Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bankomāts "apēda" karti

 
Reitings 46
Reģ: 04.08.2016
Sveikas!
Vakar SEB bankomāts "apēda" manu karti, interneta bankā parādījās, ka bankomāts konfiscējis karti. Zvanīju viņiem, man teica, ka iespējams karte bija bojāta.
Pieteicu jaunu karti uz filiāli centrā, iepriekš neapskatoties, ka tā strādā tikai līdz 17:00.
Man ir vairāki neskaidri jautājumi, uz kuriem vēl neesmu sagaidījusi atbildes no bankas, bet varbūt kādai ir bijusi šāda pieredze un var mani nomierināt ātrāk ?
1) Interneta bankā rādās, ka jaunas kartes izgatavošanas un izsniegšanas termiņš ir 5 darba dienas - nav iespējams šo procesu paātrināt? Manā gadījumā esmu palikusi bez jebkādām iespējām veikt norēķinus.
2) Vai ir iespēja nomainīt piegādes adresi? Tā kā uz filiāli netikšu, jo pašai ir identisks darba laiks ar banku, labprātāk nomainītu uz piegādi pastkastē.
3) Ja jauno karti piegādā uz pastkasti (bezkontakta), to vienkārši iemet pastkastē? Vai to piegādā ar kurjeru un jābūt obligāti mājās? Manā gadījumā šis arī nebūtu risinājums, jo strādāju klātienē nevis no mājām.
Paldies jau iepriekš par atbildēm :)
31.07.2020 11:01 |
 
Reitings 110
Reģ: 27.07.2020
1) Ja tu jau esi pasūtījusi jaunu karti un process ir uzsākts, tad būs jāgaida tās 5 darba dienas. Paņem pasi vai ID un ej uz banku, lai izņemtu skaidro naudu.
2) Ieej savā interneta bankā un uzraksti viņiem iesniegumu, ka vēlies saņemt uz mājas adresi.
3) To iemestīs pastnieks pastkastē un tad tev viņa būs jāaktivizē interneta bankā.
https://www.seb.lv/ikdienas-pakalpojumi/norekinu-kartes/kartes-sanemsana-pa-pastu
https://www.seb.lv/info/bankas-kartes/ko-jus-vel-iespejams-nezinat-par-maksajumu-kartem
Pagaidu karte, lai krīzes situācijā izņemtu naudu no bankomāta
Ja karte ir nozaudēta, protams, svarīgi to drošības apsvērumu dēļ vispirms nobloķēt. Alternatīvi karti bloķēt iespējams arī pašam internetbankā vai mobilajā lietotnē.
Tā kā jaunas kartes izgatavošana parasti aizņem 5 darba dienas, dažkārt rodas jautājums – ko šajā laikā darīt, ja visi iztikas līdzekļi glabājas kontā? Šādā gadījumā jādodas uz kādu no bankas filiālēm, kur jums operatīvi noformēs un izsniegs pagaidu karti – ar to varēsiet bankomātā izņemt nepieciešamo naudas summu, taču jāpatur prātā, ka ar pagaidu karti nebūs iespējams norēķināties tirdzniecības vietās.
Tas viss taču ir aprakstīts tavas bankas mājas lapā kā arī google visu var atrast. Eh.. Slinkie cilvēki..
31.07.2020 11:11 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Es ar brīnos par nettapību... ir laiks penteri uzrakstīt forumā, bet tā vietā piezvanīt uz banku nevar. Pāris minūtēs sen viss būtu skaidrs.
Sauc sevi par pieaugušu cilvēku.
31.07.2020 11:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Internetbanku neviens šajā gadijumā nav atcēlis, piezvani draudzenei vai mammai, izskaidro situāciju un palūdz,lai Tevis pārskaitīto peso izņem un nodod Tev. Ticu, ka šādi var izdzīvot piecas dienas. Un ņemot vērā, ka tās ir piecas darba dienas, tad process būs ilgāks, ņemot vērā, ka uz tuvējām brīvdienām tas neattiecas.
31.07.2020 11:15 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Internetbanku neviens šajā gadijumā nav atcēlis, piezvani draudzenei vai mammai, izskaidro situāciju un palūdz,lai Tevis pārskaitīto peso izņem un nodod Tev. Ticu, ka šādi var izdzīvot piecas dienas. Un ņemot vērā, ka tās ir piecas darba dienas, tad process būs ilgāks, ņemot vērā, ka uz tuvējām brīvdienām tas neattiecas.

+
Man arī tas aizņēma diezgan ilgu laiku. Biju aizmirsusi PIN kodu, tāpēc i-bankā pārskaitīju naudu draudzenei, lai viņa ar savu karti izņem un nodod. :D
31.07.2020 11:52 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
bet tā vietā piezvanīt uz banku nevar.
Tev laikam nav SEB. Nē, viņiem nevar piezvanīt, nu labi, ne vienmēr var piezvanīt. Tur pat nav gaidīšanas laiks, vienkārši atslēdz savienojumu. Mani nokaitināja un pārgāju citur.
31.07.2020 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011
Tev laikam nav SEB. Nē, viņiem nevar piezvanīt, nu labi, ne vienmēr var piezvanīt. Tur pat nav gaidīšanas laiks, vienkārši atslēdz savienojumu. Mani nokaitināja un pārgāju citur.

Jūnijā vairākas reizes nācās zvanīt SEB - savienojos nedaudz bija jāuzgaida, bet visas reizes pacēla un ļoti laipni apkalpoja..
31.07.2020 11:56 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.08.2016
Vakar izdevās sazvanīt, šodien ar visiem šiem jautājumiem neizdodas. Uzrakstīju e-pastu, man raksta, ka atbilde tiks sniegta 10 dienu laikā ?
31.07.2020 12:00 |
 
Reitings 110
Reģ: 27.07.2020
papayya @ 31.07.2020 12:00
Vakar izdevās sazvanīt, šodien ar visiem šiem jautājumiem neizdodas. Uzrakstīju e-pastu, man raksta, ka atbilde tiks sniegta 10 dienu laikā ?

Tāpēc vajag pāriet uz Citadeli, kur apkalpo 24h diennaktī un var pat wacapā uzrakstīt 2:00 naktī. Gadījās reiz problēmas ar bankas karti lidostā naktī, wacapā visu atrisinājām.
31.07.2020 12:03 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ir iespēja karti saņemt 3 dienu laikā, tikai tas attiecīgi arī maksā. Man nesen gadījās pazaudēt karti. Iegāju internetbankā. Nobloķēju karti un pasūtīju jaunu ar piegādi pa pastu, ir opcija izņemt arī filiālē. Karti piegādās uz pasta kasti ko pēc tam aktivizē interneta. Bet ja godīgi nesaprotu kāpēc bija jāraksta forumā. Varbūt tev nav internetbanka pieslēgta? Man arī radās daži jautājumi, vienkārši piezvanīju uz banku. Tobrīd kad notika mana ķeza bankā apkalpoja tikai ar iepriekšēju pierakstu. Nezinu kā šobrīd. Tāpat pagaidu kartes ko parasti varēja dabūt jebkurā filiāle dažu minūšu laikā tobrīd neizsniedza, tā man paskaidroja piezvanot uz banku jo gribējās tikt ātrāk pie naudas un gribēju dabūt to pagaidu karti, bet bankā iekšā varēja tikt tikai ar pierakstu. Nu neko pārskaitīju naudu uz drauga konta un viņš noņēma un iedeva man. Internetbanka kad pasūtīju karti bija arī opcija pasūtīt karti ātrāk. Vai ir iespējams nomainīt kartes saņemšanas kārtību nav ne jausmas. Kad pasūtīju uzreiz norādīju pasta adresi. Zvani bankai, forums tomēr nav ne banka ne uzziņu birojs. Piekrītu MiaLea pa viesiem 100% neattapība te ir visā krāšņumā un arī slinkums. Vienīgais attaisnojums būtu ja esi kurla un nevari runāt pa telefonu tad gan atvainojos par uzbraucienu.
31.07.2020 12:13 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.08.2016
Jā, es daudz labas atsauksmes esmu dzirdējusi par Citadeli, jau paspēju noskaidrot, ka tur klātienē filiālē vienas dienas laikā var gan jaunu kontu atvērt, gan uzreiz karti saņemt, negaidot to nedēļu, nopietni apsveru domu tai aiziet šodien vai rīt pakaļ.
Bet tas neatrisina nedienas ar SEB, gribu vispirms sakārtot kartes jautājumus.
31.07.2020 12:13 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Kad zvanīju bankai, visi operatori bija aizņemti, tur bija opcija nospiežot attiecīgo taustiņu ka banka pati stundas laikā atzvana.
31.07.2020 12:15 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.08.2016
Ja kādam interesē, tad man beidzot izdevās sazināties ar banku. Procesu nevar paātrināt. Viņi nomainīja, ka piegādās uz mājām (iemetīs pastkastītē, nevajadzēs būs klāt), bet saņemšu gan es tikai ātrākais nākamās nedēļas beigās, jo 5 darba dienas ir izgatavošana+nosūtīšana pa pastu.
31.07.2020 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits