Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu pieaudzēšana

 
Reitings 12
Reģ: 18.07.2020
Sveikas. Gribēju, lai padalaties ar savu viedokli - kādā tehnikā vislabāk būtu pieaudzēt matus. Varbūt kāda zin aptuveni izmaksas. Man ir samērā gari mati, bet interesētu vairāk matus pieaudzēt nevis garuma ziņā, bet lai tie būtu biezāki, jo savi ir samērā plāni. Varbūt šeit ir arī meitenes kurām ir pieaudzētie un var pastāstīt vairāk. Savus matus neesmu krāsojusi, tāpēc problēmas ar saknēm un matu krāsošanu izpaliktu. Taču kā ir ar profilaksi - cik bieži jāveic? Varbūt varat ieteikt salonus ? būšu pateicīga par jebkādu informāciju un viedokli šajā sakarā. Pati šobrīd staigāju ar clipinn sprādzēm - taču patiktos, ja visu laiku būtu mati biezāki, un nevajadzētu ņemties ar tām sprādzēm ?
18.08.2020 16:55 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Ir dažādas tehnikas. Jāver vaļā internets un jālasa, kā arī jakonsultējās ar meistariem.man ir bijuši pieaudzēti uz kapsulām. Nekad vairs!!!
Jālieto maigi šampūni, nekādi agresīvie. Daudz kondicioniera.
Turklāt, man matiem ir tendence lokoties, līdz ar to mati tinās apkārt tam kapsulām un pēc kāda laika pie saknēm sāka izskatīties pēc pakulām. Problēmas bija pat izķemmēt. Profilakses arī jāveic 1x pa 2-3 mēn. Pēc pusgada noņēmu.
18.08.2020 20:21 |
 
Reitings 49
Reģ: 23.03.2020
Man ļoti biezi mati un pašai agrāk bija plāksnes, ļoti patika. Ja ir ļoti plāni,tad laikam ieteiktu piešūšanas metodi ( vai kā viņu tur sauc), jo plāksnes varētu līst arā. Kapsulas kaut kā ne īpaši.
Profilakse aptuveni 1x mēnesī.
Es taisīju salonā Mella.lv.
Domāju,ka noteikti vari aiziet uz vietas aprunāties par vēlamo pieaudzēšanas tehniku utt.
18.08.2020 20:22 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Nezinu par Tavu situāciju. Bet manai pirmajai meitenei vajadzēja oieaudzēt matus. Bija trausli un īsi. Vajadzēja gan apjomu, gan garumu. Metode - piešūšana. Izmaksas - 700e.
19.08.2020 00:13 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man bija līmlentes, izmaksāja 200€. Neviens no malas nevarēja pateikt, ka pieaudzeti , jo izskats bija dabīgs.
Nepatika mazgāšana , vienmēr vannasistabā pavadīju 2h, jo uzreiz pēc mazgāšanas bija obligāti jāžāvē un arī taisnoju. Profilakse man prasījās pēc 2men.
Pieaudzēju pie meistares mājas, tādēļ nebija pārāk trakas izmaksas, pēdējo reizi kad biju pie viņas viņa jau pārgāja uz salonu. Nezinu gan vai viņa joprojām pieaudzē.
19.08.2020 01:28 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.07.2020
Kādas atsauksmes varbūt par - hairtalk Extension matiem? Tās esot kaut kādas medicīnas plāksnītes
19.08.2020 09:36 |
 
Reitings 1
Reģ: 16.09.2019
Ja tev pašai ir biezi mati, Tad ieteiktu pieaudzēt uz līmlentu.
Pati pieaudzēšana ir samērā ātra , nav stundām ilgi jāsēž frizētavā. Pašai mati ir bijuši pieaudzēti gan uz kapsulām , treses, mikro rinkiem un līmlentas, (katrai tehnikai savi + un mīnusi). Bet man vislabāk tomēr patīk uz līmlentas. Līmlenta matus praktiski nebojā, jo ir aukstā pieaudzešanas tehnika.Galvenais laicīgi uztaisīt profilaksi ( apmeram pec 2-3mēnešiem , bet tas atkarīgs cik pašai mati ātri aug).
Cenu zinā pielīmējamie mati būs dārgāki par mikro rinkiem un kapsulu matiem ,jo tiem ir lielāks svars .
19.08.2020 10:45 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Man arī interesē hairtalk, bet nekur nevaru atrast informāciju par aptuveno cenu.
19.08.2020 14:49 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.10.2014
Man kādreiz bija pieudzētie ar plāksnītēm. Par plāksnītēm nevaru teikt neko sliktu, bet tā nomocījos ar mazgāšanu un taisnošanu, jo pašai matos nedaudz vilnītis un starpību baigi varēja redzēt, ja matus neieveido. Nemaz nerunājot par lietainām dienām ? Vairs nekad! Too much effort!
19.08.2020 17:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits