Ēdienkartes plānošana nedēļai

 
Reitings 10
Reģ: 14.07.2020
Sveikas!
Vai jūs plānojat uz nedēļu iepirkumu sarakstu un ēdienus, kurus pa nedēļu taisīsiet?
Vai tā var vieglāk, lai plānotu savu budžetu?
Dzīvoju kopā ar draugu un izdomājām, ka tā varbūt nepārtērēsimies veikalā un nopirksim to, ko patiešām vajag!
Jūsu domas un pieredze?
25.08.2020 15:16 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
man šajā ziņā ļoti palīdz Rimi iepirkumu vēsture - mēs arī esam spontānie ēdāji, metam ārā daudz produktus vienkārši tāpēc, ka konkrērajā dienā gribas ko citu, tomēr beigās izkristalizējas grozā produkti, kas tomēr tiek pirkti regulāri un mesti ārā netiek. Ļoti palīdz saplānot pirkumus. Vēl, ja gribu pagatavot kaut ko konkrētu, vienmēr esot veikalā, aizmirstu nopirkt kādu sastāvdaļu vai domāju, ka viņa man ir mājās, bet ar interneta iepirkšanos šī problēma arī atkrīt. Vēl cenšos atcerēties saldēt to, kas saldējams, pirms tas ir sabojājies. Tie ir mani mazie knifi. Tagad vēlos iziet nākamajā līmenī - sagatavot pusfabrikātus, sasaldēt, un tad pēc vajadzības un vēlēšanās ņemt ārā, lai ātri pagatavotu vakariņas.
Svaigas ogas, augļus un dārzeņus pasūtam atsevišķi 2 reizes nedēļā.
09.09.2020 14:49 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.03.2020
Es vēlētos iemācīties ēdienkarti plānot nedēļai. Jo savādāk- ja ko vajag, uzreiz uz veikalu :D Blakus mājām vēl Maxima nesen atvērās, tad nu vispār zema paškontrole :D
Vienu momentu baigi uz spontānajiem pirkumiem parāvos - tagad uz veikalu eju jau ar konkrētu sarakstu un pildspalvu rokās. Aizmiršanas fenomens likvidēts un arī grozā vairs nekrīt preces no sērijas - atlaide un ir izdevīgi taču.
09.09.2020 16:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits