Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prioritātes vienotajā pieteikšanās sistēmā

 
Reģ. 17.06.2020
Sveikas! Gatavojos pieteikties studijām LU un RTU, bet līdz galam nesaprotu, kā īsti strādā prioritāšu sistēma latvija.lv vienotajā pieteikšanās sistēmā, un skaidru informāciju internetā arī nespēju atrast. Piemēram, ja netieku budžetā 1. prioritātē, bet tieku otrajā, vai tad ir iespēja jau pirmajā atlases kārtā apstiprināt budžeta vietu?
20.07.2020 21:12 | Saite
 
Reģ. 09.04.2020
Sveika!
Cik no LU.lv mājaslapas rakstītā saprotu, ja 1.kārtā netiec 1.prioritātē, tad jāpiesakās uz 2.kārtu. Ja tev 1.prioritāte ir budžeta vieta un, ja 1.kārtā apstiprinās studiju vieta, tad tiec, ja neapstiprinās, tad jāpiesakās 2.kārtai, tad tiks izskatītas pārējās prioritātes.
Konkursa 1. kārtā studiju vietu iegūsi tādā gadījumā, ja šī studiju vieta konkursa rezultātā tiks apstiprināta tavā 1. prioritātē.
Ja konkursa rezultātā netiks apstiprināta tava 1. prioritāte, tad konkursa 1. kārtā studiju vietu vēl neiegūsi. Tādā gadījumā studiju vietu vari iegūt konkursa 2. kārtā. Pēc 1. kārtas rezultātiem varēsi iepazīties ar savu provizoriski iegūto studiju vietu.
21.07.2020 06:03 | Saite
 
Reģ. 04.08.2016
Sveika!
Pati šim gāju cauri pirms trim gadiem, bet domāju, ka nekas nav mainījies. Pavisam vienkāršiem vārdiem: ja pašlaik tavai pirmajai prioritātei nerādās, kura pēc kārtas tev budžeta vieta ir, tad tu jau esi aiz svītras. Jā, stulbi, ka nevar redzēt, cik tālu aiz svītras, jo tikpat labi varbūt esi pirmā aiz svītras un jebkurš var samainīt savas prioritātes un tu pēdējā mirklī nonākt budžetā. Bet tā ir maza iespēja. Mainot prioritātes redzēsi, kur esi budžetā. Ieteiktu to arī ielikt kā pirmo prioritāti - tad pirmajā kārtā garantēti dabūsi budžeta vietu. Otrajā kārtā var iet visādi un tas ir iespēja, ka budžeta vietu nedabūsi, ja visas tiks sadalītas un paņemtas jau pirmajā kārtā.
21.07.2020 09:52 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Cik bieži Tu apmeklē forumu?
  • Brīvajos brīžos vairākas reizes dienā
  • Vienreiz dienā
  • Vienreiz nedēļā
  • Vienreiz mēnesī
  • Retāk kā vienu reizi mēnesī
  • Cits