Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājumi par ātriem kredītiem

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Radušies daži jautājumi sakarā ar ātriem aizdevumiem:
1) Es paņēmu aizņēmumu Credit24 un tur rāda šādus datus:
Aizdevuma likme dienā 0,11 %
Aizdevuma likme gadā 42 %
Kas ir aizdevuma likme gadā? ? Vai tas ir tie 0,11% reizināti uz 365 dienām vai arī kaut kas cits?
2) Otrais jautājums iznāk no pirmā: kas tieši man jāatdod – 0,11 * 365 vai (0,11 * 365) + 42%?
3) Kas ir GPL? Agrāk biju domājis, ka tas arī ir aizdevuma likme gadā, bet tagad pamanīju, ka man profilā stāv gan gada procentu likme (42%) , gan atsevišķi ir uzrādīts GPL 51,98% ?♀
4) Es īsti nesaprotu to kredītlīnijas principu. Teiksim, man ir kredītlīnija €3 000 apmērā. Es paņēmu no tās €2 600 uz 60 mēnešiem ar minimālo mēneša maksu 108 eiro vērtībā. Paiet laiks un es gribu paņemt vēl 300 eiro (pirms tam gadu maksāju to mēneša minimālo maksu un jaunus naudas aizdevumus no šī kredītora neņemu). Man uzrāda, ka ja es paņemšu tos papildus €300, minimālais mēneša maksājums jau būs €113.
Jautājums: kā tur īsti būs ar aizdevuma atgriešanas termiņu?
a) es vēl četrus gadus maksāju €113 (€108 + €5) un papildus vienu gadu tos piecus eiro
b) aizņēmuma termiņš automātiski pagarinās, jo es paņēmu papildus naudiņu un tagad es maksāšu tos €108 no sākuma (tas ir piecus gadus četru gadu vietā)?
Ceru, ka pietiekami skaidri visu aprakstīju ?
Help please! ?
22.08.2020 20:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits