Aizspriedumi?

 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Gan no pieredzes, gan no tā, ko šodien palasīju šajā forumā (dažādās random vecākās diskusijās) šķiet, ka vairumam sieviešu ideāls ķermenis šķiet vienkārši tievs ķermenis, punkts. Ja kaut kur ir kaut kāds apjoms, kaut kāds muskulītis - šausmīgi, nesievišķīgi, utt. Domāju, nekļūdos, ka vairums sev gribētu šo:

Bet nevis šo, kur jau ir ''masīvs šis'' un ''masīvs tas'':

Kāpēc?
13.08.2020 22:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
putns
Ja tas citāts ir nepareizs un domāts manam teiktajam, tad tas viss bija attiecināts uz Kalme šauro uzskatu ka sieviete tiecas tikai pēc viena ķermeņa tipa
14.08.2020 15:03 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Tas body positive ir pārvērties par kaut kādu murgu. Viņš jau bija domāts tam, lai cilvēki, kuriem ir defekts (piem. rētas vai pigmentācija utt), nejustos nepilnīgi, bet tagad resnās meitenes to ir pārgrozījušas tā, ka rensam ir būt ok. Kāpēc tad resnums visu galvās liekas nepievilcīgs? Jo viņš liecina par to, ka cilvēks nav veselīgs. Būtu resnam nav ok. Nedomāju, ka viņas pašas ir laimīgas un var izbaudīt dzīvi, ja kustība sagādā viņām grūtības. Tas jau nav body positive, tas ir body negative.
14.08.2020 15:09 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Mana doma ir tāda, ka ģenētiski lielā mērā ir noteikts, kas mums liksies skaists, kas nē. Primāri jau veselīga izskata ķermenis liksies skaists, simetrisks, bez pārmērībām. Protams, modes ideāli mainās visu laiku.
Nepazīstu personīgi nevienu bodybuilderi, bet iespējams viņi netiecas uz "skaistu, seksīgu, pievilcīgu", bet gan uz "spēcīgu, varenu, apbrīnojamu" ķermeni. Ne jau visam, ko mēs darām ar savu ķermeni, ir jābūt skaistuma vārdā.
14.08.2020 15:15 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
To uzskatu "tieva, tātad skaista" arī nesaprotu.
Pati vienmēr esmu bijusi ļoti tieva. Patiesībā thin shaming arī pastāv, tikai tas ir daudz maskētāks par fat shaming, jo sabiedrībā uzsvērt resnumu jau ir tabu, bet tievumu - tas skaitās normāli. "Ārprāts, cik tu esi tieva" būtu nez kāpēc jāuztver kā kompliments. Ieliekam tai vietā "resna" un būs lielākais apvainojums pasaulē ?
14.08.2020 15:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Var nosaukt daudzas. Pilns instagram ar body positive sievietēm kuru svaru es nenosauktu par veselīgu. Tess Holliday ir viena no populārākajām. Man nekas nav pretī arī tādiem apaļumiem, bet daži viņas insta ieraksti, kuri apglavo ka tāds svars ir veselīgs nav patiesi. Ir ļoti labi ka body positive cilvēki runā par diskrimināciju pret apaļiem cilvēkiem, bet tai pat laikā kad ārsts viņiem iesaka nomest svaru viņi saka tas ir fat shaming, un ka ārsts viņus aizvaino, lai gan ārsta labākajās interesēs ir pacienta veselība.
Tā pat arī ir dažas body builder sievietes, kuras iet uz to vīrišķigo izskatu.

Neviena no viņām patiesībā tā nemaz neuzskata. Tā ir konkrēta diršana gan sev, gan citiem. Ja kāda no body positive kustības dalībniecēm noķertu zelta zivtiņu, tad es pilnīgi varu garantēt, ka pirma vēlēšanās būtu atbrīvoties no tiem 10x "kažokiem". Pats nosaukums "body positive " jau ir meli, jo tajā nav nekas ne pozitīvs, ne skaists + tas nodara ļaunumu sievietēm kā tādām, jo ticu, ka ir ļoti daudz sieviešu, kas arī ieklausās un notic visam šim farsam, it sevišķi jaunas meitenes. Es dažreiz tā esmu aizdomājies, ja šīs body positive kustības dalībnieces ieguldītu tik pat daudz laika un enerģiju piekopjot veselīgu dzīves veidu, kā popularizējot šo ārprātu, tad lielākā daļa sen jau būtu ar skaistiem augumiem un nevajadzētu vairs nodarbināt prātu ar muļķībām.
14.08.2020 19:53 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Priekšroku dotu pirmajai sievietei , ja būtu lielākas krūtis un dupsis. ?
Bet otrajā bildē arī nekādu formu, pat dupsis nav izteikts. Un tās pozas , nu protams...
Katrai sievietei piestāv savs, cita ar lieku svaru izskatīsies skaitā nekā ja būtu tieva. Sievietei ir jāmāk izcelt to ko vajag izcelt un viss būs bumbās.
14.08.2020 20:07 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Pirmkārt jau, meitenei pirmajā bildē ir daudz smalkāki kauli, kā otrajā. Tas jau izskatā nosaka ļoti daudz.
14.08.2020 22:09 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Turklāt pirmā bilde izskatās nofotošopēta kā lelle ? Nav izslēgts, ka arī 2. bilde ir koriģēta, bet nu salīdzināt šīs abas nav pārāk adekvāti.
14.08.2020 22:11 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Pēc kā tu nosaki, kādi kurai kauli? :D
14.08.2020 22:49 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
putns @ 14.08.2020 22:49
Pēc kā tu nosaki, kādi kurai kauli? :D

https://www.youtube.com/watch?v=rLIuYHLzZpM
Kibbe tests palīdz noteikt gan savu ķermeņa tipu, gan ietrenēt aci uz citiem. Arī kaulu struktūra ir viens no aspektiem.
19.08.2020 00:21 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Mana atkal labāk otrā bilde patīk, pašai arī figūra vairāk uz to pusi, varbūt nedaudz muskuļotākas kājas.
Agrāk ļoti iespringu, lai būtu slaida, tieva, kaulaina, taču ar laiku sapratu, ka esmu apveltīta ar pārak sievišķīgām formām(ne taukiem, bet diezgan platiem gurnu kauliem u.tt), tāpēc atmetu ar roku visām diētām. Tagas ēdu sabalansēti, ikdienā trenējos un jūtos ideāli.
Protams, katram savs, vienam patīk slaidi ķermeņi, citam mukuļaini, citam vēl kaut kas. :)
19.08.2020 01:26 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.03.2020
Neviena no viņām patiesībā tā nemaz neuzskata. Tā ir konkrēta diršana gan sev, gan citiem. Ja kāda no body positive kustības dalībniecēm noķertu zelta zivtiņu, tad es pilnīgi varu garantēt, ka pirma vēlēšanās būtu atbrīvoties no tiem 10x "kažokiem". Pats nosaukums "body positive " jau ir meli, jo tajā nav nekas ne pozitīvs, ne skaists + tas nodara ļaunumu sievietēm kā tādām, jo ticu, ka ir ļoti daudz sieviešu, kas arī ieklausās un notic visam šim farsam, it sevišķi jaunas meitenes. Es dažreiz tā esmu aizdomājies, ja šīs body positive kustības dalībnieces ieguldītu tik pat daudz laika un enerģiju piekopjot veselīgu dzīves veidu, kā popularizējot šo ārprātu, tad lielākā daļa sen jau būtu ar skaistiem augumiem un nevajadzētu vairs nodarbināt prātu ar muļķībām.

+++
19.08.2020 09:31 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Personīgi man gan uz sevis, gan citām dāmām augumos patīk maigums, maigas auguma aprises.Tas var būt tievs augums, ja tas ir veselīgs, var būt arī mazliet tauciņi vai muskuļi. Bet man patiešām ilgu laiku vajadzēja, lai pierastu pie tiem pārspīlētajiem hourglass augumiem un milzu dibeniem, kas parādījās influencerēm un visām citām kādus gadus atpakaļ. Nu.. Es nezinu. Man tas nešķiet dabīgi. Kā arī, skinny shaming tiešām ir real, pati ar to saskaros, jo es labprāt pieņemtos svarā, bet no tā nav labuma, jo man svars neiet uz dibenu vai krūtīm. Bet man viss labi, tik un tā jūtos gana sievišķīga.:)
28.09.2020 01:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits