Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviete , vai vīrietis

 
Reitings 12
Reģ: 24.07.2020
Ja ğimenē rodas nepieciešamība pec otra auto, sievietei nepieciešams auto. Tad:
1.sieviete pati gādā auto, lej degvielu un nodrošina tehnisko apkopi un visu kas nepieciešams automaśìnai?
2. Vai vīrietis uzņemas rūpi par šo visu , parādīdams kā labas gribas žestu un uzņemas uz sevi ?
Kāds ir jusu viedoklis, pieredze, domas?
27.07.2020 08:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Absolūti viss vīrietim noteikti nav jāuzņemas. Viņš var palīdzēt auto izvēlē, piemeklēt labākus variantus, varbūt iegādāties/uzdāvināt, bet ja sieviete ir strādājoša, tad degvielu un tehniskās apkopes gan var pati apmaksāt.
Pieaugušam cilvēkam ir jāspēj nepieciešamo sagādāt sev pašam, nevis visu laiku paļauties uz kādu citu.
27.07.2020 09:03 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Mums ar vīru ir katram sava mašīna, finansiāli viņš uztur savu mašīnu, es savu. Es varu pati aizvest uz tehnisko apskati, ieliet benzīnu, aizvest uz remontu, veikt apkopi, bet pārsvarā to dara vīrs, ja palūdzu. Es tikai samaksāju par visiem pasākumiem.
27.07.2020 09:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nedomāju, ka šajos jautājumos ir tāds pareizais / nepareizais variants. Kā katrs pāris izlem un kā katram pārim ir ērtāk, tāds arī ir labākais variants. Tas viss ir ļoti individuāli, atkarīgs no daudzam lietam.
27.07.2020 10:13 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Nuu, ja rodas vēlme pēc otra auto, tātad tas ir vajadzīgs TEV. Protams, iegāde jāskatās no finansiālā stāvokļa, iespējām, vienošanās kāda jums ir. Bet uzturēšana, degviela - pati brauc pati kop, pati lej. Nav tur nekā sarezģīta un ja nevar atļauties vismaz 60-70% nosegt, jādomā vai vajag vispār. tad iespējams der nomas variants labāk.
Nav runa par izpalīdzēšanu reiz pa reizei, bet neuzskatu ka vīrietim pilnībā jauztur abi transporta līdzekļi.
27.07.2020 10:13 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Viss atkarīgs no ģimenes situācijas, ja vīrs pelna krietni vairāk un sieviete mazāk, kā arī mašīnu sieva izmanto, lai izvadātu bērnus, veiktu citas ģimenei svarīgas lietas, brauc pēc iepirkumiem, tad tas būtu tikai normāli, ja par to maksā vīrs.
Ja esat vienādās pozīcijās, pelni pietiekami, lai uzturētu mašīnu, tā tiek izmantota tikai Tavām ērtībām, tad Tev pašai tā arī jāapmaksā.
Protams cita lieta, ja vīrietis ir no tiem, kas grib visu apmaksāt, pats mudina pirkt mašīnu, tad tas ir jauki, ka apmaksā, bet tā neredzu iemeslu, kāpēc viņam būtu jāmaksā pilnīgi par visu.
27.07.2020 14:15 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Es visu daru pati, bet dažkārt gribētos, lai manējais uzņemas vairāk. Piemēram, mašīnai ķibele, ko nevar ierastais meistars labot - gribētos, lai viņš iesaka un risina. Vai arī vienreiz mašīna bija jāvelk, zvanīju saviem draugiem un bīdīju. Par finansiālo man vienalga, pati varu, bet vairāk tādās situācijās gribētos, lai viņš uzņemas, bet tas ļoti ir no vīrieša atkarīgs.
27.07.2020 14:34 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Tas jādara, kā paši sarunājat. Ja vīrietis negrib, lai sieviete vispār sedz jebkādus izdevumus, tad lai maksā visu
27.07.2020 14:54 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Pareizi pati uzrakstīji, tās nianses par palīdzēšanu utml ir atkarīgas no paša vīrieša. tur nekā nevar palīdzēt, ja ir viņš tāds, kas slīd ķibelēm garām tad nu....jāizrunā šī problēma ar viņu un jāsadzīvo, ja negrib mainīties.
27.07.2020 15:03 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Šajā situācijā nav viena risinājuma, kas der visiem. Līdz ar to viss ir atkarīgs kā pāris vienojas.
Personīgi uzskatu, ja sieviete pelna pietiekami, lai to varētu atļauties un vīrietis par viņu nepelna drastiski vairāk, tad viņas auto - viņas atbildība.
27.07.2020 17:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Manuprāt, tas ir atkarīgs no jūsu ģimenes modeļa un otra cilvēka! Nav tāda pareizi/nepareizi!
Piemēram, mans vīrs dara visu, kas saistīts ar auto. Pērk, labo, mazgā, tīra, visi dokumenti utt. un degviela.
Kad bija precējies pirmo reiz, tad sievai nopirka auto un tālāk viņa visu pati, tagad uzskata, ka rīkojās nepareizi un ka viņam ir jāuzņemas viss, kas saistīts ar auto, jo viss kas saistīts ar māju, bērnu un saimniecību ir uz manis, izņemot finansiālo pusi.
Kā mans vīrs saka, esot palicis vecāks un gudrāks šajos jautājumos ???
27.07.2020 17:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits