Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gēllakas mājas apstākļos

 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
visu laiku lakoju nagus ar parasto nagu laku, taču jūtu ka sāk apnikt un bieži arī pietrūkst laiks. domāju pasūtīt nepieciešamo un izmēģināt ar gēllakām. varbūt kāda mājās taisa pati sev tādu manikīru un var pastāstīt kādas svarīgas nianses, kas būtu jāzina? pagaidām tikai zinu ka vajag uv lampu, bāzi, laku, topu un speciālo lakas noņēmēju. un tākā man patīk ar parasto laku visādus raibus nadziņus, bet ne vienmēr sanāk ar pirmo visi smuki, vai ar gellaku tas vispār būtu iespējams? un vai uz gēllakas var piemēram ar parasto kautko zīmēt virsū?
04.09.2020 21:20 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es arī pati lakoju nagus. Nopirku 1a.lv starta komplektu, lēti bija, līdz 30 eur. Drogās arī ir, bet dārgāks. Tur viss ir- lampa,bāze, virskārta, šķidums pirms lakošanas. Lakas pērku drogas, man patīk tikai 2 firmas, pārējās sliktas, tek, nežūst utt. Pati lakošana-tāpat kā ar parastajām,respektīvi,ja šobrīd vari pati sev veikt manikīru,tad ar gēllaku arī viss būs ok.
Viena koleģe sūta alītī, nu tur var sanākt iegrābties, bet ja ir laiks un vēlme,tad var eksperimentēt.
04.09.2020 23:23 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
kuras firmas ir tās, kuras patīk?
04.09.2020 23:25 |
 
Reitings 4
Reģ: 23.04.2020
Jau kādu laiku gēllakas pārklājumu nagiem lieku pati. Noteikti iesaku labāk Led lampu nekā UV, jo visas jaunās gēllakas reaģē ar abām lampām, bet Led lampai vajadzīgs mazāks laiks, lai laka sacietētu. Cik redzēts, gatavajos komplektos liek Led lampas.
Pati pārsvarā visu pērku Ali (lampu, vīlītes, krāsas, otas, uzlīmes), bet bāzi un topu gan iesaku pirkt no dārgāka gala. Personīgi man, liekas, ka dārgākas bāzes un topi ir izturīgāki - nagi turās ilgāk.
Plus gēllakām ir tāds, ka dizainu vari veidot vairākas reizes. Ja nesanāk, vienkārši neieliec lampā, notīri neizdevušos zīmējumu un mēģini vēlreiz.
Lai noņemtu lipīgo slāni pēc topa uzlikšanas, izmantoju mazās spirta salvetītes, kas nopērkamas aptiekās.
05.09.2020 09:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits