Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības un alkohols

 
Reitings 3
Reģ: 08.08.2020
Vajag kādu viedokli no malas, jo pati vairs nespēju saprast vai jāliek punkts attiecībām vai tomēr uztveru to visu pārāk saasināti
Respektīvi- cik jūs uzskatāt, ka ir normāli, ja vīrietis lieto alkoholu? Piemēram, ja vakaros dzer alu- cik bieži jums liekas, ka ir ok?
08.08.2020 23:43 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Es vispār esmu sašutusi. Pēdējā laikā tik loti liekas, ka otrs pat nepadomās par otru dēl alkohola un ir dažādi atgadījumi, kas to parāda.
Ir neizturami, ja katru dienu iedzer pa alum un ja aiziet vēl pasēdēt pie draugiem iedzert, tad atnāk mājās un vemj kā traks un liekas, ka cilvēks tā bija nocieties izdzert pāri pa mēram. Tas notiek diezgan reti, bet tas kopumā ir šausmīgi. Kāpēc nevar iedzert ar mēru?
Un piemēram, ir retas reizes, ja es pajautāju nopirkt kaut tikai pienu, bet tad saka, ka nav naudas. Un pēc brīža, kad aizbraucu uz veikalu līdzi un es esmu klāt, tad pēkšņi ir kāda nauda un protams , nopērk labāk alu nekā pienu.
Tas tā nomāc. Ehhh nesaprotu kā tā cilvēks var izmainīties.
13.08.2020 08:57 |
 
Reitings 27
Reģ: 24.05.2020
Artūrs77 @ 12.08.2020 22:59
Lana no Baļtinovas. ♉?

Ja tā ir sieviete, tad man vispār nav vārdu
13.08.2020 00:03 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Lana no Baļtinovas. ♉?
dieviets @ 12.08.2020 17:51

Man nav ne mazākās ticības, ka tu reāli tā arī domā, bet katram gadījumam, ja nu tiešām tas nav tikai tizls troļļošanas mēģinājums - zini, ka tu esi zemisks lops.
12.08.2020 22:59 |
 
Reitings 27
Reģ: 24.05.2020
lan4iks2020 @ 09.08.2020 00:15
Ja jauna un smuka, meklē normālu vīrieti. A, ja ne, kādas izvēles iespējas? Labāk, ka reizēm piedzeras un iesit, nekā uz vienai maksāt visus rēķinus. iemācies slēpt zilumus un slikto garastāvoki, tā ir katrai otrajai, bet nečīkst un nes savu krustu. Ar laiku pieradīsi.

Man nav ne mazākās ticības, ka tu reāli tā arī domā, bet katram gadījumam, ja nu tiešām tas nav tikai tizls troļļošanas mēģinājums - zini, ka tu esi zemisks lops.
12.08.2020 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
lan4iks2020 @ 09.08.2020 00:15
Ja jauna un smuka, meklē normālu vīrieti. A, ja ne, kādas izvēles iespējas? Labāk, ka reizēm piedzeras un iesit, nekā uz vienai maksāt visus rēķinus. iemācies slēpt zilumus un slikto garastāvoki, tā ir katrai otrajai, bet nečīkst un nes savu krustu. Ar laiku pieradīsi.

Tā noteikti nav katrai otrajai. Tā ir, diemžēl, tām, kuras sevi neciena un nemīl un stulbais primāts (lasīt - vīrietis), tik ļoti ir iedragājis sievietes pašapziņu sakot, ka viņa neatradīs labāku par viņu un tā muļķe tic, bet atrastu un kā vēl atrastu daudz labāku.
Viens aliņš pie vakariņām ir ok, vairāk un katru dienu ir alkoholisms.
12.08.2020 11:10 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Diemžēl, bet Tu no Baltinavas neesi vienīgā ar šādu samierniecisku dzīves uztveri. Kā arī vietējām dāmām ir topā šādi puskokalēcēji - kodēji. Trauma moralis, johaidī! ?
lan4iks2020 @ 09.08.2020 00:15
Ja jauna un smuka, meklē normālu vīrieti. A, ja ne, kādas izvēles iespējas? Labāk, ka reizēm piedzeras un iesit, nekā uz vienai maksāt visus rēķinus. iemācies slēpt zilumus un slikto garastāvoki, tā ir katrai otrajai, bet nečīkst un nes savu krustu. Ar laiku pieradīsi.
12.08.2020 04:08 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Pazīstu pāri, kur sieviete ir līdzīgā, neapskaužamā situācijā, tā kā kontaktējamies reti, varu aprakstīt tikai situāciju no malas. Kad abi iepazinās, vīrietis nedzēra, ar alkoholu problēmu nebija, tagad, ja nākamajā dienā jāiet uz darbu, tad izdzer aliņus, ja nav, tad jau vakaros ir stiprāks, dārgāks alkohols (tā ir reāla nauda, kad tiek izdzerta). Sieva iebilst nevar neko, jo nejau viņai noteikt ko drīkst un ko nē.
Padomā, kas notiks vēlāk, kad būs bērni. Ne Tu, ne viņi nevēlēsies redzēt, ka tēvs blakus katru vakaru dzer, ja tagad tie ir seši aliņi, vēlāk ar to var būt arī par maz. Es uzaugu ģimenē, kur tēvs regulāri lietoja alkoholu, kas notika? Protams, šķiršanās, veselības problēmas un viss pārējais!
Bēdz, bēdz kamēr vēl nav saistību! Uz pasaules vēl ir neskaitāmi daudz vīriešu, kas ir mīļi un jauki arī bez aliņu dzeršanas vakarā.
Kā jau meitenes minēja, viens aliņš pēc garas darba dienas pie vakariņām, kāpēc gan ne, bet seši katru otro dienu - tas jau ir alkoholisms. Nesaprotu, kā vispār var būt tik daudz vietas. ?
Novēlu Tev izturību un noņemt rozā brilles! Tev noteikti lūgsies, lai nešķiraties, ka viņš mainīsies, nedzers un tā tālāk. Ir jābūt ārkārtīgi lielam gribasspēkam, bet man personīgi šķiet, ka viņam tāda nav.
09.08.2020 15:26 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Lorencite
Visu cilvēki nav vienādi. Pazīstu vīrieti kurš dzēra to vienu aliņu katru vakaru 3 gadus pēc kārtas, pēc tam pārstāja un dzer tikai svetksot.
Manam pa tēvam tas viens aliņš vakarā pārtapa par pus šņabja pudeli katru dienu.
09.08.2020 15:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 09.08.2020
Man pašai ir līdzīga problēma. Nesen tieši vēlējos izveidot šādu diskusiju un vēlējos saprast vai tiešām tā ir atkarība, ja iedzer katru dienu pa vienam alińam?
Retos gadījumos tiek izlaista viena diena, bet pārsvarā katru dienu iedzer un vēl saka, ka nav alkoholikis.
Bet kā jūs domājat, vai ar laiku tas pāries vai tiešām ies uz slikto pusi?
Kad ir problēmas, tad uzreiz piedzeras vai arī, kad es esmu izbraukusi un nevaru neko pateikt.
Un ja iedzer pa vienam alum, tad atkal saka, ka priekšā daudz darbu un tā vai arī vienreiz pat godīgi pateica, ka garšo. Pašā sākumā tādi gājieni nebija. Tikai ballītēs iedzēra, bet ikdienā neńēma tik bieži kā tagad.
09.08.2020 15:13 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu, ka tur visa ģimene dzer, tad nav ko cerēt uz sakarīgu scenārīju. Mūc prom no tāda. Ja cilvēks nevar i nedēļu bez alkohola, tā ir atkarība.
09.08.2020 14:57 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Piedzeršanos 4 reizes nedēļā nekad nevar uztvert saasināti. Tas ir un paliek alkoholisms lai vai kā to attaisnotu. Tas ka mīļš ir viens, bet tas ko stāsti īstenībā ir manipulēšana. Es iedzeru, bet neko sliktu jau nedaru, uzvedos mīļi, neagresīvi.
09.08.2020 12:34 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Reti ir gadījumi kad kaut kas mainās un vīrietis nedzer vairāk. Parasti dzeršana beidzas tad kad jau nodzeras tik tālu ka alus un stiprais alkohols tiek lietots ļoti lielos apmēros un cilvēks attopas apzagts uz soliņa, pamostas dzērumā krūmos vai pamostas garāžā ar bomžiem. Attiecības beigušās, darba un naudas, dažreiz arī dzīves vietas nav. Vienu apstājas, citi nonāk nakts patversmē un turpina līdz nonāk kapos. Kamēr nav tāds pamatīgs viss ir slikti atkarība turpinās. Uzdod sev jautājumu- vai gribi visu mūžu dzīvot ar alkoholiķi? Rēķinies ka kaut kādā brīdī vīrietis paliks bez darba, ienākumiem un varēsi rūpēties par pieaugušu vīrieti kas prasa rūpes kā mazs bērns, jāpieskata, un strādāt, rēķinus maksāt varēsi viena jo dzīves mērķis būs tikai pudele. Vari šķirties uzreiz, vari gaidīt kad tev pieriebsies riktīgi un tad šķirties. Skaties kā ar finansiālo pusi. Ja iespējams ieteiktu visu nogriezt kā ar nazi un nereaģēt uz lūgumiem un solījumiem nedzert. Tikai vienā gadījumā no miljona vīrietis tiešām vairs neturpinās dzert. Visos pārējos gadījumos standarts ir ka vīrietis nolūdzas, apsolās nedzert un tad tupina atkal. Un sākas riņķa dancis ar nolūgšanos, solījumiem un dzerstiņu, tad atkal nolūgšanās, solījumi pārtraukt un atkal alkohols.
09.08.2020 12:29 |
 
Reitings 20
Reģ: 09.08.2020
Nopērc savam vīrietim Faccex un nedzers vairs.
09.08.2020 10:08 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Pati viņu izvēlējies, pati izciet savas izvēles sekas. par kļūdām jāmaksā.
09.08.2020 10:05 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.08.2020
6 aliņi vienā vakarā nav maz un vēl 4reizes nedēļā, tur jau ir vafelē. Tas nav vakara aliņš pie vakariņām vai vīna glāze.
Visticamāk, ka kļūs ļaunāk un ja vēl kopīgi nav izveidotas saistības (kredīti, bērni u.c) tad jāliek punkts. Tāpat cik ilgi dzīvosi ar zemas kvalitātes vai neesošu seksu, neticu, ka šādi dzerot ir labs sekss.
09.08.2020 10:03 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Samierināties nevajadzētu, bet gan vienoties.
Vienoties tā, lai abi jūtās ērti. Un, ja problēma ir lielāka, 6 aliņi vakarā? Hello! Te jau nav nekāda baudīšana, bet dzeršana līdz reibumam. Es arī vakaros mēdzu iedzert vīna glāzi, bet zinot robežas.
09.08.2020 09:49 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Paies gadi un pāris aliņus nomainīs stiprais alkohols. Gan jau viņam arī viss sākās ar vienu alu vakarā, tad tie pārtapa par 2 un tā uz priekšu.
Nevajag jau uzreiz pamest. Tu vari palīdzēt cilvēkam apzināties ka tā ir atkarība un to var ārstēt. Pie pirmajām grūtībām pamest... Iedomājies ja tev būtu atkarībā tu gribētu lai tevi pamet nemaz nemēģinot palīdzēt?
Izstāsti savu sāpi. Mēģini parādīt cilvēkam ka tas nav normāli katru vakaru piedzerties un ja viņš nevēlas mainīties tad pamet. Lai ārstētos no atkarības cilvēkam pašam tas ir jāgrib.
Cik nav sievietes kurām vakarā obligāti vajag glāzi vīna lai atslābinātos. Tā arī ir atkarība.
Man ir pieredze ar tādiem vakarā dzērājiem. Daži saprata ka tā nav pareizi un daži nodzēra sevi līdz zemei.
09.08.2020 07:04 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Aizmirsu savam viedoklim pieminet, ka atlautajos vakaros butu 1 alins max
09.08.2020 04:28 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Pieminēšu arī to, ka sāku viņam uzspiest fiziski aktīvas nodarbes un centos kontaktēties tikai ar “veselīgo un sportisko” viņa draugu pusi. Vienkārši vakari sākā aizpildīties ar citām nodarbēm.
09.08.2020 04:24 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Pilnīgs stulbums tas viedoklis, ka vajadzētu samierināties ar to, lai maksātu mazāk rēķinus. Tā liekas pilnīga pazemošanās. Es labāk mēģinātu palielināt savus ienākumus, nekā ciestu “centrāltirgus bomzi” sev blakus. Nu tas tā rupji sakot. Tu vari mēģināt kaut ko mainīt no viņa ejot prom. Sagaidīsi no viņa pietiekamas pūles Tevis dēļ - vari atgriezties, ja nesagaidi, tad man liekas, ka tā ir vienkārši savas dzīves nolaišana podā.
Mums ar draugu bija līdzīgi - laidāmies pamazām uz leju visās ziņās (nejau alkohola) Biju ar viņu runājusi un kad reāli redzēja, ka dodos no viņa prom, viss mainījās, nevis, kad draudēju ar to, ka došos prom. Ir jāsper tas solis uz labāku dzīvi! Tiešām gribi pisdzemdēt 3 bērnus un dzīvot uz savu algu un bērnu pabalstu beigās? Jo tiešām, ja visu to atstāsi bez radikālām pārmaiņām, tad viņš vilks jūs tikai uz leju. Ir arī vīrieši, kas manipulē ar to ka “Tev jau vajag tikai naudu” Nekad uz to nepavelcies!!! To saka tikai niecīgi vīrieši, kas neko vairāk nevar, kas nevar attīstīties un savas meitenes un ģimenes dēļ censties. Vienmēr var redzēt, kad čalis cenšās uzspiest uz žēlumu vai tiešām cenšās.
09.08.2020 04:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits