Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smēķēšana

 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Sekojoši jautājumi intereses pēc:
1. Vai Tu smēķē / esi kādreiz smēķējusi (domāts regulāri) ?
2. Ja vairs nesmēķē - kā /kpc atmeti?
3. Ja esi attiecībās, kāda ir abu pušu attieksme par smēķēšanu, vai netraucē, ja otrs to dara?
4. Par iqos - vai tas skaitās daudz labāk par cigaretēm un lietotājs teju var neuztraukties par veselību?
22.07.2020 22:09 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
1. Ikdienā nesmēķēju, taču to retu reizi daru alko reibumā vai ļoti lielā stresā, ar kuru tiešām nespēju tikt galā un nav iespējams aizbraukt vienai uz jūru.
2. Nav bijusi vajadzība atmest, jo nerodas pieradums un vajadzība pēc nikotīna.
3. Manējais kādreiz smēķēja, un nu ir atmetis. Uzsmēķē izkreiz kad iedzer. Vai patīk? Nē. Vai to zina? Jā. Vai nesu viņam par to ārā smadzenes? Nē. Pateicu, ka manās acīs tā ir vājuma pazīme. Tas, ko viņš dara tālāk ir viņa paša ziņā. Vienīgi piekodināju, lai nav nekādas slēpšanas vai slapstīšanās. Labāk lai es zinu, nekā iet un pa kluso velk dūmu. Ja smēķētu es, domāju, nebūtu sajūsmā, bet smadzenes arī neiznestu.
4.Nemāku komentēt.
22.07.2020 22:24 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
1. Es nosmēķēju vairāk kā 10 gadus.
2. Esmu atmetusi jau vismaz 1.5 gadus. Atmetu, jo draugs nesmēķē, pašai nepatika tā smaka un pats fakts, ka smēķēju. Atmešanas procesā iedvesmojos no Alena Carra grāmatas.
3. Manam draugam nebija baigie iebildumi, tikai tik cik tie dūmi nepatika. Pats arī pa retam ballītēs uzvilka. Šodienā mums īsti netraucē, ja kompānijā ir kāds smēķētājs, taču pašiem smēķēt nav vēlmes vispār.
4. Iqos ir mazāk kaitīgs, taču riski veselībai to lietojot tāpat pastāv.
22.07.2020 22:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3722
Reģ: 31.10.2010
Nesmēķēju, nekad neesmu smēķējusi un nesatiktos ar kādu, kurš smēķē un pats sevi lēnām galina nost.
22.07.2020 23:00 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
1. Jā, smēķēju.
2. Nav bijusi vēlme atmest, bet zinu, ka varētu.
3. Ar nesmēķētāju nemaz netiktos, jo zinu, ka tad sāktos kaut kādi iebildumi vai morāles lasīšana, līdz ar to nav bijušas nekādas problēmas, jo visi vīrieši paši bijuši smēķētāji. Tiesa gan, ar tādu, kurš smēķē ik pa desmit minūtēm gan netiktos.
4. Nav bijusi pieredze, nevarēšu komentēt.
22.07.2020 23:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Dannii @ 22.07.2020 23:47
1. Jā, smēķēju.
2. Nav bijusi vēlme atmest, bet zinu, ka varētu.
3. Ar nesmēķētāju nemaz netiktos, jo zinu, ka tad sāktos kaut kādi iebildumi vai morāles lasīšana, līdz ar to nav bijušas nekādas problēmas, jo visi vīrieši paši bijuši smēķētāji. Tiesa gan, ar tādu, kurš smēķē ik pa desmit minūtēm gan netiktos.
4. Nav bijusi pieredze, nevarēšu komentēt.

+
5. Iqos nav izpētīts ilgtermiņā, līdz ar ko nav zināms kādas sekas kārsējamā tabaka atstās pēc 20 un 40 gadiem,bet doma laba, ja salīdzina ar tām pretīgājām cigaretēm, kuras smird.
Haha, lai gan nesmēķētājam drošvien jebkurš paveids liktos nāsīm nepatīkams :)
No iqos pārgāju uz tinamo tabaku ar šokolādes pilieniem, saņemu ļoti daudz komplimentus cik smaržīga tā ir :)
22.07.2020 23:57 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Esmu smēķējis, bet atmetu.
Gāja grūti, bet izdevās bez “palīglīdzkļiem”. Nesmēķēju trešo gadu.
Nepatīk smēķējošas sievietes, līdz ar to mans uzstādījums ir bijis(ja smeķē)- nesmēķē, atmet vai mums nav pa ceļam. Pat tad, kad pats vēl mēdzu uzsmēķēt. Pret mani, pīpošanas laikos, nosodījumu saņēmu uz reta, galvā to neņēmu?
Iqos lieto/lietoja vairāki paziņas- pēc viņu teiktā zemē nomesta nauda.
23.07.2020 00:08 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
1. Smēķēju.
2. Geibu atmest, bet tad uznāk stresa situācijas un atmetu ar roku tai atmešanai?
3. Draugs nesmēķē, sākumā iebilda, bet tagad jau pieradis un galvenais, lai pirms gulēt iešanas neesmu smēķējusi?
4. Iqos esmu mēģinājusi, nepatika tā tizlā pēc garša un ļoti daudzi draugi pārgāja atpakaļ uz cigaretēm, jo saprot, ka mēsls. Bieži saplīst "vāciņi", ka neturas tā kārba ciet.
23.07.2020 00:36 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
1. Smēķēju regulāri otro gadu. Iepriekš ballītēs, pa retam
2. Ir doma par atmešanu, un mierīgi to varētu. Plānoju atbrīvoties no šī netīkamā ieraduma
3. Draugs arī smēķē, tapēc nekādu iebildumu mums savā starpā nav. Vienīgais, es pīpēju Iqos, draugs gan parastās, gan Iqos. Man dažreiz ir iebildumi, kad viņš uzsmēķē parasto un dod buču, jo vairs nespēju ciest cigarešu smaku kopš pārgāju uz Iqos.
4. Noteikti Iqos arī ir kaitīgs, bet salīdzinot ar cigaretēm ir vairāk plusi, jo tabaka tiek karsēta, neradot degšanas procesu, līdz ar to neizdalās vielas, kas izdalās smēķējot cigareti. Iqos patīk jo nav tipiskās tabakas smakas, ērti lietot un nav jādomā par pazaudētām šķiltavām. Bet, arī Iqos noteikti nav veselīgs.
23.07.2020 00:45 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
1. Nesmēķēju. Universitātes gados varēju ballītes laikā ar draudzenēm dažas uzvilkt, bet pašai nepatika.
2. No drauga pieredzes. Draugs smēķēja 7 gadus pirms satikāmies, tad pārgāja uz vape, jo man nepatika dūmu smaka. Kādu laiku izmantoja to un centās atmest. Kad vape laukos salūza un nevarēja dabūt jaunu tad saka nopietni atmest. Lai mazinātu nikotīna atkarību košļāja nicorete košļenes. Mēneša laikā ar viņam atmeta. Saka ka ļoti palīdzēja tas ka vape vnk salūza un 3 dienas nevarēja pīpēt, jo tas bija smagākas un laukos darbs novērsa uzmanību no vēlmes vilkt dūmu. Iepriekš viņš bija mēģinājis atmest, bet protams Rīga pilna ar kārdinājumiem.
3. Protams, man nepatīk dūmi, smaka utt,bet es nespiestu kādu atmest. Man galvenais bija lai izmazgā zobus un nomazgā seju, jo bārda pievelkas ar to smaku. Draugs pats atmeta, jo saprata, ka smēķēšana bojā kopīgo laikā pavadīšanu. Piemēram, staigājam ar draugiem un viņam gribas cigareti un ja smēķē tad viņam jāiet aizmugurē lai dūmi nepūš mums virsū, vai arī kad romantiski sēžam restorānā un viņam jāiziet un jāatstāj mani vienu. Negribēja lai cilvēki apkārt ir pasīvie smēķētāji.
4. Tieši tā pat kā par vape. Tas ir jauns produkts, pētījumu vēl nav. No sākuma domāja, ka vape ir baigi labs, beigās izrādās ka vēl sliktāks par cigaretēm.
Visas inhalācijas, kuras nav medicīniskas bojā plaušas.
23.07.2020 06:31 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
1. Esmu smēķējusi, bet neesmu bijusi atkarīga.
2. Nesmēķēju, jo mans tēvs, kurš bija kaislīgs smēķētājs, nomira no plaušu vēža un pēdējos gados man vienkārši riebjas smēķētāji - neciešu to smirdoņu.
3. Esam nesmēķētāji, bet, ja arī kāds no mums smēķētu, viens otram netraucētu, jo esam attāluma attiecībās. Es gan laikam neko diži nepriecātos, ja viņš man sāktu smēķēt. :|
4. Nedomāju, ka tas ir veselīgāk, bet mūsdienu cilvēks jau gandrīz nemaz nevar dzīvot, sevi kaut drusciņ nebojājot. Katra paša izvēle, kā čakarēt savu veselību.
23.07.2020 08:57 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
1. Nesmēķēju un arī neesmu smēķējusi (maksimums- reizi pāris gados varu ūdenspīpi ar draugiem pakūpināt?) Taču vīrs agrāk smēķēja, pietam, diezgan daudz?
2. Man nevajadzēja neko atmest, bet vīrs atmeta jau pirms 6 gadiem. Izlasīja Alena Karra grāmatu, aizgāja vakarā izpīpēt cigareti un tā arī bija pēdējā? Atmeta, jo:
- jutās neērti, kad mēs izejam pastaigāties vai kaut kur esam aizbraukuši, bet viņam jāiet kaut kur tālāk uzpīpēt, lai man dūmi nenāktu virsū,
- tā tomēr ir nauda un ne maza,
- veselība,
- saprata, ka kļūst stresaināks. Ka cigaretes dod ilūziju, ka stresa situācijās tās tevi nomierina, līdz ar to, sanāk neapzināti vairāk ļauties stresam ar domu, ka izpīpēs cigareti un būs labāk. Kad atmeta smēķēšanu, kļuva ievērojami mazāk nervozs un uzvilkts. Un pats atzina, ka pašam neapzinoties, vieglāk uztver dažādas stresa situācijas. Ka arī aizsvilstas mazāk par sīkumiem.
- cerēja, ka pieņemsies svarā...tā arī bija...pieņēmās. Pietam, diezgan daudz un diezgan īsā laika posmā?
3. Man īpaši netraucēja, jo man blakus vīrs nesmēķēja, līdz ar to man dūmi virsū nenāca. Un kaut kā viņam sanāca smēķēt tā, ka drēbes, mute un bārda neoda. ?
4. Daudzi draugi un paziņas smēķē Iqos. Sakot, ka patīk. Par veselīgumu...šaubos, ka tur ir kaut kas izteikti veselīgāks. Nu, jā, varbūt tas, ka nevajag deguma dūmus elpot un tas ir mazāk smirdīgs, līdz ar to, var smēķēt mājās, mašīnā (kaut gan tāpat, kad kāds smēķē Iqos, šķiet, ka ož pēc, rupji runājot, pirdieniem ???)
23.07.2020 09:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits