Bezsakars

 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
Īsti pat neatminos kā es izgāju šo sieviešu klaču portālu un kapēc vispār esmu šeit reģistrējies, bet cik noprotu tad paķengāt dažādas tēmas šeit ir topā (tas tā lai jūs nedomātu, ka ar manu smadzeņu podu kaut kas nav kārtībā). Tad nu apstākļu sakritības dēļ kā arī nedaudz ruma iespaidots gribēju jums daiļās dāmas izskaidrot situāciju. Vakar mana dāma atsūta man screenshotu saaistībā ar to, ka esmu it kā piereģistrējies kaut kādā iepazīšanās saitā, kas visticamāk ir manu čomu darbs ( jums varbūt tas šķiet stulbi, bet mēs savā draugu lokā šad tad humora vadīti izveidojam kādam viltus profilu tā teikt, lai uzjautrinātos, tagad to raksot arī šķiet stulbi, bet kad pats esi tajā iekšā ir diezgan smieklīgi), man to atsūta, es izskaidroju viss ok. Turpinu, atsūta man screenu, ka esmu tur un tur. Es atbildu, ka neesmu, un ka gan jau kāds troļļo mani + viņa zin, ka mēs ar čomiem mēdzam tā piedueties. Šodien pēc darba aizbraucu pie mīļotās dāmas (nedzīvojam kopā), viss ir forši, līdz brīdim, kad ieeju dušā. Iznākot redzu dusmīgu seju, kas liek man parādīt meitenes ar kurām es sarakatoties, ea nedaudz sadusmojos (citiem covid dēļ varbūt ir mazāk darba, bet man pēdējos mēnešos ir teiksim tā "zapara") . Prasu kas par meitenēm, kāds sakars. Kapēc man viņai vispār būtu jārāda savs telefons, esam gadu pazīstami un pēkšni sāk dzīt tādu murgu. Viss aiziet līdz tam, ka parādu viņai. Man ir vienkārši pazīstamas meitenes, tāpat kā džeki ar kuriem čatoju tikai sievietes, parādu to, šī saka, lai parādu pēdējo sarakaksti, es parādu ši aizskrien uz vanasistabu raudāt. It kā es ar viņu sarakstos tur tā, ka bez maz mēs būtu kopā utt. Viņa man parāda durvis, saka, ja gribot varu iet prom. Es neeju, jo man ir tāds wtf kas par sūdu te notiek. Viss ko cenšoa viņai apgaismot iet secen. Beigās šī kaut kur aiziet ārā, atstāj mani vienu savā dzīvoklī. Es gulēju, bet man nervi netur tādu murgu. Atstāju zīmīti, neuztraucies savaa mantas savācu un aizbraucu prom. (Zinu nav labi stūrēt, bet rums bija tīri simboliski pēc smagas darba dienas) . Dāmas tas ir normāli???????
Uzcelt histēriju no zila gaisa???
Pēc šī visa meesmu drošs, ka vēlos turpināt attiecības ar šādu cilvēku...PS nekad neesmu bijis attiecību cilvēks, šīs lielos vilcienoa bija manas ilgākās un varētu teikt vienīgās attiecības.....varbūt tiešām es kaut ko daru nepareizi??
Lai gan no mana skata punkta, kas man tagad jebkurai pazīstamai meitenei jāsaka - soory nevaram runāt ea nedrīkstu??? Sviests kaut kāds, atvainojos par bezsakaru, vienkārši smadzenes deg ?
07.08.2020 02:53 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tu precīzi noraksturoji - privātums. Es esmu attiecībās nepilnu gadu un reāli nelienam viens otra telefonos. Ne tāpēc ka nedrīkst, bet tāpēc ka nafig tas vajadzīgs? Mēs ik dienu tiekamies, viņš strādā daudz un dikti, strīdu nav, aizdomu arī nē. Nafig čakarēties un sākt līst otra privātajā telpā? Lai otrs justos kā uz paplātes? Nop, nebūs. ?

Tas gan, mums ir līdzīgi, nav nepieciešamības līst tur, kur nevajag. Bet šajā gadījumā meitenei bija pamats prasīt parādīt telefonu, lai apstiprinātu vai noliegtu aizdomas, vairs nav runa par privātumu, bet atklātību. Neredzu jēgu kliegt par privātumu, ja šādā situācijā ir iespēja pierādīt partnerim, ka viss ir labi.
07.08.2020 14:26 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
man īsti neliekas normāli no džeka puses, bet cilvēki dažādi. :D
07.08.2020 14:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
TimeToDream2 @ 07.08.2020 14:26

Tas gan, mums ir līdzīgi, nav nepieciešamības līst tur, kur nevajag. Bet šajā gadījumā meitenei bija pamats prasīt parādīt telefonu, lai apstiprinātu vai noliegtu aizdomas, vairs nav runa par privātumu, bet atklātību. Neredzu jēgu kliegt par privātumu, ja šādā situācijā ir iespēja pierādīt partnerim, ka viss ir labi.

Nē nē, šajā situācijā pilnībā piekrītu.
07.08.2020 14:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits