Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Samainīt naudu no GBP(Ziemeļīrijas) uz EUR

 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Sveiki, tāda situācija, ka man ir līdzi nauda, kas skaitās GBP, bet uzzināju no draugiem tiek izmantota tik laikam Ziemeļīrijā, laikam derīga arī visā UK, bet izmainīt uz Eiro nevarot, jo var tikai to, kur ir karaliene virsū, šī ir domāta tik priekš Ziemeļīrijas.
Kā tur īsti ir, vai viņu var izmainīt vai nevar?
31.07.2020 12:06 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Kas jums ir cilvēki? :D tak aizej uz apmaiņas vietu un noskaidro
31.07.2020 12:34 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Katz @ 31.07.2020 12:34
Kas jums ir cilvēki? :D tak aizej uz apmaiņas vietu un noskaidro

Atvainojiet, es vienkārši dzīvoju laukos, kur pat veikala nav un pilsēta ir patālu kā arī līdzekļi turp un atpakaļ pa velti negribētos tērēt, tāpēc jautāju.
31.07.2020 12:36 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
telefona un mutes arī nav?
31.07.2020 12:39 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Katz @ 31.07.2020 12:39
telefona un mutes arī nav?

Nav sim kartes no kā pazvanīt, atbraucu ar UK sim karti, tai beidzās termiņš, vienīgā nauda ir šī, ko vēlos samainīt, lai nopirktu gan sim karti, gan visu pārējo.
Redziet Katz, Jums šī ir īstenībā laba pieredze, nekad neuzdod savus stulbos jautājumus cilvēkiem, kas ir vai nevari aiziet, vai nevari pazvanīt, runāt nemāki utt, jo nekad neziniet kāda ir otram cilvēkam situācija, redziet kā man izrādās, beigās nedzīvoju ne tuvu no bankas, ne man ir sim karte, ko pazvanīt tagad, bet negācijas jau bija.
Nākamreiz vismaz varēsiet apdomāt kāpēc cilvēks rīkojas tieši tā kā viņš rīkojas, ne savādāk.
31.07.2020 12:48 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Paldies par pieredzi.
Redzi, ja es būtu tavā vietā, forums būtu pēdējā vieta, kur to prasīt, jo visticamāk, 99% šajā forumā neorientējās valūtas maiņās un lielākoties te apgrozās Ainas Poišas type of beat cilvēki.
Šeit nav banka vai valūtas maiņas apmaiņas punkts.
Sim kartes, naudas maiņas nedienas ir tikai tava neuzmanība, nākamreiz iesaku nelidot pa gaisu un drusku vairāk organizēties :)
31.07.2020 12:59 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Tavex maina, zinu,ka Spicē kādreiz bija, vai tgd ir nezinu.
Bankas ir izvēlīgas valūtas maiņas jautājumos, droši vien tādēļ ir tāda informācija Tev ?
31.07.2020 13:31 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Katz @ 31.07.2020 12:59
Paldies par pieredzi.
Redzi, ja es būtu tavā vietā, forums būtu pēdējā vieta, kur to prasīt, jo visticamāk, 99% šajā forumā neorientējās valūtas maiņās un lielākoties te apgrozās Ainas Poišas type of beat cilvēki.
Šeit nav banka vai valūtas maiņas apmaiņas punkts.
Sim kartes, naudas maiņas nedienas ir tikai tava neuzmanība, nākamreiz iesaku nelidot pa gaisu un drusku vairāk organizēties :)

Ja Tu zinātu kādai ellei es gāju cauri, lai tiktu šeit Latvijā, un atkal Tu ar pārmetumiem, ka maiņa un tās lietas ir neuzmanība, atkal nezinot situāciju. Šo gan laikam nestāstīšu, jo ir smagi, bet atkal nevajag pārmest nezinot kā cilvēks pie tā ir nonācis. Es tā darīju, kad biju jaunāks, līdz es to iemācījos.
Vienmēr, kad ir vēlēšanās kādam pārmest kaut ko, nezinot, jo kā gan Tu vari zināt manu vai cita situāciju, par neuzmanību vai aizmāršību vai jebko. Varbūt padomā tā, arī šāda situācija var būt patiesa - Cilvēku centās nogalināt, viņš bēga, slēpās, utt. Nu tad domājiet, viņam bija svarīgi izmainīt naudu uz vietas, lai viņu noķer un nogalina vai tomēr bēgt mājās? Un pēctam cilvēki priecīgi, ka izdzīvojis viņam saka, nu Tu nevarēji naudu izmainīt, neuzmanība.
Tas nav mans piemērs, bet iesaku atkal, vienmēr padomāt par to, ka nekad nezināsiet kāda var būt situācija, lai par to spriestu, pārmestu utt. Vislabāk tad ir pajautāt, kāpēc šāda situācija, tad noklausīties un vairs negribēsies pārmest, jo pēc pirmās pieklājīgās atbildes Jums tiks dota saprašana par situāciju un pārmetumiem tur vair nebūs vietas. :)
31.07.2020 13:38 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pamēģini lietas neuztvert tik nopietni, izklausās-esi rūpju pilns, gan pāries!☀️
31.07.2020 13:47 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
[email protected]
https://tavex.lv/
Raksti!
Vēl kādu mājaslapu iekopēt? Vai pats/pati atradīsi :D
31.07.2020 13:52 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Kiskismau @ 31.07.2020 13:52
[email protected]
https://tavex.lv/
Raksti!
Vēl kādu mājaslapu iekopēt? Vai pats/pati atradīsi :D

Es šo arī atradu, šis bija pēdējais variants, jo primārais bija bankas, bet izrādās bankās nevar, tad šis arī paliek vienīgais variants.
31.07.2020 14:14 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
please @ 31.07.2020 13:38

Ja Tu zinātu kādai ellei es gāju cauri, lai tiktu šeit Latvijā, un atkal Tu ar pārmetumiem, ka maiņa un tās lietas ir neuzmanība, atkal nezinot situāciju. Šo gan laikam nestāstīšu, jo ir smagi, bet atkal nevajag pārmest nezinot kā cilvēks pie tā ir nonācis. Es tā darīju, kad biju jaunāks, līdz es to iemācījos.
Vienmēr, kad ir vēlēšanās kādam pārmest kaut ko, nezinot, jo kā gan Tu vari zināt manu vai cita situāciju, par neuzmanību vai aizmāršību vai jebko. Varbūt padomā tā, arī šāda situācija var būt patiesa - Cilvēku centās nogalināt, viņš bēga, slēpās, utt. Nu tad domājiet, viņam bija svarīgi izmainīt naudu uz vietas, lai viņu noķer un nogalina vai tomēr bēgt mājās? Un pēctam cilvēki priecīgi, ka izdzīvojis viņam saka, nu Tu nevarēji naudu izmainīt, neuzmanība.
Tas nav mans piemērs, bet iesaku atkal, vienmēr padomāt par to, ka nekad nezināsiet kāda var būt situācija, lai par to spriestu, pārmestu utt. Vislabāk tad ir pajautāt, kāpēc šāda situācija, tad noklausīties un vairs negribēsies pārmest, jo pēc pirmās pieklājīgās atbildes Jums tiks dota saprašana par situāciju un pārmetumiem tur vair nebūs vietas. :)

Tev vajadzētu iemācīties uzņemties atbildību par savas rīcības sekām, nevis spekulēt ar izdomātām ekstrēmām situācijām, ka tā taču arī varētu būt. Jā, varētu, un kādam nelaimīgajam tā visticamāk arī ir, bet tu pats visu esi salaidis dēlī, uzņemies atbildību, mācies no pieļautajām kļūdām un turpmāk dari citādāk.
Tavs timeline šeit forumā - 19.06 nebija ko ēst, prasīji, lai tev pārskaita naudu, 25.06 prasīji, ko lai brāļa bērnam pa 500 nopērk, jo tagad situācija baigi laba un iepriekšējās bija īslaicīgas problēmas, 10.07 vajadzēja padomu kā tikt uz Latviju bez naudas un dokumentiem. Ja viss rakstītais ir patiesība, tad tu neproti plānot un ar naudu apieties.
Nākamreiz vismaz varēsiet apdomāt kāpēc cilvēks rīkojas tieši tā kā viņš rīkojas, ne savādāk.

Gadīties var visādi, bet tavā gadījumā šķiet, ka esi vnk dumjš.
31.07.2020 15:41 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Hippie Chick @ 31.07.2020 15:41

Tev vajadzētu iemācīties uzņemties atbildību par savas rīcības sekām, nevis spekulēt ar izdomātām ekstrēmām situācijām, ka tā taču arī varētu būt. Jā, varētu, un kādam nelaimīgajam tā visticamāk arī ir, bet tu pats visu esi salaidis dēlī, uzņemies atbildību, mācies no pieļautajām kļūdām un turpmāk dari citādāk.
Tavs timeline šeit forumā - 19.06 nebija ko ēst, prasīji, lai tev pārskaita naudu, 25.06 prasīji, ko lai brāļa bērnam pa 500 nopērk, jo tagad situācija baigi laba un iepriekšējās bija īslaicīgas problēmas, 10.07 vajadzēja padomu kā tikt uz Latviju bez naudas un dokumentiem. Ja viss rakstītais ir patiesība, tad tu neproti plānot un ar naudu apieties.
Gadīties var visādi, bet tavā gadījumā šķiet, ka esi vnk dumjš.

Varbūt tad satiekamies un salīdzinam mūsu dzīves gājumu, izglītības, darbus, karjeru un tad nosakam, kurš ir dumjš un kurš nav?
Jūs vienkārši esiet nosodoša persona, nosodīt nedrīkst nekad.
31.08.2020 14:04 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Hippie Chick @ 31.07.2020 15:41

Tev vajadzētu iemācīties uzņemties atbildību par savas rīcības sekām, nevis spekulēt ar izdomātām ekstrēmām situācijām, ka tā taču arī varētu būt. Jā, varētu, un kādam nelaimīgajam tā visticamāk arī ir, bet tu pats visu esi salaidis dēlī, uzņemies atbildību, mācies no pieļautajām kļūdām un turpmāk dari citādāk.
Tavs timeline šeit forumā - 19.06 nebija ko ēst, prasīji, lai tev pārskaita naudu, 25.06 prasīji, ko lai brāļa bērnam pa 500 nopērk, jo tagad situācija baigi laba un iepriekšējās bija īslaicīgas problēmas, 10.07 vajadzēja padomu kā tikt uz Latviju bez naudas un dokumentiem. Ja viss rakstītais ir patiesība, tad tu neproti plānot un ar naudu apieties.
Gadīties var visādi, bet tavā gadījumā šķiet, ka esi vnk dumjš.

Un vispār kas Tev pa daļu. Ja Tev kaut kas nepatīk, neraksti, nekomentē. Dzīvo savu dzīvi, kuru Tu pozicionē, ka dzīvo pareizi.
31.08.2020 14:06 |
 
Reitings 156
Reģ: 01.08.2020
Šo Latvijā samainīt nevarēsi. Samainit var tikai angļu sterliņus. Diemžēl būs jāglabā kad nākamreiz brauksi un uk vai ziemeliriju.
31.08.2020 14:47 |
 
Reitings 156
Reģ: 01.08.2020
Es pati dzīvoju z-īrijā un nekad neviens man lv nav ņēmis pretī šos sterliņus.
31.08.2020 14:49 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Tie, kas muca augusi, tie ari ar mucas domasanu paliks, lai ari cik loti par cietuso veletos izmesties, lai citi pakalu slaucitu tava vieta.
Katz padoms un reakcija loti logiska, no tas informacijas, kas vinai bija pieejama uz doto bridi.
Tavex lielakoties vislabakais piedavajums vienmer ir🤦‍♀️ un ne tuvu ir kada banka tam, ko var piedavat Tavex.
Bet pie savas dzives esi tikai pats vainigs, neviens cits! Pamaini savu attieksmi, vieglak paliks dzivot.
31.08.2020 16:11 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Bjork @ 31.08.2020 16:11
Tie, kas muca augusi, tie ari ar mucas domasanu paliks, lai ari cik loti par cietuso veletos izmesties, lai citi pakalu slaucitu tava vieta.
Katz padoms un reakcija loti logiska, no tas informacijas, kas vinai bija pieejama uz doto bridi.
Tavex lielakoties vislabakais piedavajums vienmer ir?‍♀️ un ne tuvu ir kada banka tam, ko var piedavat Tavex.
Bet pie savas dzives esi tikai pats vainigs, neviens cits! Pamaini savu attieksmi, vieglak paliks dzivot.

Kas ir slikts manā attieksmē? Es vēlētos dzirdēt no malas, iespējams, man tas palīdzēs.
Jo es savu attieksmi esmu tā pilnveidojis, lai kļūtu labāks cilvēks, ne es lamājos, ne pārmetu kādam, ja izdaru ko sliktu, atvainojos, visu es it kā daru tā kā to vajadzētu darīt.
Kas ir tas, kas nepatīk?
Piemēram, situācija, kāds kādam ir parādā naudu, viņš raksta, kad atdosi? un saņem atbildi ej galīgi, nav man vai arī vienkārši neatbild. Pēctam dzirdi, ka apkārt runā, ka ne jau tā nauda svarīga, bet tā attieksme un princips, būtu vismaz pateicis, atvainojos, tagad nevaru, varu tad un tad, tad būtu viss kārtībā un neviens neuzinātu kāds viņš ir.
Un tad teiksim man šāda pati situācija, es atbildu pieklājīgi, atvaino, tagad nevaru, paskaidroju, varēšu pēc mēneša tajā un tajā datumā. Izdaru visas šīs nepieciešamās darbības, jo cienu, ka aizdeva, turpinu izrādīt cieņu.
Beigās cilvēks uz mani ir dusmīgāks daudz vairāk nekā uz to pirmo personu, jo saprot, ka par mani nevar tagad teikt, ka es ignorēju, ka pretī runāju utt.
Saprotu, ka viņam vajag no abiem uzreiz, bet visvairāk dusmīgs tieši uz mani.
Tā tik tāda piemēra situācija.
Ja, kas es mainīšos un apdomāšu ko un kā es daru, es vienmēr cenšos palikt labāks, bet ko tieši es tādu daru?
Ja man saka attieksme, tad lūdzu paskaidrojiet vai rupjības, pretī runāšana un vēl sazin kas, bet neviens nespēj nosaukt.
Man personīgi, liekas, tas, ka sadusmojas, jo es tieši izdaru visu cilvēcīgi un grib par kaut ko piesieties, bet tā konkrēti nav par ko, tad mēģina kaut ko izvilkt no pagātnes vai kaut kā tā.
31.08.2020 16:29 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Quickyy. @ 31.08.2020 14:49
Es pati dzīvoju z-īrijā un nekad neviens man lv nav ņēmis pretī šos sterliņus.

Tomēr es samainīju, Tavex pieņem Rīgā, tāpat arī kā Skotijas mārciņas tā arī Ziemeļīrijas, tikai ar zemu kursu. 70SGP, es ieguvu ap 60 eiro, precīzi vairs neatceros.
31.08.2020 16:34 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Jā man Skotijas mārciņas un šos Sterliņus atteica samainīt, tā kā man ilgi nebija jāgaida līdz atgriezīšos Skotijā necentos meklēt iespējamo citu variantu, jo man tajā bankā tā arī pateica - Latvijā nav iespējams nekur samainīt šīs valūtas.
Tā tad maldīgu informāciju deva.
31.08.2020 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits