Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Urīnceļu iekaisums

 
Reitings 7
Reģ: 22.07.2020
Sveikas, man ir sasāpējies jautājums, ar kuru netieku sveikā jau ilglaicīgi, bet tas notiek periodiski.
Man ie urīnceļu iekaisums pēc seksa. Kāda ir jūsu pieredze līdz šim un vai kāda ir saskārusies ar šo? Zinu ļoti daudz sievietes, kuras saskarās ar šo problemu un izskatās, ka šo infekciju piemeklē katru trešo sievieti.
Palasiju internetā, ka pati atslēga šai problēmai ir tīrība un ja kaut drusku tiek kāds mikroorganisms iekšā, tad mainās mikrofolora un rezultātā rodās infekcija. P.S abi parasti esam pēc dušām utt.tādēļ esam tīrīgi.
22.07.2020 16:22 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.07.2014
Vienmer pēc tam vajag aiziet uz tualeti. Nezinu vai to jau dari, bet vari mēģināt. Kà arī pārbaudīt vai ir elpojoša apakšveļa nevis sintētiska materiāla, kā arī par virzienu kādā tiek slaucīta tà vieta pēc wc apmeklejuma, lai baktērijas neiet uz urīnceļiem.
22.07.2020 16:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.07.2020
Paldies. Vienmēr to daru, lasiju, ka ir ieteicams arī to izdarīt pirms dzimumakta.
22.07.2020 16:33 |
 
Reitings 37
Reģ: 09.12.2019
Var dzert dzērveņu kapsulas un daudz šķidruma. Dzērvenes neļauj baktērijām pielipt pie urīnceļu sieniņām un veidot iekaisumu. Baktērijas ar urīnu tiek izskalotas ārā, tāpēc daudz jādzer.
22.07.2020 16:43 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Es arī cīnos ar urīnceļu iekaisumu.
Leikocīti stipri pa augstu analīzēs. Dzeru Canephron pa 2 tabl 3x dienā. Nu ceru ka sanāks izārstēt. Ārsts lika šo palietot.
22.07.2020 16:55 |
 
Reitings 1316
Reģ: 19.07.2019
Ir gadījies, viena no pretīgākajām pieredzēm. Kad ar tagadējo puisi pirmo reizi nodarbojos ar seksu, pēc tam domāju, ka nomiršu no cistīta, laikam kaut ko ne tā izdarījām.
Bet palīdzēja Fitolyzin pasta, uzreiz visas kaites pārgāja. Tagad visu laiku pirms un pēc seksa aizeju uz tualeti, kārtīgi noslaukos un nomazgājos. Tāpat raugos, lai, piemēram, puisis nepārietu no anālā seksa uz vaginālo.
22.07.2020 17:01 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Jādodas pie ārsta. Iespējams, tev ir hronisks cistīts vai kas tāds. Tādā gadījumā ar vienkāršiem ieteikumiem vien neiztikt un jālieto medikamenti. Pēc seksa vēlams aiziet uz tualeti pat ja negribas. Un cik zinu, higiēnai tur nav īsti noteicošā loma, vienkārši seksa laikā urīnceļos var nonākt kaut kas kam tur nevajadzētu nonākt, tāpēc vajag aiziet uz wc. Bet zinu, ka ir sievietes, kuras saka ka nedodas uz wc pēc seksa ja negribās un nekādas infekcijas viņas neapciemo.
22.07.2020 17:17 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.07.2020
Iesaku aptiekā nopirkt miltrenes tēju.
22.07.2020 17:41 |
 
Reitings 10611
Reģ: 18.08.2014
Man ir bijusi situācija, ka ir ilgstoši un periodiski urīnceļu iekaisums, pusgada laikā bija vairākas reizes un pēc seksa nepatīkamas sajutas. Līdz vērsos pie ginekologa, izrādījās man bija mikrofloras līdzsvara novirzes, līdz ar to arī mikrofloras iekaisums, un urīnceļu iekaisums kaa sekas. Palietoju antibiotikas, svecītes un viss kārtībā, vairs nav problēmu, tagad citreiz ikdienā profilaksei lietoju svecītes lai atkal neiedzivotos veselības problēmas. Tāpēc iesaku griezties arī pie ginekologa.
22.07.2020 18:24 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
tas ir saistīts ar baktērijām, bet ne tāpēc, ka jūs būtu netīrīgi. tās baktērijas var būt visur kur, piemēram kaut uz kājas un caur pieskārieniem tikt līdz vajadzīgajai vietai. daudzām sievietēm UTI ir pēc rotaļlietu izmantošanu, ar visu mazgāšanu pirms un pēc.
jāiet uz aptieku, dzērvenes nepalīdzēs (ir mēģināts hah)
bet jā, mazgāšanās pirms, tīras rokas, wc apmeklēšana uzreiz pēc priekiem palīdz neielaist.
22.07.2020 19:50 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
urīnceļu iekaisums pēc seksa neizklausās labi... ja nu vienīgi esat ļoooti aktīvi! Tas var būt baktērijas, tas ir jāārstē ar antibiotikām Tev un draugam.
Es bišķ šokā,ilgstoši mocies...a ja tas ir sts, gaidi,kad paliksi neauglīga? Vai arī mēģini cistītu nieru iekaisumā pārvērst? Kāds ir mērķis Tavām mocībām? ?
22.07.2020 20:22 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.07.2020
Kiki, esam, esam aktīvi. Pārbaudes ir veiktas, nav slimību. Starpcitu iesaku visām aiziet pārbaudīties, tas ir bezmaksas un rezultātus nosaka piecās minūtēs.
Es neko negaidu, vēlos dzirdēt viedokļus no meitenēm kas ir gājušas šim cauri.
Un tas notiek ar jebkuru partneru, periodos gads, pusgads, kad neesmu bijusi seksuāli aktīva šādas kaites nav. Vēl domāju moška tad ir tādēļ, jo reizēm kad nepieciešams papildmitrums izmantojam siekalas, ne lubrikantu. Vai piemēram kad baudu sniedz orāli, tad arī iespējams tiek kādi mikrobi, nu tā...
Un nav jau tā kad bieži, taču kad uznāk tad reizēm padzeru urosept un tad momentā pāriet...
22.07.2020 20:46 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.07.2020
akaroa @ 22.07.2020 19:50
tas ir saistīts ar baktērijām, bet ne tāpēc, ka jūs būtu netīrīgi. tās baktērijas var būt visur kur, piemēram kaut uz kājas un caur pieskārieniem tikt līdz vajadzīgajai vietai. daudzām sievietēm UTI ir pēc rotaļlietu izmantošanu, ar visu mazgāšanu pirms un pēc.
jāiet uz aptieku, dzērvenes nepalīdzēs (ir mēģināts hah)
bet jā, mazgāšanās pirms, tīras rokas, wc apmeklēšana uzreiz pēc priekiem palīdz neielaist.

Paldies tad jau izklausās tas tāda lieta, kas var parādīties no mazākā mikrobiņa. Aiziešu ar ginekologu parunāt par šo lietu
22.07.2020 20:47 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.06.2017
Kā es tevi saprotu. Man ir tieši tas pats, cistīts katru reizi pēc seksa. Ir mēģināts daudz kas, pirms seksa ieiet dušā, dzērvenes, pačurāt pēc seksa un vēl daudz kas. Urologs izrakstīja 1. furamag tableti pēc seksa, kopš tā laika problēmu nav.
23.07.2020 09:41 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
Arī es Tev ļoti labi saprotu. Mocos ar šo problēmu nu jau aptuveni gadu.
Un tas ir tā, ka problēma atkārtojas pēc aptuveni diviem mēnešiem, tieši pēc seksa. Vienīgais, kas man palīdz ir furemags. Gāju pie ginekologa un nekā, iesaka palietot to un šo, arī visas pārējās tīrības un tualetes apeklējums piekopju regulāri.
Aizgāju pie urologa, un man pateica, ka esmu alerģiska pret prezervatīviem, lateksa un visas tās ķīmijas, arī no vielām, kas atrodas lubrikantos. Urologs ieteica lietot OK, vai kādu citu aizsardzības metodi, jo savādāk es ar to mocīšos visu laiku. Lietoju gan maksts mitrumama svecītes, gan multi-gyn gēlu katru reizi pēc seksa.
Ja nelietoju lubrikatus vai kādus citus intimās higienas gēlus ar nezināmu sastāvu, ir labi.
Bet šim esmu gājusi cari ar asarām acīs, un vēlmi tik vaļā, ka esmu gatava uz jebko.
23.07.2020 10:25 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.07.2020
Justīne un Polly paldies jums par pieredzes dalīšanos! Domāju laikam būs jāpastaigā pie dakteriem, lai atrastu vislabāko izsargāšanās veidu no šīs kaites
Un paturēšu prātā furamag, apjautāšos ārstam
23.07.2020 15:46 |
 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
Domāju, ka tikai man ir tik dīvains organisms. :D
Man viss sākās ar to, ka ielaidu urīnceļu infekciju 2 gadus atpakaļ apmēram (ārste, ne es). Tagad no seksa baidos. Ja uz nakto viss notiek-dubultā. Ja sanāk pa dienu, tad zinu, ka dzeršu daudz ūdeni un viss "izčurāsies". Man nepalīdz ne tējiņas, ne fitolizīns tikai AB. Biju piekopusi to pašu Furamagga lietošanu pēc seksa, pēc internetā lasītā- tiešām palīdzēja. Viss bija ok. Pēc tam nolēmu pamēģināt nelietot, tomēr būt atkarīgai no zālēm negribas būt. Un atkal klāt :D Ārsti tikai plāta rokas un raksta AB katru reizi, noveļot vainu uz hronisku cistītu. Domāju, ka vajadzēs aiziet pie tiešām normāla urologa un pakonsultēties par furamaga ieviešanu manā ikdienā. Nezinu gan vai organismam tas nāks par labu un vai tā varēs. Bet nu kāda jēga dzīvot, ja jādzīvo vai nu bez seksa vai uz AB. :D Labāk ar Furamagu somiņā.
23.07.2020 18:22 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Escherichia coli ir viena no biežākajām baktērijām kura ierosina urīnceļu iekaisumu. No kurienes tā rodas no zarnu trakta. Dažkārt to izraisa citas baktērijas , bet visbiežāk tieši šī.
Ir jānovērtē kā pēc tualetes apmeklējuma tiek slaucīti dzimuorgāni un dibens. Vai pareizā virzienā. Un pirms dzimumakta būtu vīrietim jānomazgā savs dotums.
Dažkārt iekaisumus var arī izraisīt nepareizi lubrikanti vai prezervatīvs.
23.07.2020 18:28 |
 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
Jap, tieši šī ir mana baktērija. :D
Nelietoju ne lubrikantus, ne prezervatīvus. Dibenu slauku pareizi visu dzīvi kopš iemācījos. Abi esam tīrīgi. Pirms 1.reizi saslimu ar šo draņķi, 2 gadus dzīvoju intensīvu dzimumdzīvi un nekā tamlīdzīga nebija. Vienu brīdi gandīz dezinficēties liku vīrietim un pati arī katru reizi pirms seksa gāju pačurāt un nomazgāties. NELĪDZ...Nesaprotu kā tās baktērijas var nokļūt no zarnām urīnceļos. Anālo nepiekopju.
23.07.2020 19:55 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Tikai miltenāju tēja. Garša nav no labākajam bet palīdzēja. Esot vēl pēctam urosept jādzer, lai nenāk atpakaļ iekaisums, bet tas no manas pieredzes :)
23.07.2020 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits