā paskastītē šeit, kur tiešie zińojumi augšā.

Labdien!
Atvainojos,bet ziņojumos diemžēl nekā nav
07.09.2020 10:23 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Doublechoco @ 07.09.2020 10:17
Par tām auto detaļām - tie ir dzīves sīkumi. Neatbild - pārdomāja, nav laika, atrada citu pircēju.
Es arī mēdzu vienkārši pārstāt atbildēt cilvēkiem, ar kuriem komunikācija iet smagi. Piemēram, kad gadās sastapties ar dažiem, kas uzdod 100 jautājumus par preci, es ar lineālu krustu šķērsu visu izmēru, tad kaulējas, un tad pazūd, tad izstrādājas zināma vienaldzība. Vai kamēr tu uzdod savus jautājumus, cits jau ir atbraucis un nopircis.
Ieteiktu jau aiziet pie psihologa, bet viņiem ir stundas likme, tā kā pat nezinu, ko ieteikt ? Vismaz 1 no divām lietām tev ir nesakārtota: 1) attieksme 2) komunikācija. Pie šīm abām lietām var un vajag strādāt.

Mums ir bijis, ka cilvēks pasaka, jā detaļa ir. Aizbraucam, čalis saka pagaidiet pie veikala, pēc 15min būšu. Nosēdējam tur pusotru stundu, telefonu neceļ, pazūd ar galiem.
Un ir bijis, ka viss sarunāts, Vienmēr pirms izbraukšanas daru zināmu, ka braucam un pēc cik ilga laika būsim, līdz tam OK, bet galā pasaka piedodiet nav vairāk vai arī izslēgts telefons. Un nevienam nekrata, kādu gabalu esi braucis.
07.09.2020 10:25 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Kāpēc raksti no diviem profiliem, vienkāršais un patiesais cilvēk? 😉
07.09.2020 10:49 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
''Dievam es ticu un lūdzu viņu''
varbuut nevajag ticeet iedomu teeliem un buuveet dziivi uz fantazijaam vai nolemtiibas sajuutu
kaa sevi noskanjosi taa buus
iespeejams visiem nav vajadziigs tik skumjsh un nolemts cilveeks kursh muuziigi visaa redz slikto
visiem gribas forshus un pozitiivus cilvekus apkaart
07.09.2020 11:45 |
 
Reitings 37
Reģ: 09.12.2019
Izskatās, ka pats esi sevi ieprogrammējis - lai ko es darītu, ES JAU ZINU, KA VISS BŪS SLIKTI!
Un viss parasti tiešām slikti beidzas.
Es meitenēm bieži iesaku izvēlēties mandalu ar daudz sīkām detaļām. Katru reizi, kad piedomā, ka tāpat nekas nebūs, izkrāso kādu detaļu tumšā krāsā. Katru reizi, kad iedomājies, ka šoreiz viss beigsies labi, viss izdosies, iekrāso kādu detaļu gaišā krāsā.
Apmēram pēc nedēļas redzēsi, kura krāsa ņem virsroku, - tajā virzienā Tu arī sevi programmē.
07.09.2020 12:50 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Marketplace , tā pat kā daudzās Andelēs ir sastopami tik daudz neizprotamu pircēju /pārdevēju. Pārdevējs it kā ieinteresēts pārdod, bet neatbild, pat nesaka ka aizņemts, vai pircējs pajautā vai pieejams un pazūd.
Tā tas notiek un būs.
Man bija situācija, pirku mašīnu, ne LV. Interesējos prdevejam, Tad atbildēja, tad ne. Beigas izlasīja neatbildēja vispār. Uzrakstīja mans vīrietis no sava profila , viņam uzreiz atbildēja norunāja tikšanos , mašīnu pārdeva un teikšu vienu, labāk arī nebūtu nopirkusi. Ja neveicas sarakste tad nav lemts, jo iegrābsies riktīgi un nauda vienkārši ir vēja.
Tā kā ja Tev tās lietas nesanāca iegadaties, vai nenotika pēc Taviem plāniem tad iespējams tas arī bija labāk. Ne viss sliktais ir tiešām slikts.
07.09.2020 13:00 |
 
Reitings 871
Reģ: 27.07.2020
Ja es ticētu visādam s*dam, droši vien mana dzīve arī būtu nolādēta.
07.09.2020 17:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits