KAUNS!!

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Kāds ir apkaunojošākais moments/notikums, kas ar jums noticis pēdējā laikā, vai arī agrāk?
10.07.2020 04:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ketija123 @ 10.07.2020 16:19
Mans stāsts ir briesmīgs. Bet kaut kā sanāca tā, ka nebiju pāris dienas bijusi uz wc lielajās darīšanās.. Tad nu aizgāju uz bāru kopā ar draudzeni. Dzeram kokčus, viss forši. Bet te man pēkšņi savajagas. Nevaru ciest to darīt ārpus mājas, bet pēc kādas h jūtu, ka vajag tā, ka nu diskomforts pilnīgi ir pārņēmis un vēders smukajā kleitiņā sapūties. Nav variantu. Eju uz tualeti, un pie velna, ir tikai viena wc, paredzēta gan vīriešiem, gan sievietēm. Nu neko, ieeju. Man kaut kā nesanāk ? Jo stress, ka to daru bārā, kur esmu atnākusi smuki padzert kokči, nevis likt lego. Pēc ilgāka laiciņa tomēr nomierinos, un process sāk notikt. Un tad tieši uzrodas kāds, kas rausta wc durvis. Ok, ignorēju. Paiet laiciņš, un dzirdu, ka rinda paliek par vēl vienu personu garāka. Labi, esmu visu izdarījusi. Ņemšu wc papīru. Nav! Beidzies! Nav! Izmisumā atvieglota aptveru, ka man somā ir mitrās salvetes un parastās salvetes.. Ok, izlīdzēšos ar tām. Tagad laidīšu lejā ūdeni.. Spiežu pogu.. Nekas nenotiek. Spiežu vēl.. Joprojām nekas.. Tikai podā peld pirms mirkļa manis paveiktais.. Pods ir salūzis, nedarbojas. Dzirdu, ka ārā aiz durvīm jau cilvēki sāk knosīties, rausta durvis.. Esmu te par ilgu. Drudžaini domāju, ko iesākt - draudzenei WhatsApp rakstīt, lai viņa novērš to cilvēku uzmanību, kamēr es izlavos ārā ? Varbūt te kaut kur ir apslēpta lūka vai mazs lodziņš, pa kuru izrāpties bāra ārpusē? Labi, tas taču nav reāli! Nezinu, ko iesākt, jūtu tikai to, ka man ir nenormāls kauns iet ārā, jo nevaru noskalot podā lejā savu lego.. Un es nevaru uzreiz aizskriet prom, kā no tāda benzīntanka, jo sēžu bārā ar draudzeni pie pilnām kokču glāzēm. Izmisīgi domāju, ko darīt.. Saprotu tikai vienu.. Man ir jātiek vaļā no sava lego, lai neviens nesaprastu, kādos sūdos esmu iekūlusies.
Tad nu izlemju. Ņemu poda birsti un izmantoju kā lāpstu. Smeļu ārā savos lego kopā ar izmirkušajiem salvešu gabaliem un metu miskastes kastē, kas paredzēts izlietotajiem papīra dvieļiem un tualetes papīriem.. Un ielidinu tā dziļāk, lai no virspuses nevar redzēt.. Tikmēr jau cilvēki sāk dauzīties pie wc durvīm, neizpratnē, ko tur tik ilgi var darīt.. Kad viss ir savākts, grasos iet ārā, bet dzirdu, ka pie durvīm jau ir pienācis bārmenis, ko rindā stāvētāji ir pasaukuši atrisināt situāciju ar iesprūdušo wc. Palieku sarkana no kauna, jo bārmeni labi pazīstu.. Sāku saukt, ka tūlīt nākšu ārā, ka man vienkārši misēklis gadījies.. Lai izietu no situācijas, atgriežu krānu izlietnē un apšļācu kleitas priekšu ar ūdeni. Nāku ārā.. Mulsi pasmaidu un visiem acu pāriem, kas uz mani nosodoši raugās, nevainīgi saku... Nu nesanāca tomēr to traipu no kleitas iztīrīt, lai arī kā centos.. Piedodiet, ka tik ilgi manis dēļ bija jāgaida..

Ej tu nost! Šis tiešām ģeniāli. ?
28.07.2020 11:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits