Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezsakars

 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
Īsti pat neatminos kā es izgāju šo sieviešu klaču portālu un kapēc vispār esmu šeit reģistrējies, bet cik noprotu tad paķengāt dažādas tēmas šeit ir topā (tas tā lai jūs nedomātu, ka ar manu smadzeņu podu kaut kas nav kārtībā). Tad nu apstākļu sakritības dēļ kā arī nedaudz ruma iespaidots gribēju jums daiļās dāmas izskaidrot situāciju. Vakar mana dāma atsūta man screenshotu saaistībā ar to, ka esmu it kā piereģistrējies kaut kādā iepazīšanās saitā, kas visticamāk ir manu čomu darbs ( jums varbūt tas šķiet stulbi, bet mēs savā draugu lokā šad tad humora vadīti izveidojam kādam viltus profilu tā teikt, lai uzjautrinātos, tagad to raksot arī šķiet stulbi, bet kad pats esi tajā iekšā ir diezgan smieklīgi), man to atsūta, es izskaidroju viss ok. Turpinu, atsūta man screenu, ka esmu tur un tur. Es atbildu, ka neesmu, un ka gan jau kāds troļļo mani + viņa zin, ka mēs ar čomiem mēdzam tā piedueties. Šodien pēc darba aizbraucu pie mīļotās dāmas (nedzīvojam kopā), viss ir forši, līdz brīdim, kad ieeju dušā. Iznākot redzu dusmīgu seju, kas liek man parādīt meitenes ar kurām es sarakatoties, ea nedaudz sadusmojos (citiem covid dēļ varbūt ir mazāk darba, bet man pēdējos mēnešos ir teiksim tā "zapara") . Prasu kas par meitenēm, kāds sakars. Kapēc man viņai vispār būtu jārāda savs telefons, esam gadu pazīstami un pēkšni sāk dzīt tādu murgu. Viss aiziet līdz tam, ka parādu viņai. Man ir vienkārši pazīstamas meitenes, tāpat kā džeki ar kuriem čatoju tikai sievietes, parādu to, šī saka, lai parādu pēdējo sarakaksti, es parādu ši aizskrien uz vanasistabu raudāt. It kā es ar viņu sarakstos tur tā, ka bez maz mēs būtu kopā utt. Viņa man parāda durvis, saka, ja gribot varu iet prom. Es neeju, jo man ir tāds wtf kas par sūdu te notiek. Viss ko cenšoa viņai apgaismot iet secen. Beigās šī kaut kur aiziet ārā, atstāj mani vienu savā dzīvoklī. Es gulēju, bet man nervi netur tādu murgu. Atstāju zīmīti, neuztraucies savaa mantas savācu un aizbraucu prom. (Zinu nav labi stūrēt, bet rums bija tīri simboliski pēc smagas darba dienas) . Dāmas tas ir normāli???????
Uzcelt histēriju no zila gaisa???
Pēc šī visa meesmu drošs, ka vēlos turpināt attiecības ar šādu cilvēku...PS nekad neesmu bijis attiecību cilvēks, šīs lielos vilcienoa bija manas ilgākās un varētu teikt vienīgās attiecības.....varbūt tiešām es kaut ko daru nepareizi??
Lai gan no mana skata punkta, kas man tagad jebkurai pazīstamai meitenei jāsaka - soory nevaram runāt ea nedrīkstu??? Sviests kaut kāds, atvainojos par bezsakaru, vienkārši smadzenes deg ?
07.08.2020 02:53 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.12.2018
Vēl paturlonot kontekstu, īpaši palika dusmīga, kad izlasīja saraksti, kad es pirms pāris dienām esmu prasījis palīdzību apģērba izvēlē uz kāzām nevis viņai, bet citai sievietei, kura man reāli palīdzēja, bst redz manai dāmai šķiet, ka es tur uzreiz kaut ko koļijos no sērijas.......
Saņēmu pārmetumus, kad redz viņai to neprasīju, izzīda no zila gaisa, kad redz es tur vispār vēl cenšos kaut ko sabīdīt no tā visa...ai es nezinu, līdz šim viss bija forši, bet tagad manas domas ir mainijušās par 180 grādiem attiecībā uz šo visu, ko var nosaukt par sievietes un vīrieša attiecībām.
07.08.2020 03:11 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kas tie par draugi email kuri šitā troļļo? Ar tādiem āpšiem es nedraudzētos.
Izskatasyka meitene tev neuzticas un tāpēc tāda reakcija. Es arī dusmotos ja draugs prasītu citai ko vilkt, jo kāpēc tad pie velna viņam esmu es. Seksam brīvdienu vakaros?
Ja news trollis un šis stāsts ir patiess tad pārdomā draugu izvēli, liec meiteni miera kā arī piedomā pie rakstības stila. Izskatās ka knapi 20 tev ir.
07.08.2020 06:17 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tā auto correct 6os no rīta....
07.08.2020 06:18 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kiskismau @ 07.08.2020 06:17
Kas tie par draugi email kuri šitā troļļo? Ar tādiem āpšiem es nedraudzētos.
Izskatasyka meitene tev neuzticas un tāpēc tāda reakcija. Es arī dusmotos ja draugs prasītu citai ko vilkt, jo kāpēc tad pie velna viņam esmu es. Seksam brīvdienu vakaros?
Ja news trollis un šis stāsts ir patiess tad pārdomā draugu izvēli, liec meiteni miera kā arī piedomā pie rakstības stila. Izskatās ka knapi 20 tev ir.

Piekrītu.
07.08.2020 07:30 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Kāpēc jārāda telefons? Ja nav ko slēpt tad otrs mierīgi var paskatīties telefonu jo tur nekā nebūs. Bet nu aiz cieņas pret otru cilvēku un zinot un uzticoties tāpat neskatītos. Ja meitene uzrīko histēriju tad ir pamats. Un kas tur smieklīgs otru piereģistrējot iepazīšanās saitos? Protams ka meitene domā ka vienkārši atrunājies- draugi jokojas. Kā tad... Un ko nozīmē nedzīvojam kopā, bet esam gadu pazīstami. Izskatās ka meitenei paveicies, tikusi vaļā no prātā nenobrieduša ķēma. Atvaino negribu aizvainot, bet tā domāju izlasot tēmas pieteikumu.
07.08.2020 07:47 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sviire @ 07.08.2020 07:47
Kāpēc jārāda telefons? Ja nav ko slēpt tad otrs mierīgi var paskatīties telefonu jo tur nekā nebūs. Bet nu aiz cieņas pret otru cilvēku un zinot un uzticoties tāpat neskatītos. Ja meitene uzrīko histēriju tad ir pamats. Un kas tur smieklīgs otru piereģistrējot iepazīšanās saitos? Protams ka meitene domā ka vienkārši atrunājies- draugi jokojas. Kā tad... Un ko nozīmē nedzīvojam kopā, bet esam gadu pazīstami. Izskatās ka meitenei paveicies, tikusi vaļā no prātā nenobrieduša ķēma. Atvaino negribu aizvainot, bet tā domāju izlasot tēmas pieteikumu.

Šis mani vienmēr fascinējis. "Ja nav ko slēpt, var mierīgi parādīt." Kāpēc ir jārāda/jāņem in the first place? Ja tā, tātad nav uzticības. Un ja nav uzticības, tad neko ilgstošu neredzu.
Un jā, piekritīšu. Es arī būtu nepatīkami pārsteigta. Turklāt varu saprast viņas "psihošanu" jo īpaši pie fakta, ka nedzīvojat kopā.
07.08.2020 07:55 |
 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Ņemot vērā apstākļus, viņas histērija nav nekas izbrīnu raisošs.
07.08.2020 08:17 |
 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Telefonā līst gan ir lame.
07.08.2020 08:17 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.07.2020
Mani tikai interesē- a, kāpēc tad neprasīji savai dāmai padomu par apģērba izvēli?
Jo, ja pagriezīsim otrādi, iedomājies, viņai kkas noticis ar auto un viņa zvana nevis tev, bet čalim no sporta kluba un tāpat vien viņa čato ar kaimiņu, čali ar kuru iepazinās pie kases un kursabiedru.
Kh, khm.. un nedzen pīli, ka tu justos riktīgi labi?! Protmas, ka rastos otršķirīgs un skandāls neizbēgams.
07.08.2020 08:24 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Nu. Īsti normāli neliekas, ka čato ar meitenēm-draudzenēm vienkārši tāpat. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš tic tam, ka starp sievieti un vīrieti (īpaši jaunības gados) nevar pastāvēt tikai plika draudzība. Nu neticu un sit mani nost. Nezinu sev apkārt nevienu tādu draugu pāri, kur draudzētos meitene un puisis un tur nebūtu kkādas apslēptās simpātijas vai kaut mazliet patika pret otru. Vismaz vienam tā vienmēr būs. Un es pati neesmu ne ākārtīgi greizsirdīga un psiha vai kas tml, bet ja mans draugs vienkārši sarakstītos ar kkādām meiteņu draudzenēm (ja es vēl ar viņām nedraudzējos), tad tur ir strīds uz līdzenas vietas, jo manuprāt, tieši kas tas ir par sviestu? Kāpēc? Tev trūkst čomu, asuma dzīvē? Interesanti, kam ir jānotiek, lai baigi gribētos rakstīties ar meitenēm, kamēr tev jau ir sava otra pusīte un pat apdomāt šķiršanos, ja attiecībās otrs to nepieņem. Varbūt esi no tiem, kam vajag kādas brīvās attiecības, kur nebūs kaut kas tāds, ko "aizliegs". Varbūt tev arī vajag tādu meiteni, kura arī brīvi sarakstītos ar puišu draugiem un tu ar meiteņu draudzenēm un viss būtu čotka, nevienam nekādu aizspriedumu.
07.08.2020 08:55 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Eksperte @ 07.08.2020 07:55

Šis mani vienmēr fascinējis. "Ja nav ko slēpt, var mierīgi parādīt." Kāpēc ir jārāda/jāņem in the first place? Ja tā, tātad nav uzticības. Un ja nav uzticības, tad neko ilgstošu neredzu.
Un jā, piekritīšu. Es arī būtu nepatīkami pārsteigta. Turklāt varu saprast viņas "psihošanu" jo īpaši pie fakta, ka nedzīvojat kopā.

Nez, bet mani savukārt fascinē tie, kam tas sagādā nenormālākās problēmas. Ar draugu esam attiecībās jau vairākus gadus, viens otra telefonus bez vajadzības neaiztiekam, bet tāpat pa reizei, pa retam prātiņā kaut kas iezogas un nagi niez ielīst, paskatīties kaut ko. Viņš to zina un es arī zinu, ka viņš kko pačeko, nevienam no mums tas nesāgādā problēmas un uzticība arī nekur nezūd. Es pat vairāk teiktu, ka tas nav uzticības dēļ, bet tāpēc, ka vienkārši gribas zināt, kas tur viņam notiek, interese. Zinu pārus, kur attiecībās principā gandrīz vai ir aizliegts ar norunu neaiztikt vienam otra telefonus un man tas tiešām liekas bezjēdzīgi, bezsakarīgi un pilnīgi stulbi. Tā man liekas kā kkāda sava veida agresija. Nenormālākais privātums.
07.08.2020 09:02 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Izklausās pēc bērnudārza.
Nezinu, varbūt neesmu normāla, bet rīkot histēriju par to, ka puisim draugu lokā ir arī citas meitenes, man šķiet nožēlojami. Un, kas tad ir, ka paprasīja padomu par kāzu drēbēm? Katrs par tādām lietām jautā tam, kuram tiešām uzticas un pēc tā, kā šī "dāma" aprakstīta, es arī tādai histēriķei neko negribētu jautāt.
Par iepazīšanas portāliem gan ir citādi - pilnīgi saprotu viņas aizdomas un, ja vēl ikdienā sarakstās ar citām dūdām, tad kopainā beigu beigās nekas labs nerādās. Bet skriet prom un raudāt tualetē... :D it kā tas kaut ko atrisinātu.
Un vēl man liekas dīvaini, ka jūs esat kopā gadu, bet kopā nedzīvojat, bet ir doma par kāzām, bet nujā, modeļi jau ir dažādi.
07.08.2020 09:07 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
man viņas reakcija šķiet pilnīgi saprotama. Veiksmi tev atrast meiteni, kas uz tādām provokācijām nereaģēs.
07.08.2020 09:53 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Ā, un neaizmirsti pateikt paldies saviem čomiem par gadu ilgu attiecību izjukšanu! Un palūgt padomu savai apģērba guru.
07.08.2020 09:55 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Es draugiem sadotu sutu par tādiem jokiem un piespiestu viņus izskaidrot meitenei, kādus murgus viņi ir sastrādājuši. Bērnudārzs. Man arī būtu grūti noticēt tādām atrunām, ka reģistrēšanās iepazīšanās portālā ir tikai joks.
07.08.2020 10:24 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Es iepazīšanās portālos neesmu un nebūšu, bet var taču apskatīties ar kādu epastu ir piereģistrējušies, vai ne? Ja tas tiešām nebiji Tu, tad palūdz, lai tie draugi, kas izveidoja, atsūta screenshotu no settingiem, kur parādīts epasts, ar kuru piereģistrējās. Ja nav Tavs epasts, tad viss chill (jo man liekas, ka tur ir jāapstiprina epasts, bet varbūt es maldos).
Jo, ja tā padomā, meitenei varbūt ir aizdomas, ka tiki uzķerts, tāpēc arī attaisnojies, ka draugi izveidoja, jo tas ir diezgan tipisks attaisnojums “es tas nebij, draugi mani to izdarīja”. Un es saprotu, kāpēc viņa prasīja parādīt telefonu. Ja es savu puisi redzētu kādā iepazīšanās saitā, man arī rastos šaubas par viņa uzticību un es neredzu neko traģisku, ja palūdz parādīt telefonu. Ja nav ko slēpt, kāpēc tad ir bail rādīt? Okey, privātums katram ir, bet nejau katru dienu prasa parādīt telefonu, bet tikai to vienu reizīti, kad ir šaubas par uzticību.
Vēl tas fakts, ka bieži vien ir situācija, ka ja meitenei ir puisis, bet viņa čato ar citiem puišiem, tad tas ir nepieņemami in meitene nav uzticīga, bet kad puisim ir meitene un viņš čato ar citām meitenēm, tad atkal ir teksti “es vairs nedrīkstu runāt ar meitenēm kā draudzenēm?”
Notiesājat mani vai nē, izteicu tikai savu viedokli un šoreiz meitenei bija pamatota histērija (cik nu pamatota.. iemesls tam visam bija)
07.08.2020 10:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.01.2020
Vēl viens aspekts. Kā meitene uzzināja ka tu esi iepazīšanās portālā. Gan jau pati meklēja kādu labāku par tevi
07.08.2020 11:12 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Tev to visu vajag? Es domāju, ka nē.
07.08.2020 13:39 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Acchup @ 07.08.2020 09:02

Nez, bet mani savukārt fascinē tie, kam tas sagādā nenormālākās problēmas. Ar draugu esam attiecībās jau vairākus gadus, viens otra telefonus bez vajadzības neaiztiekam, bet tāpat pa reizei, pa retam prātiņā kaut kas iezogas un nagi niez ielīst, paskatīties kaut ko. Viņš to zina un es arī zinu, ka viņš kko pačeko, nevienam no mums tas nesāgādā problēmas un uzticība arī nekur nezūd. Es pat vairāk teiktu, ka tas nav uzticības dēļ, bet tāpēc, ka vienkārši gribas zināt, kas tur viņam notiek, interese. Zinu pārus, kur attiecībās principā gandrīz vai ir aizliegts ar norunu neaiztikt vienam otra telefonus un man tas tiešām liekas bezjēdzīgi, bezsakarīgi un pilnīgi stulbi. Tā man liekas kā kkāda sava veida agresija. Nenormālākais privātums.

Tu precīzi noraksturoji - privātums. Es esmu attiecībās nepilnu gadu un reāli nelienam viens otra telefonos. Ne tāpēc ka nedrīkst, bet tāpēc ka nafig tas vajadzīgs? Mēs ik dienu tiekamies, viņš strādā daudz un dikti, strīdu nav, aizdomu arī nē. Nafig čakarēties un sākt līst otra privātajā telpā? Lai otrs justos kā uz paplātes? Nop, nebūs. ?
07.08.2020 13:55 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Jay @ 07.08.2020 11:12
Vēl viens aspekts. Kā meitene uzzināja ka tu esi iepazīšanās portālā. Gan jau pati meklēja kādu labāku par tevi

Vai otrs variants - draudzenes piefiksēja.
07.08.2020 13:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits