IT meitenēm

 
Reitings 35
Reģ: 13.08.2019
Sveikas, meitenes! :)
Pirms nedēļas absolvēju koledžu (loģistika, kas specializējusies tieši uz ostām un kuģiem), šajā jomā nevēlos strādāt.
Man tuvāk ir finanses un datori, tapēc vēlos iziet kursus.
Šobrīd svārtos starp testēšanu un datu analīzi kursi maksā ap 1000 eiro, esmu atradusi Riga coding school.
Varbūt kāda var ieteikt vēl kādu skolu vai var dalīties atsauksmēs?
13.07.2020 15:34 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Nav sievišķīgi. Negribētu, lai mana meitene IT stradā, tā tada nūģu profesija. Paliksi ļoti garlaicīga. Varbūt pamēģimni uz kuģiem, ostām, tas ir eksotiski un būs interesantāka dzīve. Vai neesi kāda no tām, ko nesen centrā redzēju jūrniecības formās?
04.08.2020 14:21 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
9 gadus nostrādāju IT sfērā un aizgāju no tās prom, jo tajā nav vērā ņemami ienākumi.
04.08.2020 14:36 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
bulta @ 04.08.2020 14:36
9 gadus nostrādāju IT sfērā un aizgāju no tās prom, jo tajā nav vērā ņemami ienākumi.
Ja grib bagātību, jāiet savā biznesā. Neviens normāls uzņēmējs nemaksās centu vairāk kā var. Bet 99% nav iekšu pašiem, ko uzsākt, labāk kalpos citam visu mūžu un čīkstēs: "Darba devējs slikts, valdība slikta. Putins, Ušakovs" Visas pasaules nelaimes, izņemot pats.
04.08.2020 14:41 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es nāku no tehniskājiem amatiem (sieviete iekš IT) un varu teikt, ka šādi kvērienācēji (kursu pabeidzēji) darba tirgū labi nekotējas.

Šim nepiekrītu, bet arī skatoties ko tieši tu domā ar ''kotēšanos''. Ir jau darba vietas, kam bez ļoti augsta skilla un izglītības neņems, bet vairākumam darba vietu ir vajadzīgs tikai programmētājs vulgaris. Ņemot vērā, ka Latvijā (kā praktiski jebkur citur pasaulē) ir programmētāju trūkums, tikai ļoti rets uzņēmums var atļauties celt degunu gaisā un teikt, ka bez bakalaura datorzinātnēs pilnīgi nekā. Ir ļoti daudz vienkāršāku darbu, ko var darīt kursu beidzējs/pašmācībnieks par kādu 1k mēnesī, un to darbu darīšanai vienkārši NAV vērts meklēt programmētāju, kurš mēnesī prasīs divas vai trīs reizes vairāk, jo viņam ir grāds un jau vismaz dažu gadu pieredze. Jā, šiem darbiem varētu ņemt datorzinātņu studentus un nesenus beidzējus, bet viņu ne tuvu nepietiek, lai aizpildītu visas programmētāju darba vietas Latvijā. Tātad, vienīgā racionālā izvēle ir...
09.08.2020 19:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits