par prastumu.

 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Noteikti ikviens no mums ir saticis prastus cilvēkus. To grūti aprakstīt, bet var sajust. Parasti skaļi runā. "Ew, tu" iecienīta frāze. Nepamatoti iedomīgi. utt. Liek tīklos bildes, kur redzama degradēta vide. Kas, jūsuprāt, liek viņiem tādiem palikt? iedzimtība/vide?
09.08.2020 10:38 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Melne1991 @ 10.08.2020 16:43

Manuprat, prasti cilveki ir tie, kuri vienmer jaucas pa vidu ar savu viedokli, pat ja tas neinterese, visu laiku uzskata, ka paši ir vis gudrakie, paši skaistakie... regulari mekle
Mīnusus citos, taja paša laika neredz sevi.. nekopj sevi ne garīgi,mentāli,vizuāli??‍♂️ ,piemeram, stav pietura Korpuletna dama, legingos ,kas loti izcel minusus- ar nekoptiem roku un kaju nagiem, sejas adu taukainu- nemazgatiem matiem un ar netiru,nonesatu apgerbu.. blakam apstajas dama ar savu jaunu ato, labu figuru, gariem, koptiem matiem,nagiem-lellite. Un dāma domā: hmm nu ganjau,ka mau*a, sasū*a uz auto.. šausmigi bruna ada , arprtas,kadi sarkani nagi un lupas ka spilveni...
Nu ,domaju diskusijas autors saprata domu??‍♂️
Paldies. Izrādas, kāds arī mani saprata. Tikai piepildīšu, ka meitenes ar gariem nagiem nav obligāti prastas. Ir arī princeses tipa cacas. Sabiedriskā transporta regulāra lietotšana ari ir vēl viena prastajiem raksturiga pazīme. Vai auto ar lētām modifikācijām.
10.08.2020 16:55 |
 
Reitings 7
Reģ: 10.08.2020
parunasimparlaiku @ 10.08.2020 16:55
Paldies. Izrādas, kāds arī mani saprata. Tikai piepildīšu, ka meitenes ar gariem nagiem nav obligāti prastas. Ir arī princeses tipa cacas. Sabiedriskā transporta regulāra lietotšana ari ir vēl viena prastajiem raksturiga pazīme. Vai auto ar lētām modifikācijām.

Labi ka mani kads saprot? tas damas ,kas no sevis telo oio kadas princeses,kuras jaiekaro, visbiezak ir bez vaditaja apliecbas ,izmanto sabiedrisko un strada parasta darba! Viss jau butu super,nenoniecinu tads cilvekus??‍♂️ Tikai tad nevajag no sevis telot pasaules nabu??‍♂️
10.08.2020 17:23 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Melne1991 @ 10.08.2020 17:23

Labi ka mani kads saprot? tas damas ,kas no sevis telo oio kadas princeses,kuras jaiekaro, visbiezak ir bez vaditaja apliecbas ,izmanto sabiedrisko un strada parasta darba! Viss jau butu super,nenoniecinu tads cilvekus??‍♂️ Tikai tad nevajag no sevis telot pasaules nabu??‍♂️

Par princesēm runājot. Fake it till you make it. Neviens nepiedzimst par princesi.
10.08.2020 21:48 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katz @ 10.08.2020 21:48

Par princesēm runājot. Fake it till you make it. Neviens nepiedzimst par princesi.
piedzimst gan ar labiem gēniem un elitāriem vecākiem, izaug inteliģenta vidē. Ja neesi princese, vismaz uzvedies atbilstoši savai vietai sabiedrībā.
10.08.2020 22:20 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.07.2016
Pēc pieredzes. Savulaik daudzus gadus strādāju klientu apkalpošanā, un esmu daudz dažādus cilvēkus redzējusi, līdz ar to ir viedoklis. Reāli turīgi cilvēki pārsvarā ir pieticīgi, ģērbjas vienkārši, attiecas tikpat vienkārši, bet parasti zin ko grib, ir ar prasībām un attieksmi, bet cieņpilni. Kaut gan ir jaunbagātnieki - īpaša suga - pirksti vēdeklī, necieņa un nicinājums, bet pēc drēbēm un aksesuāriem var redzēt, ka nauda ir, parasti valkā nu tāda grūti paciešama, bet lieliski slaucama šķira, kurai vajag to dārgāko un krutāko, līdz ar to gudri ar viņiem apejoties, nopelnīt var labi. ? Ļoti prasti ļautiņi patiesībā.Tad ir cilvēki normālie, var to saukt par vidušķiru, pelna viduvēji, tērē ar apdomu, diezgan garlaicīgi un paredzami cilvēki. Un tad ir grupa, kuri grib lekt augstāk par savu dibuā...Iedomīgi, lecīgi, augstprātīgi, parasti dzīvo pāri saviem līdzekļiem, no jaunbagātniekiem var atšķirt, jo parasti nēsā daudz brendu feikus. Patiesībā strādā diezgan zemi atalgotus darbus, bet to ļoti rūpīgi slēpj...Atceros, ka bija man viena neciešama kliente, kurai bija prasības oi-oi-oi, izpildījās ilgi un krāšņi, bet parasti neko daudz nepirka, nepasūtīja, nu no sērijas jums tak te nekā jēdzīga nav... Bet nāca regulāri...Un tad es ar viņu satikos Rimi pie silto ēdienu letes, kur viņa svēra un fasēja salātiņus??
10.08.2020 22:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits