Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nespēju aizmirst

 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
Sveiciens!
Iespējams, ka es esmu ļoti jocīga meitene, bet jau ilgus gadus nespēju tikt pāri savai pirmajai mīlestībai.
Īsumā par mani - esmu 26 gadus veca, un attiecībās ar savu tagadējo puisi esmu jau gandrīz 5 gadus. Bet par visu pēc kārtas...
Tas viss sākās 2014. gada ziemā, kad vēl biju otrā kursa studente (man tad bija 20). Tad es iepazinos ar vienu puisi (kurš gadu vecāks par mani), un galu galā - sākam satikties. Jā, es iepriekš arī biju gājusi uz randiņiem un tā, bet šis konkrētais cilvēks mani vienkārši apbūra!
Pirmais randiņš bija kā pasaka - aizgājām uz kino, pēc tam arī uz kafejnīcu, un tā noslēgumā - mēs skūpstījāmies. Un tas man lika vēl kādu nedēļu staigāt "pāris metrus virs zemes" no tā, cik laimīga es biju.
Satikāmies vēl dažas reizes, un es viņam atzinos mīlestībā. Tad nāca pirmais sāpīgais "reality check" - puisis man atklāti pateica, ka nejūt pret mani to pašu un pareizāk būtu, ja es uz attiecībām ar viņu necerētu.
Lai nezaudētu viņu no savas dzīves, es piedāvāju viņam būt vienkārši draugiem. Bet... Draugiem ar "benefitiem". Tā nu mēs 2014.gada pavasarī, vasarā pāris reizes tikāmies. Staigājāmies, runājamies, skūpstījāmies... Man ar to pietika. Es biju ļoti laimīga, lai arī zināju, ka viņš nejūt pret mani to pašu, ko es pret viņu .
Tā paša gada beigās es viņam atkal atzinos mīlestībā, uz ko puisis man atbildēja, apmēram "Es zinu, ko Tu pret mani jūti, bet atvaino - es nevaru Tev atbildēt ar to pašu". Tas mani sarūgtināja, un pēc tam mūsu tikšanās kļuva retākas.
2015. gada pavasarī viņš beidza augstskolu. Viņam neko nesakot, es aizgāju uz viņa izlaidumu un apsveicu. Pēc tam viņš bija neapmierināts, no izlaidumā klāt bija viņa radi, kas, atzīstu,.manis dēļ to puisi nostādīja visai neērtā situācijā, jo nu... Viņi domāja, ka es esmu viņa draudzene, ko puisis no saviem radiem slēpis.
Pēc kādiem trīs mēnešiem es pārcēlos. Palūdzu, lai viņš man palīdz ar pārcelšanos. Viņš palīdzēja. Es gribēju izmantot situāciju un gandrīz ievilku viņu gultā. Jā... Viņš jau iepriekš man pats bija teicis, ka es viņu neinteresēju, bet... Man šķita, ka sekss izkausēs ledu starp mums. Taču es kļūdījos un mēs tā arī nepārgulējām.
Mani tas ļoti sarūgtināja, un dusmās par to es sāku tikties ar citiem puišiem un galu galā, tā paša gada rudenī es satiku vīrieti, ar ko esmu kopā vēl šodien.
Attiecību sākumā es biju septītajās debesīs - man bija vīrietis, kas mani gribēja, mani iekāroja. Tas man ļoti patika. Paralēli tam, komunikācija ar manu pirmo mīlestību pagaisa.
Ar savu jauno vīrieti pēc dažu mēnešu attiecībām sākām dzīvot kopā. Kaut kad pirms diviem gadiem mans draugs sāka runāt par to, ka varbūt mums jāprecas. Un tajā brīdī es sāku domāt - vai tiešām tas ir cilvēks, ar kuru gribētu būt kopā visu dzīvi? Sajūtu ziņā - ar manu pirmo mīlestību es nevaru salīdzināt...
Pavisam nesen uzzināju, ka mana pirmā mīlestība jau ir precējies ar citu meiteni. Es centos visādi atjaunot komunikāciju, kā rezultātā viņš mani nobloķēja.
No šī visa man ir jautājums... Ko man darīt, lai aizmirstu savu pirmo mīlestību? Jo... Viņa dēļ es būtu gatava uz visu. Joprojām.
Atvainojos, ka tik garu, bet... Es tiešām nezinu, ko darīt. ?
20.07.2020 00:18 |
 
Reitings 75
Reģ: 03.01.2018
Šī situācija ir nopietna ? ?
20.07.2020 03:45 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Neko nevari tu darīt.
Viņš tev pateica...ka viņam nav jūtu pret tevi, kāpēc tu vēl pa visām varītēm centies ar viņu atjaunot kontaktu???
Viņš savu izvēli ir izdarījis-aprecoties.
Ar varu mīļš tak nekļūsi.
Pievērsies savai dzīvei un savam puisim.
20.07.2020 07:52 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Aprakstītajai situācijai ir savs termins, tu esi tā sauktā Alpha Widow.
What is an Alpha Widow?
An alpha widow is a woman who has experienced at least one relationship with an alpha man of higher value.
This relationship doesn’t have to be long-term, but it’s usually long enough for the woman to set certain standards and expectations for the kind of man she thinks deserves.
An alpha widow who has been with a 9+ man on the SMV scale, for example, will have a hard time dating a man below that. To her, anything less than a 9/10 will not be worthy of her commitment and attention.
Anything less won’t make her happy.
Alpha widows are usually average in terms of attractiveness, which is why they get stuck in the dating world for not being able to readjust their expectations; hoping they once again find that high-value alpha male who can rock their world.
That’s why they’re called widows — they’re unable to move on from that one person who took their soul completely and find it difficult to replicate their previous passionate experiences and emotions that naturally come with being with that quality man.

Problēmu jau esi apzinājusies, tas ir pirmais solis. Tu esi sava ķermeņa vergs - tava bioloģiskā mašīna ir ieprogrammēta meklēt tēviņu ar labākajiem gēniem. Ne jau viņš darījā ko īpašu - viņš vienkārši bija ļoti izskatīgs kā rezultātā tavs ķermenis teica "JĀ, apaugļo mani" (tehniskāk - aktivizēja tavus dopamīna receptorus, kas radīja tev atkarību). Saproti, ka tu viņam ne pirmā ne pēdējā gribētāja.
Tāpat tev jāapzinās, ka ja jau savos 20 gados, kad tava seksuālā vertība bija pašā augstākajā punktā Tu nespēji aizķert smukulīti, tad savos 26 gados tas tev ne tik neizdosies.
Varētu mēģināt sakontaktēties as savu smukulīti un palūgt vai viņš nevarētu kļūt par spermas donoru taviem bērniem, bet ņemot vērā ka viņš jau tevi ir nobloķējis diez vai tas sanāks.
Grūti jau kaut ko ieteikt, bet (pirms šķiries) varbūt ir vērts savam draugam piedāvāt variantu vai viņš būtu ar mieru, ja taviem bērniem tiktu izmantota kāda izskatīgāka vīriešā sēkla. Pasaki, ka mūsdienās izskats daudzās jomās spēlē izšķirošu nozīmi un ka tu gribi izskatīgus bērnus. Nevienam citam tas nav jāzin - tas var pailkt starp jums diviem. Vari minēt, ka ļoti daudzām dzīvnieku sugām ir tā, ka pāris krutākie tēviņi apaugļo vairums mātīšu un vecmodīgais "katrai vistiņai pa gailītim" ir no senajiem laikiem, kad sievietēm nebija nekādas teikšanas.
Te gan arī jāatceras, ka labs spermas donors negarantē izskatīgus bērnus - tā lielā mērā tomēr ir laimes spēle. Tāpat jāatceras, ka sejas izskats ir daļēji atkarīgs arī no apstākļiem (barošanas ar krūti, kāda tipa pārtika tiek ēsta, ortodonta) un ieradumiem (elpošanas, mēles miera stāvokļa pozīcija).
20.07.2020 08:33 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
Annija35 @ 20.07.2020 07:52
Neko nevari tu darīt.
Viņš tev pateica...ka viņam nav jūtu pret tevi, kāpēc tu vēl pa visām varītēm centies ar viņu atjaunot kontaktu???
Viņš savu izvēli ir izdarījis-aprecoties.
Ar varu mīļš tak nekļūsi.
Pievērsies savai dzīvei un savam puisim.

Kāpēc cenšos atjaunot kontaktu? Man tas būtu svarīgi, jo toreiz, kad ik dienas komunicējām, es jutos priecīga.
Ar prātu saprotu, ka viņa izvēle krita ne uz mani, bet tajā pašā laikā ar sirdi domāju, ka varēja jau būt citādāk.
aphoria @ 20.07.2020 08:33
Aprakstītajai situācijai ir savs termins, tu esi tā sauktā Alpha Widow.
Problēmu jau esi apzinājusies, tas ir pirmais solis. Tu esi sava ķermeņa vergs - tava bioloģiskā mašīna ir ieprogrammēta meklēt tēviņu ar labākajiem gēniem. Ne jau viņš darījā ko īpašu - viņš vienkārši bija ļoti izskatīgs kā rezultātā tavs ķermenis teica "JĀ, apaugļo mani" (tehniskāk - aktivizēja tavus dopamīna receptorus, kas radīja tev atkarību). Saproti, ka tu viņam ne pirmā ne pēdējā gribētāja.
Tāpat tev jāapzinās, ka ja jau savos 20 gados, kad tava seksuālā vertība bija pašā augstākajā punktā Tu nespēji aizķert smukulīti, tad savos 26 gados tas tev ne tik neizdosies.
Varētu mēģināt sakontaktēties as savu smukulīti un palūgt vai viņš nevarētu kļūt par spermas donoru taviem bērniem, bet ņemot vērā ka viņš jau tevi ir nobloķējis diez vai tas sanāks.
Grūti jau kaut ko ieteikt, bet (pirms šķiries) varbūt ir vērts savam draugam piedāvāt variantu vai viņš būtu ar mieru, ja taviem bērniem tiktu izmantota kāda izskatīgāka vīriešā sēkla. Pasaki, ka mūsdienās izskats daudzās jomās spēlē izšķirošu nozīmi un ka tu gribi izskatīgus bērnus. Nevienam citam tas nav jāzin - tas var pailkt starp jums diviem. Vari minēt, ka ļoti daudzām dzīvnieku sugām ir tā, ka pāris krutākie tēviņi apaugļo vairums mātīšu un vecmodīgais "katrai vistiņai pa gailītim" ir no senajiem laikiem, kad sievietēm nebija nekādas teikšanas.
Te gan arī jāatceras, ka labs spermas donors negarantē izskatīgus bērnus - tā lielā mērā tomēr ir laimes spēle. Tāpat jāatceras, ka sejas izskats ir daļēji atkarīgs arī no apstākļiem (barošanas ar krūti, kāda tipa pārtika tiek ēsta, ortodonta) un ieradumiem (elpošanas, mēles miera stāvokļa pozīcija).

Par terminu- interesanti, tik tālu neesmu aizdomājusies.
Te gan gribu piebilst, ka par bērniem nedomāju, tāpēc tur tās spermas donora būšanas nebūs priekš manis.
20.07.2020 14:47 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Gribi kontakteties, jo tad tu juti, ka ir ceriba, bet ceriba, lai ari mulka, bet tomer ir mierinajums.
Bet nekas nav briesmigaks, ka uzplijas virietis/sieviete, kas galigi neinterese. Mani vienmer tadi viriesi loti biedejusi un noteikti noteikta laika perioda radijusi pretigumu.
Nav obligati jaelpo vinam pakausi.
Ceriba zud tad, kad kads nomirst. Parejais, lai vai kur butu, lai vai nesatiktos, ceriba var but tapat. Liec vinu miera, attiecibas velamies otram labu, tad dod vinam to labo, but laimigam tur, kur un ar ko grib.
20.07.2020 15:02 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
aphoria @ 20.07.2020 08:33
Aprakstītajai situācijai ir savs termins, tu esi tā sauktā Alpha Widow.
Problēmu jau esi apzinājusies, tas ir pirmais solis. Tu esi sava ķermeņa vergs - tava bioloģiskā mašīna ir ieprogrammēta meklēt tēviņu ar labākajiem gēniem. Ne jau viņš darījā ko īpašu - viņš vienkārši bija ļoti izskatīgs kā rezultātā tavs ķermenis teica "JĀ, apaugļo mani" (tehniskāk - aktivizēja tavus dopamīna receptorus, kas radīja tev atkarību). Saproti, ka tu viņam ne pirmā ne pēdējā gribētāja.
Tāpat tev jāapzinās, ka ja jau savos 20 gados, kad tava seksuālā vertība bija pašā augstākajā punktā Tu nespēji aizķert smukulīti, tad savos 26 gados tas tev ne tik neizdosies.
Varētu mēģināt sakontaktēties as savu smukulīti un palūgt vai viņš nevarētu kļūt par spermas donoru taviem bērniem, bet ņemot vērā ka viņš jau tevi ir nobloķējis diez vai tas sanāks.
Grūti jau kaut ko ieteikt, bet (pirms šķiries) varbūt ir vērts savam draugam piedāvāt variantu vai viņš būtu ar mieru, ja taviem bērniem tiktu izmantota kāda izskatīgāka vīriešā sēkla. Pasaki, ka mūsdienās izskats daudzās jomās spēlē izšķirošu nozīmi un ka tu gribi izskatīgus bērnus. Nevienam citam tas nav jāzin - tas var pailkt starp jums diviem. Vari minēt, ka ļoti daudzām dzīvnieku sugām ir tā, ka pāris krutākie tēviņi apaugļo vairums mātīšu un vecmodīgais "katrai vistiņai pa gailītim" ir no senajiem laikiem, kad sievietēm nebija nekādas teikšanas.
Te gan arī jāatceras, ka labs spermas donors negarantē izskatīgus bērnus - tā lielā mērā tomēr ir laimes spēle. Tāpat jāatceras, ka sejas izskats ir daļēji atkarīgs arī no apstākļiem (barošanas ar krūti, kāda tipa pārtika tiek ēsta, ortodonta) un ieradumiem (elpošanas, mēles miera stāvokļa pozīcija).

Tu esi trollis? :D
20.07.2020 15:38 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Tev šobrīd ir domas un cerība, ka atsākot komunicēt viņam kkas mainīsies un viņš pārdomās...
Bet...diezvai, jo viņš taču tev skaidri pateica, ka nejūt neko un nobloķējot tevi-viņš to vēlreiz tev parādīja.
Tev ir ar ko salīdzināt, kā uzvedās vīrietis, kad viņam sieviete ir svarīga.
Aizmirsti viņu...
20.07.2020 17:24 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Annija35
Tev šobrīd ir domas un cerība, ka atsākot komunicēt viņam kkas mainīsies un viņš pārdomās...
Bet...diezvai, jo viņš taču tev skaidri pateica, ka nejūt neko un nobloķējot tevi-viņš to vēlreiz tev parādīja.
Tev ir ar ko salīdzināt, kā uzvedās vīrietis, kad viņam sieviete ir svarīga.
Aizmirsti viņu...

Piekrītu. Un izklausās arī, ka tu to puisi esi pārāk idealizējusi.
20.07.2020 17:29 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
šāda veida problēmas atrisinās pašas no sevis, jo tās īsti nav problēmas. Ne viņa vaina ne problēma, ka tev ir JŪTAS. Kā tu iedomājies, ka šo var "risināt"? Daudz ko mums dzīvē gribās un daudz kas mums nedod miera, pasaule tev neko nav parādā, get over it.
20.07.2020 19:01 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Jupiter @ 20.07.2020 19:01
šāda veida problēmas atrisinās pašas no sevis, jo tās īsti nav problēmas. Ne viņa vaina ne problēma, ka tev ir JŪTAS. Kā tu iedomājies, ka šo var "risināt"? Daudz ko mums dzīvē gribās un daudz kas mums nedod miera, pasaule tev neko nav parādā, get over it.

Vispār riebjas tāda doma "risināt". Ir vairāk kā bezkaunīgi līst citu cilvēku dzīvē, it īpaši precētu un kautko mēģināt izjaukt.
20.07.2020 19:58 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Maxxxiii @ 20.07.2020 19:58

Vispār riebjas tāda doma "risināt". Ir vairāk kā bezkaunīgi līst citu cilvēku dzīvē, it īpaši precētu un kautko mēģināt izjaukt.

+++
Ja cilvēks ir skaidri un gaiši pateicis, ka viņam pret tevi nav jūtu, tad būtu zemiski turpināt viņam uzbāzties. Tev pašcieņas it nemaz nav?
20.07.2020 21:31 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Ja tā ir taisnība,ko raksti, tad tas ir slimi...nopietni, Tev vajag meklēt speciālista palīdzību...
skraidīji pakaļ kā kucēns pakaļ vīrietim, kurš Tevi atklāti atšuva...un nespēj aizmirst 5 gadus!!? Pašvērējums nekāds, atkarība no cilvēka,idealizēšana, iedomātas attiecības...
20.07.2020 21:50 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2020
Annija35 @ 20.07.2020 17:24
Tev šobrīd ir domas un cerība, ka atsākot komunicēt viņam kkas mainīsies un viņš pārdomās...
Bet...diezvai, jo viņš taču tev skaidri pateica, ka nejūt neko un nobloķējot tevi-viņš to vēlreiz tev parādīja.
Tev ir ar ko salīdzināt, kā uzvedās vīrietis, kad viņam sieviete ir svarīga.
Aizmirsti viņu...

Jā, taisnība - lai cik stulbi neliktos, bet man joprojām ir dzīva cerība, ka varbūt kādreiz nākotnē tomēr mums komunikācija atjaunosies.
Ketija123 @ 20.07.2020 17:29

Piekrītu. Un izklausās arī, ka tu to puisi esi pārāk idealizējusi.

Iespējams. Es zinu, ka viņš nav ideāls. Un arī tad, kad mēs vēl nosacīti draudzējāmies, viņš sāpināja mani ar to, ka atšuva mani. Bet... Es viņā tāpat biju neglābjami iemīlējusies... Man no katra viņa pieskāriena gandrīz "jumtu nesa nost". Tās bija burvīgas emocijas...
Jupiter @ 20.07.2020 19:01
šāda veida problēmas atrisinās pašas no sevis, jo tās īsti nav problēmas. Ne viņa vaina ne problēma, ka tev ir JŪTAS. Kā tu iedomājies, ka šo var "risināt"? Daudz ko mums dzīvē gribās un daudz kas mums nedod miera, pasaule tev neko nav parādā, get over it.

Es to ļoti labi saprotu, un Tev ir taisnība. Ar prātu saprotu, ka man jābeidz izturēties tā, it kā pasaule man būtu parādā. Bet tajā pašā laikā domājot, ar sirdi... Nu ir tā, ka ar savu esošo vīrieti, kad viņš sāk runāt par precībām un bērniem, es nezinu, vai maz gribu ar viņu saistīt visu savu dzīvi, jo nu... Viņa jūtas pret mani ir stiprākas, nekā manas pret viņu. Varbūt tas tā nebūtu, ja man pa galvu joprojām nemaisītos domas par to, kā būtu, ja būtu sanācis ar manu pirmo mīlestību...
Maxxxiii @ 20.07.2020 19:58

Vispār riebjas tāda doma "risināt". Ir vairāk kā bezkaunīgi līst citu cilvēku dzīvē, it īpaši precētu un kautko mēģināt izjaukt.

Es neesmu mēģinājusi līst viņa dzīvē. Jā, protams, es ar viņu labprāt atkal papļāpātu, bet saprotu, ka viņam ir cita sieviete, ko gaļu galā viņš apprecēja, tādējādi "aizverot durvis" priekš citām meitenēm. Tomēr neslēpšu, ka ik pa laikam paskatos sociālajos tīklos, kā viņam iet...
Kiki007 @ 20.07.2020 21:50
Ja tā ir taisnība,ko raksti, tad tas ir slimi...nopietni, Tev vajag meklēt speciālista palīdzību...
skraidīji pakaļ kā kucēns pakaļ vīrietim, kurš Tevi atklāti atšuva...un nespēj aizmirst 5 gadus!!? Pašvērējums nekāds, atkarība no cilvēka,idealizēšana, iedomātas attiecības...

Teikšu godīgi, es meklēju variantus, pie kāda psihoterapeita iet, jo ar prātu apzinos, ka mana dzīvošana pagātnē mani beidz nost. Bet tāda es esmu- ja mīlu, tad gribu to parādīt. Es pati nesaprotu, kāpēc tā ir. Tomēr... Es arī negribu, lai esošais vīrietis uzzina par manām problēmām.
20.07.2020 23:03 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Nu, manā dzīvē arī bija cilvēks, kuru ļoti mīlēju. Mana pirmā mīlestība. Starp mums nekad nebija attiecību šī vārda klasiskajā izpratnē, taču tikāmies, kopā pavadījām laiku. Jā, tādas pašas "friends with benefits" attiecības, kuras vilkās kādu laiku līdz pārtrūka, kad viņš pārcēlās uz citu valsti. Pa tiem gadiem, kurus pavadījām katrs savā valstī, viņam bija attiecības, arī es nebiju viena. Taču vienmēr prātā bija viņš, tāpēc, kad manas attiecības izjuka un arī viņš, tikko kā izšķīries atgriezās dzimtajā pilsētā, atkal tikāmies un viss sākās no jauna. Man nav ne jausmas vai viņam bija kādas jūtas pret mani vai ne, jo nekad nejautāju, baidīdamās no atbildes. Vai es viņu mīlu joprojām, kaut pagājuši 10 gadi? Jā, mīlu. Vai, ja būtu iespēja, es atkal dotos uz tikšanos ar viņu? Jā, nedomājot. BET! Tagad viņš ir attiecībās, kuras, kā izskatās, ir nopietnas, savukārt man aizņemts vīrietis ir tabu temats. Reizi gadā feisbukā apsveicu viņu dzimšanas dienā un viss. Viņš ir izdarījis savu izvēli un šī izvēle neesmu es. Es to pieņemu un cienu viņa izvēli, jo vēlos lai šis cilvēks ir laimīgs, pat ja viņš ir laimīgs ar kādu citu. Man paliek skaistas atmiņas par kopā pavadīto laiku.
Ar šo visu gribu teikt to, ka ar varu mīļš nekļūsi. Jā, jums kopā bija labi. Jā, tu mīli to cilvēku. BET! Tagad viņš ir precējies! Cieni un respektē viņa izvēli, un, dieva dēļ, necenties izjaukt ģimeni! Tev jāmēģina tikt gaļā ar savām sajūtām un jācenšas aizvērt šo savas dzīves lappusi. Zinu, ka viegli teikt, bet citu variantu nav.
20.07.2020 23:29 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Bet tāda es esmu- ja mīlu, tad gribu to parādīt. Es pati nesaprotu, kāpēc tā ir. Tomēr... Es arī negribu, lai esošais vīrietis uzzina par manām problēmām.

Pēc pāris teikumiem iepriekšējos komentāros velk uz trolli, bet, ja šis tiešām ir domāts nopietni - meitene, apstājies!!! Es to nedomāju tik daudz attiecībā uz bijušo a la sapņu princi, bet pilnīgi noteikti uz esošajām attiecībām. Ja Tava "mūža mīlestība" viņam pašam par laimi ir pašpietiekams vīrietis, kurš apzinās ko dzīvē grib un arī negrib, tad savu šī brīža ceļabiedru Tu čakarē pa visiem 100. Atvēli kādu gadu sev vienai un saproti, kas esi pati un kas ir tas, kas Tev tiešām nepieciešams. Nav jēgas sabojāt kā minimums 2 cilvēku dzīvi.
21.07.2020 00:09 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Ko tu gribi viņam kko pierādīt???
ka esi labāka...mīlošāka utt.???
Tu gribi ar varu iegūt mīlestību, bet tā tas nenotiek.
Un šādi dzīvojot domās par viņu, tu dzīvo pagātnē un nedzīvo tagadējo dzīvi.
Padomā labāk, kā satuvināties ar savu vīrieti un kā uzlabot esošās attiecības. Pārslēdzies uz esošām attiecībām.
21.07.2020 07:46 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Tikai nonāci pati pretrunās. Sākumā minēji, ka visādi centies atsākt kontaktēties kā rezultātā viņš tevi nobloķēja. Parasti cilvēki dēļ vēstules čau ka iet nebloķē, tātad biji uzbāzīga. Pēc tam rakstīji, ka nemēģināji neko izjaukt. Kas tad tas skaitās???
Padomā tak, kaa tas izskatās no viņa esošās sievas puses. Vīram sāk drukāt un meklēt kontaktu kaut kāda "bijusī", kas nespēj viņu aizmirst. Ir jābūt pārāk naivai, lai ticētu, ka mērķis nebija aizvilināt.
21.07.2020 08:07 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Zemenyte94 @ 20.07.2020 00:18
Sveiciens!
Iespējams, ka es esmu ļoti jocīga meitene, bet jau ilgus gadus nespēju tikt pāri savai pirmajai mīlestībai.
Īsumā par mani - esmu 26 gadus veca, un attiecībās ar savu tagadējo puisi esmu jau gandrīz 5 gadus. Bet par visu pēc kārtas...
Tas viss sākās 2014. gada ziemā, kad vēl biju otrā kursa studente (man tad bija 20). Tad es iepazinos ar vienu puisi (kurš gadu vecāks par mani), un galu galā - sākam satikties. Jā, es iepriekš arī biju gājusi uz randiņiem un tā, bet šis konkrētais cilvēks mani vienkārši apbūra!
Pirmais randiņš bija kā pasaka - aizgājām uz kino, pēc tam arī uz kafejnīcu, un tā noslēgumā - mēs skūpstījāmies. Un tas man lika vēl kādu nedēļu staigāt "pāris metrus virs zemes" no tā, cik laimīga es biju.
Satikāmies vēl dažas reizes, un es viņam atzinos mīlestībā. Tad nāca pirmais sāpīgais "reality check" - puisis man atklāti pateica, ka nejūt pret mani to pašu un pareizāk būtu, ja es uz attiecībām ar viņu necerētu.
Lai nezaudētu viņu no savas dzīves, es piedāvāju viņam būt vienkārši draugiem. Bet... Draugiem ar "benefitiem". Tā nu mēs 2014.gada pavasarī, vasarā pāris reizes tikāmies. Staigājāmies, runājamies, skūpstījāmies... Man ar to pietika. Es biju ļoti laimīga, lai arī zināju, ka viņš nejūt pret mani to pašu, ko es pret viņu .
Tā paša gada beigās es viņam atkal atzinos mīlestībā, uz ko puisis man atbildēja, apmēram "Es zinu, ko Tu pret mani jūti, bet atvaino - es nevaru Tev atbildēt ar to pašu". Tas mani sarūgtināja, un pēc tam mūsu tikšanās kļuva retākas.
2015. gada pavasarī viņš beidza augstskolu. Viņam neko nesakot, es aizgāju uz viņa izlaidumu un apsveicu. Pēc tam viņš bija neapmierināts, no izlaidumā klāt bija viņa radi, kas, atzīstu,.manis dēļ to puisi nostādīja visai neērtā situācijā, jo nu... Viņi domāja, ka es esmu viņa draudzene, ko puisis no saviem radiem slēpis.
Pēc kādiem trīs mēnešiem es pārcēlos. Palūdzu, lai viņš man palīdz ar pārcelšanos. Viņš palīdzēja. Es gribēju izmantot situāciju un gandrīz ievilku viņu gultā. Jā... Viņš jau iepriekš man pats bija teicis, ka es viņu neinteresēju, bet... Man šķita, ka sekss izkausēs ledu starp mums. Taču es kļūdījos un mēs tā arī nepārgulējām.
Mani tas ļoti sarūgtināja, un dusmās par to es sāku tikties ar citiem puišiem un galu galā, tā paša gada rudenī es satiku vīrieti, ar ko esmu kopā vēl šodien.
Attiecību sākumā es biju septītajās debesīs - man bija vīrietis, kas mani gribēja, mani iekāroja. Tas man ļoti patika. Paralēli tam, komunikācija ar manu pirmo mīlestību pagaisa.
Ar savu jauno vīrieti pēc dažu mēnešu attiecībām sākām dzīvot kopā. Kaut kad pirms diviem gadiem mans draugs sāka runāt par to, ka varbūt mums jāprecas. Un tajā brīdī es sāku domāt - vai tiešām tas ir cilvēks, ar kuru gribētu būt kopā visu dzīvi? Sajūtu ziņā - ar manu pirmo mīlestību es nevaru salīdzināt...
Pavisam nesen uzzināju, ka mana pirmā mīlestība jau ir precējies ar citu meiteni. Es centos visādi atjaunot komunikāciju, kā rezultātā viņš mani nobloķēja.
No šī visa man ir jautājums... Ko man darīt, lai aizmirstu savu pirmo mīlestību? Jo... Viņa dēļ es būtu gatava uz visu. Joprojām.
Atvainojos, ka tik garu, bet... Es tiešām nezinu, ko darīt. ?
5 gadus esi attiecībās ar tagadējo draugu, tātad 5 gadus neesi kontaktējusies vai esi minimāli kontaktējusies ar bijušo, vnk attopies, tu dzīvo savā iedomu pasaulē. Dzīve iet uz priekšu un 5 gadu laikā jūtas, emocijas, atmiņas izbāl, nu nav vairs viss tik svaigs un spilgts, katras dienas notikumi, ikdienas dzīve attālina to visu vēl vairāk. Izskatās, ka tu pati speciāli par to domā, idealizē kā būtu ja būtu, izdomā bijušā vietā, ko viņš varētu just un domāt un tam tici. Tev tiešām nav ko darīt? Cik ilgi tu tā turpināsi? Negribas veidot ģimeni, bērnus audzināt, tev negribas justies mīlētai? Pasaule negriežas tikai ap 1 cilvēku, miljons vīriešu, visādu. Man žēl tava tagadējā drauga, tu viņam bojā dzīvi, labāk nestāti neko. Tiec ar to pati klusībā vai pamet viņu un padzīvo viena, tiec galā ar sevi.
21.07.2020 10:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits