Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

FRIZIERU KURSI

 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Sveikas, meitenes! Vēlējos pajautāt par frizieru skolām Rīgā. Kuras ir beigušas friziera profesiju - kādu skolu jūs ieteiktu?
No sākuma metu aci uz Style Academy Create In Riga, bet tad izlasīju atsauksmes par neadekvātu pasniedzēju. Varbūt kāda ir tur mācījusies un var pastāstīt, kā tad tur īsti ir. Paldies jau iepriekš! ?
27.07.2020 21:40 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pasniedzēja gan ir zinoša un pieredzējusi.
28.07.2020 08:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Reiz biju kā modele frizieriem skolā ''Una Style,'' pasniedzēja viena,studenti kādi 10 uz vienu sievieti, neizskatijās ļoti produktīvi, kādas 3 meitenes nepiedalijās nodarbībā vispār, jo ''neesmu atradusi modeli'' vai ''man šodien slinkums, paskatīšos.'' Pasniedzējai tāds OK, un skrien pie pārējām meitenēm. Vienvārdsakot, attieksme nepārliecinoša.
28.07.2020 08:44 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Alishaaa @ 27.07.2020 23:23

Un kā pasniedzēji, patika?

Jap! Man liekas tur arī bija tā, ka katrai grupai atšķiras galvenais pasniedzējs. (precīzi neatceros, tagad arī iespējams kas mainījies, es mācījos pirms gadiem 3 vai 2), bet mācību gada laikā tiek piesaistīti papildus pasniedzēji, lai apgūtu nepieciešamās blakuslietas - grāmatvedība, medicīna
/sanitārija, bija arī angļu valoda, stilistika, krāsu mācība utml. Tās bija tādas 2-4 nodarbības, katrā priekšmetā, nebija visu laiku intensīvi.
27.07.2020 23:41 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
keegan @ 27.07.2020 22:49
Izgāju frizieru kursus "profesionālajā skaistuma skolā", īsti nezinu kā novērtēt, jo nezinu kā ir citur. Bet visu, ko vajadzēja, to arī iemācīja. Zinu vairākas meitenes, kuras mācījās ar mani un tagad arī strādā par frizierēm. Ļoti elastīgs grafiks, ja pēkšņi netiecas savā mācību dienā, var droši piedalīties nodarbībā cita grupā. Vispār ļoti pretimnākoša vadība. Ir iespējas arī dabūt dažādas haltūras un piedalīties pasākumos kā frizierim.
Par Create in Riga - tur tā viena no galvenajām sievietēm (nezinu gan vai pati ko pasniedz) Ļoti daudz piedalās visādos konkursos, meistarklases untt., tāka noteikti ir tāds mūsdienīgais piesitiens. Bet, ja nemaldos, tai skolai ir arī atsevišķi kursi, līdzīgi kā kvalifikācijas celšana jau esošajiem frizieriem. Varbūt tas ir labs variants, kur iet apgūt lietas pēc tam, kad esi dabūjusi friziera diolomu.

Un kā pasniedzēji, patika?
27.07.2020 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Izgāju frizieru kursus "profesionālajā skaistuma skolā", īsti nezinu kā novērtēt, jo nezinu kā ir citur. Bet visu, ko vajadzēja, to arī iemācīja. Zinu vairākas meitenes, kuras mācījās ar mani un tagad arī strādā par frizierēm. Ļoti elastīgs grafiks, ja pēkšņi netiecas savā mācību dienā, var droši piedalīties nodarbībā cita grupā. Vispār ļoti pretimnākoša vadība. Ir iespējas arī dabūt dažādas haltūras un piedalīties pasākumos kā frizierim.
Par Create in Riga - tur tā viena no galvenajām sievietēm (nezinu gan vai pati ko pasniedz) Ļoti daudz piedalās visādos konkursos, meistarklases untt., tāka noteikti ir tāds mūsdienīgais piesitiens. Bet, ja nemaldos, tai skolai ir arī atsevišķi kursi, līdzīgi kā kvalifikācijas celšana jau esošajiem frizieriem. Varbūt tas ir labs variants, kur iet apgūt lietas pēc tam, kad esi dabūjusi friziera diolomu.
27.07.2020 22:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits