D vitamīna rezultāts!!!

 
Reitings 23
Reģ: 17.08.2015
Labdien!
Lūdzu pa pakomentējiet, ja esat zinošas!
Šodien saņēmu analīžu rezultātus, kurās D vitamīna rezultāts - 100 (pēc Centrālās labaratorijas). Esmu ļoti satraukusies, vai tik liela deva nekaitēs organismam? Vai tas skaitās pārdozēts? Visu laiku neveiksmīgi esmu cīnījusies ar pazeminātu D vitamīna līmeni, mērķis bija iegūt optimālu līmenī.
19.08.2020 19:06 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.08.2015
Tad labi, ka 100 neskaitās toksisks. Sakiet lūdzu cik ilgā laikā varētu izstrādāties un būt kritums? Jā, strap citu arī svars ir nedaudz samazinājies, pa 2-3kg. Nezinu vai to var saistīt ar D vitamīnu.
Esmu lietojusi Vigantol, 14-15pilienus, rādītājs bija 21, 79. Kad Vigantol nebija nopērkams, no marta sāķu lietot Nateo forte, ja nekļūdos, 6-7 pilienus. Tad sāku Nateo pro, 2pilienus. Tad vienā no ārsta vizītēm, daktere teica, ka ar šādu devu ir par maz, vajag lietot vismz 5pilienus. Manuprāt, notika kaut kāds pārpratums, neticu, ka daktere būtu teikusi Nateo pro lietot 5pilienus. Pieļauju, ka mēs viena otru pareizi nesapratām un daktere domāja, ka lietoju forte. Tad nepilnus divus mēnešus, izlaižot dienas, kad aizmirsu lietoju šādu devu. Nesaprotu, ka tā varēju nepieslēgt veselo saprātu un paanalizēt. Attapos tikai, kad ieraudzīju analīzēs šādu ciparu. Esmu ļoti satraukusies par šo mega devu, nezinu, ko pasākt…
19.08.2020 21:25 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Man bija kritiski zemi rezultāt laiku atpakaļ, kas bijai 4, lietojot izrakstītās zāles mēneša laikā atguvu optimālu. Kā ieguvi tik maģiskus rezultātus?
19.08.2020 19:42 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Toksisks daudzums skaitās no 150 ng/mL jeb 375 nmol/L. Viss ok, vienkārši kādu laiku nelieto vai lieto krietni mazāku devu un pēc 2 mēnešiem atkal notestē.
19.08.2020 19:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits