Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

About you sūtījumu atgriezasana

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Vai var kada man muļķītei paskaidrot kas ir jāvada omniva pakomātā? Kas ir tas kods, atgriežot sūtījumu no about you?
Nospiedu pakomātā sūtījuma atgriežsana, mēģināju skenēt to CE svītrkodu, kas uz atgriežšanas uzlīmes. Neatpazīst. Mēģināju to ievadīt, pārrakstot ar roku, bwt padomāts uzrāda, ka sūtījums nepastāv.
Vaebūt kaut kas cits jāvada?
Paldies!
15.08.2020 15:43 |
 
Reitings 13
Reģ: 05.07.2019
Pieredze nav ar šo bijusi, bet omnivas mājaslapā atradu šādu tekstu, varbūt palīdz.
PRECES ATGRIEŠANA PAKOMĀTĀ
Preci, kuru vēlaties atgriezt, aiznesiet uz tuvāko pakomātu.
Pieskaroties ekrānam, izvēlieties vajadzīgo valodu, pēc tam izvēlnē izvēlieties funkciju "Atgriezt sūtījumu"
Uz ekrāna ievadiet atgriešanas kodu, ko saņēmāt īsziņā vai e-pasta vēstulē.
Sūtījumam uzlīmējiet izdrukāto adrešu karti. Adrešu karti Jūs atradīsiet nodalījumā zem maksāšanas termināla.
Ievietojiet sūtījumu skapītī, kurš atvērsies, aizveriet durtiņas un apstipriniet sūtījuma nosūtīšanu, nospiežot pogu "Apstiprināt", kas parādīsies uz ekrāna.
15.08.2020 16:10 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Kachiits @ 15.08.2020 16:10
Pieredze nav ar šo bijusi, bet omnivas mājaslapā atradu šādu tekstu, varbūt palīdz.
PRECES ATGRIEŠANA PAKOMĀTĀ
Preci, kuru vēlaties atgriezt, aiznesiet uz tuvāko pakomātu.
Pieskaroties ekrānam, izvēlieties vajadzīgo valodu, pēc tam izvēlnē izvēlieties funkciju "Atgriezt sūtījumu"
Uz ekrāna ievadiet atgriešanas kodu, ko saņēmāt īsziņā vai e-pasta vēstulē.
Sūtījumam uzlīmējiet izdrukāto adrešu karti. Adrešu karti Jūs atradīsiet nodalījumā zem maksāšanas termināla.
Ievietojiet sūtījumu skapītī, kurš atvērsies, aizveriet durtiņas un apstipriniet sūtījuma nosūtīšanu, nospiežot pogu "Apstiprināt", kas parādīsies uz ekrāna.

Šo es arī lasīju. :D
Skatījos arī video, kur vīrietis izmanto preču atgriežšanu, bet mans pakomāts vispār nepiedāvāja opciju kā viņam privāts klietns(ieoriekš sagatavota sūtījuma atgriežšana), man bija tikai sūtījuma atgriežšana un tad prasīja kodu. Vadīju no atgriežšanas uzlīmes, skenēju utml.
Apskatīšu vai sms esošais kods atšķiras no esošā uz atgriežšanas uzlīmes, pamēģināšu vēl. Varbūt nepareizi savadīju, nezinu, bet diez vai 2x kludijos
Paldies!
15.08.2020 16:50 |
 
Reitings 110
Reģ: 27.07.2020
Kamēr tu te visu dienu gaidi, kad kāds uzrakstīs priekšā, būtu labāk iegājusi veikala mājas lapā un izlasījusi instrukciju, viss aprakstīts no punkta a līdz z.
15.08.2020 18:48 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
NickyShark @ 15.08.2020 18:48
Kamēr tu te visu dienu gaidi, kad kāds uzrakstīs priekšā, būtu labāk iegājusi veikala mājas lapā un izlasījusi instrukciju, viss aprakstīts no punkta a līdz z.

Domā, ka to neizdarīju?
Nesprēgā visās diskusijās.
15.08.2020 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 89
Reģ: 08.06.2011
Pirms pāris nedēļām atgriezu sūtījumu. Nevajag spiest lodziņu atgriezt, bet gan nosūtīt, tad spied garo kodu... Man viss aizgāja, naudu atpakaļ saņēmu. Lai veicas!
15.08.2020 19:12 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Liepa @ 15.08.2020 19:12
Pirms pāris nedēļām atgriezu sūtījumu. Nevajag spiest lodziņu atgriezt, bet gan nosūtīt, tad spied garo kodu... Man viss aizgāja, naudu atpakaļ saņēmu. Lai veicas!

Super, liels paldies!
Laikam tad tā bija kļūda, jo spiedu atgriezt atpkaļ un tad rādīja, ka sūtījuma nav un citas problēmas.
15.08.2020 19:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits