Bilžu noplūde

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Čau, meitenes!
Nāku pie Jums ar jaunu problēmu. Dažām šo pirms kāda laiciņa biju izstāstījusi privāti, bet kaut kā nav palicis labāk.
Situācija sekojoša:
Kad biju mazāka un vēl galvā nepieaugusi, tiku “manipulēta” no pilngadīga puiša puses, lai nosūtu viņam kailfoto, savādāk šis ies pie citas. Biju ļoti naiva un stulba, darīju, ko viņš lika, jo likās, ka mūža mīlestība sekos. Nosūtīju bildi ar paceltu kreklu un dibenu bez biksēm, bet apakšveļā. Tajā brīdī likās, ka nekas traks, parasta bildīte savai mūža mīlestībai, bet iet jau +/- ceturtais gads un tā bilde vēl klaiņo apkārt, jo tika pārsūtīta. Zinu, zinu, ka pati vainīga vien biju, par to varat lūdzu nekomentēt, jo pati apzinos to visu šobrīd, kad esmu jau vecāka. Bet problēma tāda, ka bilde ir nonākusi līdz skolai, kur es mācos. Seju tur neredz, bet visi tik un tā saprot, ka tā esmu es (es nezinu kā).
Varbūt Jums ir kāds ieteikums, kā man nomierināt sevi? Jo drīz atkal septembris, uz skolu jāiet un sākās iekšēja panika, jo tā bilde jau līdz skolai ir.
Lūdzu, bez nekādām morāles lasīšanām, jo es šo jau esmu stipri pārdzīvojusi pirmos divus gadus, kad viņa klaiņoja apkārt un diezgan esmu izcietusi apkārtējo morāles.
P.S. Uz policiju ir iets, ar visiem vārdiem/uzvārdiem, bet man sejā pateica “mēs neko nedarīsim”.
16.07.2020 12:00 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
Uzraksti man privāti, ja te vēl esi :)
16.07.2020 19:00 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
vari uzakstīt privāti, ja vēlies. Rosinātu domāt tālāk par prokuratūru.
16.07.2020 21:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.02.2018
Ja seja nav redzama, nepievērstu uzmanību, citas instā šadas bildes izvieto un nekas. Kas izdarīts izdarīts , izlieto ūdeni nesasmelsi, tikai var mācīties no kļūdām.
16.07.2020 21:17 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Adaa @ 16.07.2020 14:24
Es rosinātu uzrakstīt iesniegumu policijai.
Saprotu, ka Tu biji nepilngadīga un materiāls varētu traktēts kā erotiska rakstura. Tam sekojošā uzvedība, attēlu publicējot un radot kaitējumu, arī nav pareiza.

Vina ari sodu dabutu, jo radija materialu. Ir precidenti LV, ja plikumi.
16.07.2020 22:16 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.02.2018
Nu visus tak uz likuma neuzsēdinās, tos garamejošos ņirdzējus jau nu noteikti. Kas mainās?
16.07.2020 22:25 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Funny @ 16.07.2020 22:16

Vina ari sodu dabutu, jo radija materialu. Ir precidenti LV, ja plikumi.

Nee, ar viņu manipuleja, pluss viņa bija nepilngadīga
17.07.2020 11:45 |
 
Reitings 222
Reģ: 19.02.2017
Man žēl, ka vēl joprojām situācija skolās nav mainījusies. Apsmiešanas, apspriešanas un bildes nosūtīšanas vienmēr ir bijušas aktuālas. Un skolotāji nekad nekur nav iejaukušies.
Pašai ir bijušas problēmas skolā un neviens nelikās ne zinis no pieaugušajiem.
17.07.2020 20:47 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Kilimandžaro @ 16.07.2020 21:17
Ja seja nav redzama, nepievērstu uzmanību, citas instā šadas bildes izvieto un nekas. Kas izdarīts izdarīts , izlieto ūdeni nesasmelsi, tikai var mācīties no kļūdām.

Jāā, no kļūdām stipri esmu mācījusies, jo vienas kļūdas dēļ mokos jau četrus gadus. Ideāla dzīves mācība :D
Corgii @ 17.07.2020 20:47
Man žēl, ka vēl joprojām situācija skolās nav mainījusies. Apsmiešanas, apspriešanas un bildes nosūtīšanas vienmēr ir bijušas aktuālas. Un skolotāji nekad nekur nav iejaukušies.
Pašai ir bijušas problēmas skolā un neviens nelikās ne zinis no pieaugušajiem.

Galvenais, ka smejās tie puiši (manā situācijā), kuriem pašiem ir meitenes jau cik ilgi un sajūta, ka viņu meitenes viņiem galīgi neko nedod, ja tik smieklīgi liekas citu meiteņu ķermeņi.. :/
19.07.2020 10:17 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Tu vnk ignorē, ja kāds skolā kaut ko saka
Atbildi- Tev pi**? Es vismaz nekautrējos no sava ķermeņa utt.
Jo cilvēkiem ātri apnīk, ja otrs neņem pie sirds.
Pirms 2gadiem, arī mūsu draugu lokā ceļoja vienas meitenes bilde apakšveļā, jo viņa sūtīja aizņemtam vīrietim, kuram nu jau sieva, to bildi sūtīja draudzenēm un tā pa ķēdīti aizgāja pa visu pilsētu.
Un tā meitene vnk ignorēja to visu, un arī tie, kas sùtīja, saprata, ka tur īsti nekā tajā bildē nav un nomierinājās
19.07.2020 10:59 |
 
Reitings 14
Reģ: 25.06.2020
Vienkārši jāizelpo, beidz par to vispār uztraukties, viss būs super. Tāpēc ir jāvelk uz pirmo septembri sava skaistākā kleita un jādodas ar labu garastāvokli. Ķermenis apakšveļā nav nekas traģisks, kad esi cilvēks, kurš staigā pliks pa māju ar savu mīļoto:D Šo iespējams viņi tagad nesapratīs, bet tev nav jādomā par citiem. Agrāk manas omes stāstīja kā gāja plikas ar vīriem uz pirti, viss ciems zināja kur kas kuram atrodas:D
P.S. Manos skolas laikos bija viena dikti skaista meitene, kurai arī notika šāda situācija, bet es nesapratu kāpēc visi sāka mazāk ar viņu runāt un čukstēties, jo viņas augums ir WOW, vienkārši lohs patrāpījās:D
19.07.2020 20:11 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
TaaTurSofija @ 19.07.2020 20:11
Vienkārši jāizelpo, beidz par to vispār uztraukties, viss būs super. Tāpēc ir jāvelk uz pirmo septembri sava skaistākā kleita un jādodas ar labu garastāvokli. Ķermenis apakšveļā nav nekas traģisks, kad esi cilvēks, kurš staigā pliks pa māju ar savu mīļoto:D Šo iespējams viņi tagad nesapratīs, bet tev nav jādomā par citiem. Agrāk manas omes stāstīja kā gāja plikas ar vīriem uz pirti, viss ciems zināja kur kas kuram atrodas:D
P.S. Manos skolas laikos bija viena dikti skaista meitene, kurai arī notika šāda situācija, bet es nesapratu kāpēc visi sāka mazāk ar viņu runāt un čukstēties, jo viņas augums ir WOW, vienkārši lohs patrāpījās:D

Visvairāk uztraucos jau par to, ka tajā bildē man ir zem 14 gadiem.. un līdz ar to, nekas tur baigi skaists vēl nav. tikko sākusies pubertāte un jau “grooming” notika. Nezinu, kā tas būs latviski, bet pilngadīgi vīrieši pavedina mazākas. ?
Bet jā, būs jāiet confident un jāparāda, ka man pie kājas tas viss
19.07.2020 21:02 |
 
Reitings 14
Reģ: 25.06.2020
Man nav ko @ 19.07.2020 21:02

Visvairāk uztraucos jau par to, ka tajā bildē man ir zem 14 gadiem.. un līdz ar to, nekas tur baigi skaists vēl nav. tikko sākusies pubertāte un jau “grooming” notika. Nezinu, kā tas būs latviski, bet pilngadīgi vīrieši pavedina mazākas. ?
Bet jā, būs jāiet confident un jāparāda, ka man pie kājas tas viss

Varbūt šī ir tā pieredze, kura nostādinās blakus vajadzīgos cilvēkus, kas būs atvērti un plaši domājoši. Tev noteikti nevajag tos visus cilvēkus:D Viss noteikti būs labi!
19.07.2020 21:10 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Neizlasīju citu meiteņu komentārus un to cik ilgi tev šis viss notiek, bet zinot pašai savu raksturu (atceroties savu vidusskolas laiku), es tavā vietā arī iesmietu publiski par bildi un pārsūtītu tālāk, jo tā tu atkratīsies no aizdomām, ka tā esi tu, jo kurš gan tā rīkotos ar savu bildi. Tā visu aizdomas tiktu izkliedētas un tas aizmirstos.
Protams, otrā variantā, ja visi tiešām zin, ka tā esi tu, (piemēram tetovējums, vai, kas fonā tāds uzvedinošs, ko nevar apstrīdēt un pierāda, ka bildē esi tu), tad, visticamākais es vienkārši ar to 'dīlotu' pasakot, ka jā, tā esmu es 'and so what?'. Jo atklātība arī ļoti labi atbruņo cilvēkus. Šobrīd apkārtējiem ir pret tevi psiholoģisks ierocis un ja tu uz to reāģē (vai slēp savu reakciju), tad to var izmantot pret tevi. Ja pasaki visu kā ir un pārstāj reāģēt uz situāciju, nevienam vairs nav interesanti, jo nav atdeves.
19.07.2020 22:14 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Tādiem bezsmadzeņu radījumiem gribētos pajautāt, kāda ir viņu reakcija pie jūras vai ezera? ?Tur taču visi ir peldkostīmos un ar ko atsevišķais peldkostīms atšķiras no apakšveļas?
19.07.2020 23:12 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Un runājot par jūru... Atcerējos vienu gadījumu. Daudzus gadus atpakaļ ar bijušo un viņa draugu aizbraucām uz jūru, peldēt, sauļoties un bumbu paspēlēt. Mēs ejam peldēt, shis nee, negribot, lai gan ārā ļoti karsts un pats nosvīdis sarkans. Bumbu arī atteicās iet spelet. Nu kad taisījāmies prom, šis saka, lai vēl pagaidām un pamāj uz kādas netālu esošās meitenes pusi. Izrādās čalim visulaiku sacēlies un tāpēc vairākas stundas uz vēdera gulējis smiltīs ?
19.07.2020 23:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)