Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā nepadoties?

 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Es tikai 3 dienas ievēroju savu diētu - neēst taukainus, saldinātus ēdienus, regulārās vismaz 5km pastaigas, bet jūtu, la tuvākajā laikā noraušos :D
jau tagad domāju par to, ka sen mājās neesmu gatavojusi pašcepto picu un kā gribētos ledus aukstu kolu tagad uzdzert
Kā jūs sevi motivējat neēst gardumus?
Esmu atteikusies ne tikai no saldinātiem ēdieniem un īpaši trekniem, bet arī no makaroniem, kartupeļiem, cūkgaļas, majonēzē, kečupiiem. Principa viss ko šīs dienas ēdu bija - dārzeņi, cepeškrāsnī cepta vistas fileja bez eļļas, mintaja fileja, rudzu maize, ar olbaltumvielām bagāta kūpināta gaļa un es jūtu, ka ilgi tā nepavilkšu :D
Varbūt sagatavot mājiniekiem un 1-2 picas gabali un bundžiņa kolas zero nenāks par sliktu?(man visu laiku galva si doma)
15.07.2020 14:02 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Ak jā, ēst gribas gardumus, bet “nodzīt” vēderiņu arī gribas :D nu man izskatas, ka 3ja diena vēderiņš palicis biski mazāks, bet saprotu, ka tik ātri jau nu ga ne, man vienkarsi salidzinot bildes patik ta domat
15.07.2020 14:03 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Manuprāt, kāds gardumiņš laiku pa laikam nenāk par ļaunu, jo citādāk vienā brīdī uznāks tāds binge, ka nevarēsi vairs apstāties. Bet jāuzmanās, lai tas viens picas gabaliņš ātri vien nepārvēršas veselā picā katru otro dienu
15.07.2020 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Atrodi tām lietām alternatīvu. Var ēst rudzu makaronus, majonēzi var aizvietot ar miljons citām gardām un veselīgām mērcītēm, picām arī ir vairāki varianti kā pagatavot, lai nejauktu diētu. Paulai Freimanei bija tieši recepte IG. Dažreiz tās lietas pat ir gardākas kā tās treknās, pie kā esam pieraduši. Uzskatu arī, ka ir pilnīgi normāli nedaudz panašķēties. Uzsvars uz nedaudz. Visa atslēga jau ir tajā, kā ēd ikdienā, pārsvarā. Viens saldējums Tevi nepadarīs resnu, gluži tāpat kā nenotievēsi pēc viena salātu sķīvja.
15.07.2020 14:10 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
takata @ 15.07.2020 14:02
Es tikai 3 dienas ievēroju savu diētu - neēst taukainus, saldinātus ēdienus, regulārās vismaz 5km pastaigas, bet jūtu, la tuvākajā laikā noraušos :D
jau tagad domāju par to, ka sen mājās neesmu gatavojusi pašcepto picu un kā gribētos ledus aukstu kolu tagad uzdzert
Kā jūs sevi motivējat neēst gardumus?
Esmu atteikusies ne tikai no saldinātiem ēdieniem un īpaši trekniem, bet arī no makaroniem, kartupeļiem, cūkgaļas, majonēzē, kečupiiem. Principa viss ko šīs dienas ēdu bija - dārzeņi, cepeškrāsnī cepta vistas fileja bez eļļas, mintaja fileja, rudzu maize, ar olbaltumvielām bagāta kūpināta gaļa un es jūtu, ka ilgi tā nepavilkšu :D
Varbūt sagatavot mājiniekiem un 1-2 picas gabali un bundžiņa kolas zero nenāks par sliktu?(man visu laiku galva si doma)

Padomā par to, ka izdzert kolu, apēst picu, sušī, kartupeļus, desu utt tu varēsi arī vēlāk. Produkti nepazudīs no veikalu plauktiem un nauda arī tev būs to visu nopirkt, tikai vēlāk, kad sasniegsi mērķi. Šis man parasti palīdz. Es zinu, ka es to visu varēšu nopirkt un apēst vēlāk, kaut kad. Tā diena pat varbūt nepienāk, bet man vieglāk paliek ? Pietam, kad tu pati sev esi pateikusi nē konkrētiem produktiem, automātiski smadzenes strādā tā, ka tev to visu aizliegto vjg.
Es domāju, ka tu vari izdzert kolu, es visu dzīvi dzeru kolu, tievēju vai netievēju, kola nekādīgi neietekmē manu svaru.
Picu gan labāk nē, it īpaši vakarā, labāk apēd ko citu, vistu, salātus, tunci, biezpienu. Man vakarā topā ir omlete ar tomātiem.
15.07.2020 16:38 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
1. No tā, ko tu neēd, cūkgaļu un kartupeļus uzskatu par salīdzinoši nekaitīgiem mērķa sasniegšanai.
2. Tajos laikos, kad es uzlaboju savus ēšanas paradumus, sapratu, ka laiks strādā lietas labā. Jo ilgāk ēdu veselīgi, jo mazāk gribējās, vai pat negribējās neveselīgās lietas. 3 dienas ir maz. Pēc nedēļas, divām, tev tās lietas gribēsies mazāk, pēc mēneša iespējams, ka vispār negribēsies. Turklāt, laika gaitā jutīsi arvien labākas fiziskās sajūtas, un būs vēlme tās uzturēt arī turpmāk. Vismaz man tā bija.
3. Neturi mājās tās neveselīgās lietas. Es, piemēram, sen neesmu dzērusi kolu, un arī negribās.
15.07.2020 17:19 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Ja gribas saldumus, ēd augļus.
15.07.2020 17:20 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Vai riekstus.
15.07.2020 17:30 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Ah. Es jau izdzēru kolas budžiņu :D bet, bet man ir alibi - sodien nogāju 10km kājām, nevis tikai 5 kā tas bija līdz šim.
Būs laikam jāpameklē receptes veselīgiem ēdieniem, kamer pa mājām būs nodarbe gatavot. :)
Paldis par ieteikumiem!
15.07.2020 18:14 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Izklausās, ka tev ir atkarība no cukura. Tas ir tikai normāli, ka tev tagad ļoti prasās, jo organisms vnk pie tā nav pieradis. Nav nekāds maģisks veids kā likt savam organismam neprasīt visu to, ko tu agrāk ēdi. Kā ar jebkuru atkarīgo vielu ir jaizait cauri lomkām, ar laiku paliks vieglāk. Man kādreiz bija līdzīgi. Tagad vispār saldumus praktiski neēdu un nemaz neprasās.
Labākā motivācija ir spogulis. Kad redzēsi, ka tava figūra uzlabojas, tad tas arī dos to papildus stimulu turpināt iesākto un nemaz pa saldumiem domāt negribēsi.
15.07.2020 20:12 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Dzer zero colu, ja gribas. Vienu mazo bundžiņu.
Taisi picu, bet pamatni taisi no puķu kāposta (cauliflower crust googlē) pa virsu liec sieru ar samazinātu tauku saturu un dārzeņu un vistu. Kur problēma? Protams, nebūs tas pats kas parastā pica bet apmierinās vēlmi.
Vai arī taisi savu trekno picu un apēd tikai vienu gabaliņu, bet būs grūti apēst tikai vienu tas 100%. Tāpēc neiesaku.
15.07.2020 21:13 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Sākumā kad pārstāju lietot uzturā produktus kuru sastāvā ir cukurs, bija pagrūti. Sanāca pat tā, ka nedēļu noturējos un tad nopirku lielo kūku :D , bet nu jau laiciņš pagājis un skatos, ka iepirkumu grozā vairs neparādās nekādi saldumi un citas uzkodas.
Viss ko varu ieteikt ir paciesties vismaz divas nedēļas :)
Tagad īsti pat saldinātos dzērienus vairs nevaru iedzert, liekas baigi cukurainie.
Nu, pirms MR saldumi tā pat parādās manās mājās, dažreiz jau var :)
15.07.2020 22:14 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Tas ir pieraduma jautājums. Vienkārši jāsaņem rokā viss savs rakturs, lai ieviestu kādu rutīnu savā dzīvē(piemēram celties agri noteiktā laikā, lai paskrietu). Pirmās 2-3nedēļas ir visgrūtākās, bet tad organisms sāk pierast un atbalstīt pasākumu un viss notiek automātiski. Līdzīgi ar smēķēšanas atmešanu.
Jābūt pacietībai un krampim. Tavi vājuma brīži mazināsies ar katru noturēto dienu.
16.07.2020 00:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits