Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Astrologija

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Sveikas!
Interesē pajautāt - vai jūs ticat astroloģijai? Tam, ka zīme, kurā esat dzimušais un gads ietekme jūsu raksturu, attiecību veidošanu?
Es esmu strēlnieks pūķa gadā. Es pati un cilvēki strelnieki, kurus pazīstu ir ļoti spītīgi un neatlaidīgi, ies uz mērķi par katru cenu.
Draudzību ziņā man absolūti dominē auni. Kad intereses pēc skatijos ar ko sader strelnieks, labak saprotas, tika norādīts, ka ar auniem un lauvām. Izskatas, ka tīti neapzināti ar auniem man arī veidojas labas attiecības. ? Man draugu lokā nav meviena zivs...
Kas jūs esat pec horoskopa? Kā sevi raksturotu? Varbūt kādas iezīmes, kas caurvij kādu zīmi?
Tām, kuras interesējas par aatrologiju... varbūt varat padalīties, kur gūstat informāciju? Esat bijušas pie astrologiem?
04.08.2020 10:48 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Tavu raksturu ietekmē, kā funkcionē neirotransmiteri un saistītie enzīmi. Piemēram, aktīva monoamīna oksidāze stresa apstākļos var veicināt agresiju gan pret citiem, gan sevi. Savukārt zems serotonīna līmenis rada nenoturību pret stresu. oksitacīna/dopamīna receptori nosaka, vai būsi tendēts uz uzticību vai arī gadījuma attiecībām. katru no šiem ietekmē adrenalīna, kortikostreriolu daudzums asinīs. Piemeram, traumatisks notikums var mainīt kādu neironu aktivitātes veidu. Lūk, kas nosaka personību, nevis zvaigznes debesīs.
04.08.2020 11:01 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Astrologiem baigi neticu, bet planētām, kas atbild par dažādām personības sfērām gan, bet tas ir jāmeklē astroloģijas kartē lūkojoties planetās un mājās.
04.08.2020 17:07 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
mēģināt uzzināt par sevi kaut ko skatoties tikai uz saules zīmi (datumu ,kad piedzimi un kāda zīme tajā brīdī bija pirmajā mājā) ir bezjēdzīgi. Lai saprastu sevi ir jāskatās visas 12 mājas, planētu stāvoklis. Saules zīme ir tāds vispārējs raksturojums kurš var neatbilst.
Agrāk mācījos astroloģiju, ar laiku pārstāju par to interesēties. Noliedzu daily horsokopus. Tās ir muļķibas. Bet padziļinātā analīze daudziem cilvēkiem var palīdzēt saprast sevi un veikt lēmumus.
04.08.2020 17:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Taisni tā, kādreiz bija grūti ar sevi sadzīvot līdz iepazinos ar astroloģiju, kura man parādija durvis uz lietām kādēļ ir tā kā ir, tagad 100x vieglāk sadzīvot ar sevi, kad zini, kas ir kas.
Un man patīk tie cilvēki, kas kliedz, ka astroloģija ir izdomājums, kas nekad nav pētijuši un tikuši tālāk par daily horoskopiem?
04.08.2020 17:26 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Astroloģija ir metama vienā bedrē ar ar reliģiju un pseidozinātniskām personības teorijām. Uz ko cilvēks vairāk pavilksies, tam arī ticēs, ir tā patiesība vai nē.
04.08.2020 23:20 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Astroloģija ir metama vienā bedrē ar ar reliģiju un pseidozinātniskām personības teorijām. Uz ko cilvēks vairāk pavilksies, tam arī ticēs, ir tā patiesība vai nē.

Daļēji piekrītu. Cilvēkam vienmēr ir gribējies ticēt kam pardabiskam un aizmirst to ka mēs es esam tikai zīdītāji. Tā teikt pieškirt dzīvei jēgu un izskaidrojumu. Arī es pēdējos gadus vairāk neticu astroloģijai. Protams, nenosodu tos kuri tic reliģijai, astroloģijai vai taro kartīm. Katram savs veids kā atrast piepildījumu un jēgu.
05.08.2020 13:04 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.08.2020
Es esmu auns un mana ascendenta zīme ir Jaunava.
Līdz ar to abus horoskopus varu lasīt. Es parasti horoskopus izlasu pēc dienas un salīdzinu :D
Vispār esmu riktīgs augs, gan spītīgs, gan neatlaidīgs. Ar gadiem es savas sliktās auna īpašības meiģinu apslāpēt un pie tām strādāt, lai ar savu uguntiņu neiznīcinu visu, kas ir man apkārt :D
Esmu veidojusi savu zvaigžņu karti pie astraloga. Jāteica, ka zvaigznēs viss rakstītais bija wou! Nolasīja mani, manu dzīvi kā grāmatu. Arī vīriešu izvēlē pateica kādus es parasti izvēlos un kuri man neder un kādu vīrieti man būtu jāizvēlas, lai būtu laimīga kopdzīve.
05.08.2020 15:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits