Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Epilators

 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2020
Kāda ir jūsu pieredze ar epilatoriem?
Vai iesakat pirkt? Ja jā, tad kādu firmu/modeli, kādās summās?
Vai ar to var epilēt citas vietas, izņemot kājas? (paduses, bikini zonu?)
Ja nē, tad kāpēc?
Neesmu mēģinājusi lietot epilatoru, skūšanās jau ir apnikusi, uz vaksāciju iet visu laiku šķiet pārāk neizdevīgi.
Paldies par atsauksmēm! :) :) :)
05.08.2020 23:47 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Man epilators ļooooti patīk padusēm. Izmantoju arī kājām, bet tur man kaut kā liekas , ka matiņus ar saknēm neizrauj, bet padusēm gan smuki izrauj un neataug vismaz nedēļu un vairāk, kā arī nepaliek pumpas u.c.
Biki zonai esmu mēģinājusi, pareizāk sakot maliņām, paliek ieauguši matiņi un tas man neder.
06.08.2020 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Jau daudzus gadus atpakaļ iegādājos epilatoru , gribēju izmantot kājām, taču tad man sākas problēmas at ieaugušiem matiņiem , un padusēm un bikini mēģināju , bet laikam esmu par vāju , ļoti sāpēja , šobrīd skujos un vaksējos (daru to pati) , un atsevišķās zonās esmu sākusi lietot fotoepilatoru . Epliators man joprojām ir , taču izmantoju skuvekļi galviņu , un tikai skujos - otrreiz vairs nepirktu .
06.08.2020 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Ir epilators, izmantoju kājām. Vairākus gadus nu jau, patīk, ka matiņi ataug teju neredzamā krāsā, pavisam gaiši.
Padusēm vienreiz pamēģināju, ļoooooti sāpēja. Mēģināt vēlreiz? Es arī gribētu, lai nedēļu ir smuki.
Meitenes, cik, apmēram, ilgā laikā varētu pierast?
Kājām man bija kādas 2-3x, kad tiešām sāpēja, dzēru sarkanvīnu lai atslābinātos. ? tagad jau bez emocijām.
06.08.2020 13:11 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Lietoju epilātoru visu mūžu, kopš parādījās apmatojums. Vienreiz pamēģināju skuvekli, visas kājas bija asinīs, un bija ādas kairinājums, vairs nekad. Kājām sākumā bija sāpīgi, ar laiku sāpīgums mazinājās. Tagad prakstiski neko nejūtu, arī matiņi kļuvuši plānāki un retāki. Katru reizi ieaug pa kādiem 10 matiņiem, tos izrauju ar pinceti. Regulāri berzēju kājas ar švammi dušā, lai matiņi mazāk ieaugtu. Epilēju kājas reizi nedēļā, vai divās.
Paduses es sāku epilēt jau vecumā, kad tikko parādījās pirmie gaišie matiņi. Matiņi bija vēl plāni un epilācija nebija sāpīga. Ar laiku apmatojums palielinājās, bet tā kā es regulāri epilēju, matu saknes jau bija pieradušas un sāpīgi nemaz nebija. Epilēju paduses 1x nedēļā, vispār neko nejūtu, nekas neieaug. Agrāk, kad bija sausais epilators, bija ādas kairinājums. Tagad izmantoju "slapjo" epilatoru, epilēju paduses ar putām, un kairnājuma nav. Iespējams, dēļ tā, ka sāku izmantot epilatoru tik agri padusēm, man ir neizteikts apmatojums, jo "sačakarēju" matu saknes vēl pirms tās sāka normāli augt.
Bikini zonā epilēju tikai maliņas, pārējās vietās pārāk sāpīgi.
06.08.2020 13:33 |
 
Reitings 49
Reģ: 23.03.2020
Pirmajās reizēs biju sajūsmā par tādu kā epilatoru, nekur nav jāiet vaksēties, nav liekas izmaksas,nav jāskujās ik pēc dienas u.t.t. līdz tam brīdinam kad kāju daļā līdz celim matiņi sāka ieaugt nežēlīgi daudz, visas kājas ieaugušos matiņos.. skats briesmīgs, atceros to vasaru,nevienu kleitu neuzvilku, visu laiku biksēs.. lai to apstādinātu, nācās iziet aptuveni 8,9 procedūras (~900-1000eur) lāzerepilāciju.. vairs nekad mūžā to elles mašīnu neņemšu rokās?
06.08.2020 17:52 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Sakuma patika. Velak,apmeram pec 2 gadiem,saka ieaugt matinji. Masai tieshi tas pats. Es pargaju uz skuveki. Man ir paveicies,ka apmatojuma matinji ir ljoti smalki un nav alergjijas no skuvekljiem. Katru dienu mazgaju matus. Kamer matos ir balzams,tikmer noskuju paduses,kajas un bikini zonu. Man tas aiznjem paris minutes.
06.08.2020 18:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits