Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdot apģērbu

 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Čau! :)
Zinu divas mājas lapas - atverskapi un andelemandele, kur var pārdot savu apģērbu. Ir vēl kāda, kur ir daudz maz kaut kāda aktivitāte? Vai arī izmantojat kādu no minētajām un kā veicas - sanāk notirgot? Kādi sludinājumi jūs vairāk uzrunā - ka apģērbs bildēs ir uz pakaramā, uz vienkrāsainas gultas veļas, mugurā?
06.08.2020 19:03 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Andele Mandele man patīk! Tikai tur vien pārdodu. Vari mēģināt arī Ig kontu uztaisīt kur izpārdod drebes.
Pati fotografēju uz lamināta. Uz pakaramā fotografētas neizskatās tik labi. Patīk arī ja ir uz auguma, tad apmēram vari saprast kā drēbe “sēž”.
06.08.2020 19:14 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Pirmsākumos , kad atklāju šādas adreses lietoju atver skapi , jo tur preces varēja ievietot bez maksas un cenas patīkamākas , taču apmēram pēdējo gadu , šis adreses popularitāte ir vairāk vai mazāk zudusi ( ja vēl pārdevēju ir pietiekami daudz , tad ar pircējiem ir tā kā ir ) vairāk izmantoju andele mandele. Andelē tomēr lielāka iespēja kaut ko pārdot , kā arī nopirkt ( taču regulāri ieskatos abos portālos , jo šo to labu var dabūt gan vienā, gan otrā) .
Ar pārdošanu iet visādi , ir preci kuru tik tikko ieliec in ir jau varāki pircēji , bet citas preces nepērk mēnešiem. Vienīgais mīnuss Andelē -ļoti daudz nākas saskarties ar “pircējām” , kuru hobijs ir tikai pajautāt vai prece ir pieejama , vai arī neatbildēt uz zinām , vai ziņas ignorēt ( piemēram , pajautāt kādus konkrētus mērus , bet pēc tam šo zinu nedēļām ignorēt , kaut skaidri redzams ka ir aktīvas portāla lietotājas , it kā viņas kāds solītos sist ja viņas pateiks ka konrk prece piemēram neder ?
06.08.2020 20:36 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Man patīk depop, foršas lietas var atrast
07.08.2020 01:22 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Kad es pārdevu savas drēbes, sākumā izmantoju depopu, bet tur švaka aktiviāte bija. Tad nu es uztaisīju IG kontu, kur saliku postus ar drēbēm, story’os uztaisīju highlight, kur liku atsauksmes un tādas lietiņas.
Pa mēnesi pārdevu pilnīgi visas drēbes instagramā, kamēr depopā knapi zem desmit precēm pa to mēnesi pārdevu. Kā arī depopam ir viens mīnuss - ja cilvēks uzspiež “buy” nevis uzraksta Tev, tad viņš samaksās caur PayPal un depops noņem kaut kādu summu nost. Ķipa nodokļi vai kaut kas tāds bija. Man parasti ap 2€ noņēma nost no cilvēka samaksātās summas, ja pareizi atceros.
Tāpēc mans ieteikums - uztaisi IG kontu, pieseko vairākām meitenēm un aiziet.
Kā arī man patīk labāk redzēt bildes mugurā, jo tā var labāk saprast.
07.08.2020 15:00 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Andeli arī var izmantot, bet tur atkal par maksu ir jāliek sludinājumi un ja nesanāk neko pārdot, tad lieki iztērēta nauda ?
07.08.2020 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits