Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CSDD braukšanas eksāmens

 
Reitings 14
Reģ: 25.01.2020
Sveikas!
Vai kāda ir nesen kārtojusi braukšanas eksāmenu? Vēlējos painteresēties, kā ir eksāmenā, cik stingri eksaminatori bija un kopumā kāds ir eksāmens. :)
Padalieties, lūdzu, ar pieredzi.
29.07.2020 14:00 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Kārtoju 2 gadus atpakaļ. Biju no sākuma izmēģinājuma eksāmenā. Tur inspektors bija ļoti nepatīkams, jūtos viņam blakus ļoti nedroši un saspringti. Sarakstīja man pilnu lapu ar kļūdām. Pēc apmēram nedēļas devos uz īsto eksāmenu. Tur gan viss bija forši. Inspektors bija jauks un līdz ar to nebija tāds uztraukums un saspringums. Eksāmenu noliku bez kļūdām.
29.07.2020 14:24 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Liku tiesības nu jau vairāk kā 5 gadus atpakaļ, bet domāju, ka gan tad, gan arī tagad var trāpīties gan sakarīgi, gan riebīgi eksaminatori. Pašai 1.reizē sieviete, kura pieņēma eksāmenu, teiksim tā - izgāza mani, jo nobremzēja manā vietā, jo viņai esot bijusi stresaina diena. Uzskatu, ka tas ir nepieļaujami, taču tajā reizē pēc eksāmena beigām viņa man teica, ka vispār nesaprotot kā es varu likt eksāmenu ar tik sliktām zināšanām, un kasīties pēc tādiem vārdiem īsti nebija spēka. Aizgāju pēc kādām 2 nedēļām kārtot eksāmenu un noliku. Šoreiz eksāmenu pieņēma vīrietis un viņam nebija nekādu pretenziju pret to kā braucu. Pat uzslavēja.
29.07.2020 17:17 |
 
Reitings 14
Reģ: 25.01.2020
Up
30.07.2020 16:55 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.07.2020
Sveika!
Tiesības liku vairāk kā trīs gadus atpakaļ. Noliku ar ceturto reizi, bet nebija tā, ka kāds instruktors bija nejauks. Pati kļūdījos stresa dēļ. Galvenais ir daudz neuztraukties, sagatavoties un būs labi. Speciāli neviens ārā negāzīs. Kā jau visiem cilvēkiem, arī instruktoriem mēdz būt sliktās dienas kā dēļ viņi var būt neiecietīgāki, bet viss atkarīgs no tā, kā Tu uztversi lietas.
Ko varu ieteikt - izmēģinājuma eksāmenu. Sagatavo īstajam eksāmenam un būs neliels ieskats, kā viss norisināsies. :)
Veiksmi!
30.07.2020 17:44 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.04.2020
Liku salīdzinoši nesen. Esmu ļoti jutīga būtne, tāpēc likās, ka eksaminators ir bargs un neiejūtīgs. Bet ja tā no malas mierīgi paskatās, tad viņš vienkārši bija ļoti neitrāls, kas ir loģiski. No stresa pat grūti uztvēru informāciju, nācās viņam kaut ko pārprasīt un bija sajūta, ka viņš ir neapmierināts ar to, ka vel jāatkārto kaut kas , un tas uzdzina lielāku stresu ? Kā jau teicu- trīcēju kā traka, arī braucot uz figūru laukumu pa vienu skechy ielu ieturēju ~40 km/h , uz ko viņš man pabrīdināja , ka ar šādu braukšanu es eksāmenu nenolikšu ? Tāpēc labs ieteikums ir braukt droši un pārliecinoši, ja arī tev nav pārliecības uz visiem 100. Izmēģinājuma eksāmens ir laba lieta, bet man bija autoskolā jāliek skolas eksāmens pie cita instruktora, kas principā deva līdzvērtīgu pieredzi, plus skolas eksāmenā skatās ļoti stingri, jāizbrauc bez kļūdām visas figūras, braukšana ilgst gandrīz stundu un tt. CSDD nav visas figūras, ir pieļaujamas kļūdas un stundu nav jābrauc ??
30.07.2020 20:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits