Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur smelties iedvesmu?

 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Sveicinātas, Dāmas!
Šis jautājums jums!
Gan jau visas esam saskārušās ar to, ka pēkšņi pazūd iedvesma un tu nonāc kaut kādā rutīnas pašplūsmā.
Tā, laikam, ir noticis arī ar mani. Parasti mani motivēja kāda laba grāmata, izbraukums, tagad īsti nekas.
Nesen sāku strādāt jaunā darbā, sfērā, kura man ļoti patīk, BET es nelabprāt nāku uz darbu, man te šķiet garlaicīgi un es pārgurstu no nekā nedarīšanas. Aizbraucot mājās gribas gulēt, daudz gulēt. Gluži kā uz ziemas migu taisītos. ;D
Kas ir tas, kas Jūs šādos mirkļos motivē? Liek piecelt galvu no spilvena un atkal ar visu atdevi kaut kam atdoties? Un pats galvenais, darīt to ar prieku?
14.07.2020 10:58 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Nu darbs tevi emocionāli nokauj, tāpēc arī negribas neko darīt. Ja nav spēka vēl kaut ko ikdienā papildus iesākt darīt, tad maini darbu, kurš tevi uzlādē.
14.07.2020 11:52 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tik daudz cik sākt darīt, tas arī viss, motivācija, iedvesma atnāks pati no sevis darbības procesā. Tāpat arī gandarijums, jauna iedvesma sekos rezultātā.
15.07.2020 08:56 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Aaai, kā es šo sajūtu pazīstu :D Tikai nedaudz dīvaini, ka strādā sfērā, kura Tev ļoti patīk, bet darbs tā iztukšo...
Kad man ir šādi drūmie posmi mēģinu izrauties no mājas - aiziet, pabūt pie dabas, izvēdināt galvu, uzkrāt spēkus. Palīdz, ja brīvajā laikā pievērsies tam, ko patīk darīt, kādai nodarbei. Svarīgi ir neļaut tam gulšņāšanas principam ieieties, jo tad gan baigi grūti. Vienkārši jāsaņemas, tieši tik vienkārši un grūti reizē :D
15.07.2020 10:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits