Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vietas apstirpināšana

 
Reitings 1
Reģ: 10.08.2020
Sveikas, gribēju pajautāt, ieguvu vietu studiju programmā, bet tagad kad man ir jāapstiprina vieta Latvija.lv, jau kopš sestdienas nevaru autorizēties, itkā lādē, bet nekad neaiziet līdz galam un netieku iekšā. Zvanīju bankai, nevar palīdzēt. Šorīt uzrakstīju skolai, nav vēl atbildes. Varbūt kāda zin vai ir kāds cits veods kā apstiprināt vietu ne caur Latvija.lv? Varbūt rīt aiziet, bet varbūt nē un rīt ir pēdējā diena, kad var apstirpināt. Paldies
Skola ir LU
10.08.2020 20:26 |
 
Reitings 46
Reģ: 06.09.2015
Es arī iesaku tomēr zvanīt uz skolu, ne rakstīt e-pastā. Pirmkārt, nav zināms, kad Tavs e-pasts vispār tiks izlasīts. Otrkārt, ja radīsies papildus jautājumi vai līdz galam Tev nebūs skaidrs, saņemot atbildi uz savu jautājumu, tad uzreiz arī varēsi visu precizēt un pārjautāt telefona sarunā, ne veidot garu saraksti caur e-pastu. Lieka laika tērēšana vien sanāk, rakstot e-pastu. ;)
10.08.2020 22:58 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Tu ieguvi vietu 1.konkursa kārtā vai startēju otrajā?
Ja pirmajā, tad pēc vietas iegūšanas ir jāslēdz studiju līgums. Elektroniski varēja laikam tikai, ka ir tas e-paraksts, bet tā studiju ligumu slēdz attiecīgajā fakultate klātienē.
Nezinu, kas ir mainījies, bet man pietiekumu vajadzēja apstirpināt, tad kad to Latvija.lv pirmo reizi izveidoju un tikai tad, kad apstirpināju klātienē, tikai tad piedalījos konkursa par studiju vietu un tikai tad man rādija kurā vietā atrodos starp citiem pretendentiiem. Tad atnāca sms, ka ieguvu studiju vietu un braucu slēgt līgumu.
Nesaprotu kāpēc tev vēl kaut kas jāapstiprina, ja, cik saprptu tev atnāca sms par to, ka ieguvi studiju vietu?
Katrā ziņā 100 reizes vieglāk ir uzzvanīt uz LU, nevis rakstīt epastus, kad laika vairs nav
10.08.2020 22:44 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Cik man ir zināms, apstiprināt var arī klātienē. Viss info ir mājaslapā, atliek atvērt lapu un palasīt.
10.08.2020 21:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Piezvani, nevis raksti uz LU!
10.08.2020 21:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits