Gribas izkratit sirdi un uzklausit viedokli no malas.

 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Sveiki, pēdējā laikā liekas kaut kas notika un salūza, vai ari es par ilgu biju turejusi sevi visas emocijas un viss pēkšņi uzgāzās uz galvas.
Jūtos iesprūdusi savā dzīvē, nepatīk, kā izskatos, kādu darbu daru un kā pavadu savu brīvo laiku, arī par savām attiecībām vairs nēesmu droša, esam kopa jau 2 gadus, vairāk kārt es aizdomājos par to, ka gribētu būt viena, rūpēties tikai par sevi un atbildēt par sevi, man ir 22 gadi, viņam 29, viņš vēlas drīz jau uzsākt ģimeni, es vēl bērnu nevēlos, pašai nekas ar dzīvi īsti vēl nav izdarīts, bet viņš liekas man to uzspiež, nu vismaz piekrita tagad, kad dzersu ok uz 3 mēnešiem, man ir arī parādījušās bailes būt sasietai ar viņu kopā uz visu mūžu, ja būs kopīgs bērns, tagad es atrunājos, ka vēlos nomest svaru pirms tam un justies labāk fiziski, man bija viens sa 10 nedēļā, to arī ļoti pārdzīvoju, liekas, ka mans ķermenis nenostrādāja kā vajag.
Pēdējo nedēļu es bieži raudu vai esmu vienkārši sliktā omā, mēs par to runājām, viņš uzklausija visas lietas, kāpēc es nejūtos labi, bet es vienalga nevaru izbeigt justies slikti, liekas viņam tas nav saprotams, teica arī, ka es uzvedos kā traka, viņš nesaprot, kas pēkšņi ar mani ir noticis. Pieminēja ari, ka ja vēl turpinās redzēt mani nelaimīgu, tad ies padzīvot pie draugiem, jo negrib mani tādu redzēt, arī par to bērna jautājumu izteicās, ka ja es nevēlēšos atsākt drīz mēģināt atkal, viņš domā mani pamest, jo viņam esot vajadzīgs tas bērns.
Es nesaprotu, vai vaina šobrīd ir manī, vai attiecībās, pirms tam es tā nejutos, varēju iedomāties savu dzīvi ar viņu, kā cilvēks viņs ir labs un mīl mani ļoti, zinu, ka grib man visu to labāko utt. Ja es izširšos, es nezinu, varbūt nožēlošu to visu atlikušo mūžu, negribas pieņemt nepareizu lēmumu, bet no otras puses mans ķermenis sāk teikt lielu nē, man nepatīk daudz kas, ko viņš dara gultā, kā man pieskaras, nepatīk vairs skūpsti, esmu teikusi, ka ir lietas, ko viņš dara, kas man nepatīk, bet viņš ignorē un turpina darīt vienalga, cik reizes man seja ir bijusi ar zilumiem, jo kož tik stipri ka sāp reāli, liekas arī nedomā par mani tādā ziņā, nemaz necenšas. Kā to lai pasaka taktiski, jo nesaprot vai negrib saprast, esam par to runājuši, bet nekas nemainās.
Un tad būtu vēl visa vainas apziņa viņu pamest, negribas jau, lai viņam ir slikti, bet arī saprotu ka tā justies nav normāli, reāli izlikties, ka viss joprojām ir labi.
08.07.2020 12:40 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Atvaino, ja ja tā teikšu un atvaino, ja man nav taisnība, taču, izlasot visu, ko esi uzrakstījusi, man izklausās, ka tevi vienkārši čakarē un tas arī viss. Man neizklausās, ka tur no vīrieša puses būtu mīlestība vai vēlme nākotnē ar tevi būt kopā, dibināt ģimeni. Tas pats par bērnu. Tā vēlme, lai pēc iespējas ātrāk paliec stāvoklī, stāsti par to, ka, ai, citas ar vēl lielāku svaru dzemdē un pārmetumi, ka esi bez maz vai speciāli nogalinājusi viņa bērnu, vismaz man izklausās pēc totālas vēlmes tikt pie bērna pa visām varītēm, jo, kā jau teici, tas vēl vairāk atvieglotu procesu, kurš ļautu viņam palikt valstī. Ja vēl piemet klāt vardarbību un to, kā viņš atbildīgajām instancēm melojis par savu vārdu, vecumu un visu pārējo, mani nepārsteigtu tas, ja viņš melotu tev un ka tas viņa žēlīgais stāsts par vecākiem, kuri pietrūkst utt. būtu totāls fufelis, lai tevi iežēlinātu un noturētu sev pie sāniem. Es vispār ļoti skeptiski skatos uz tādiem "bēgļiem" un pati, kā sieviete, nekad netiktos ar tādu vīrieti, jo visu laiku būtu sajūta, ka tieku izmantota vīzas vai citu iemeslu dēļ. Nē, paldies.
Man izklausās, ka esi iestrēgusi attiecībās, kurām nav nākotne. te arī visa depresija, negatīvās domas. Es teiktu, ka šajā situācijā tev būtu jābēg jo ātrāk, jo labāk. Un es silti iesaku bēgt pēc iespējas tālāk, jo tas vīrietis izklausās pēc tāda, kurš, ja netiks pie tik ilgi gaidītā statusa valstī, var ne to izdarīt, lai atriebtos.
Es ļoti ceru, ka man nav taisnība un situācija nav tik traka, taču, pēc tā, ko raksti, izklausās diezgan traki.
08.07.2020 23:51 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Tu esi sieviete, Tev ir spēcīga intuīcija - klausi to!! Ja jūti, ka nav labi, tad nav labi! tas ko viñš Tev stāsta ir tas, lai Tev aizmālétu acis, dabūtu Vīzu un pasūtīs Tevi tālāk. Mazums uztaisīsi bērnu - kādā reliģijā augs, kāda valoda tiks mācīta un skaties beigās, ka nesanāk kā Misānes lietā, bērnu noņem un aizsūta pie vecākiem uz savu valsti - tā būs, to noteiks viņš, jo jau tagad Jūsu attiecībās nozīme ir viņa viedoklim un varai pār Tevi.. Tu neesi pasaules glābēja, glāb sevi!
Lasot to, kas notiek starp Jums, sper viņu laukā atpakaļ neskatoties, tu neesi neviena, biļete uz labāku dzīvi, un neļauj uz saviem pleciem citam savtīgos iemeslos būvēt viņa nākotni, rūpējies par sevi. Līdz ko Tu būsi mierā ar sevi un sevi tiešām mīlēsi, jebkādæ svarā, Tev VISS būs...savu kompleksu déļ neļaujies tikt izmantota! Ļoti negribētos dzirdét... ka sabojāji savu dzīvi vienkārši žēluma dēļ pret vīrieti , kurš nebija tā vērts.. Ticu, ka sevī iekšā Tev viss saka priekšā, kā pareizi rīkoties! Viss pārējais nāks ar laiku, Tu esi jauniņa, vēl pēc 5 gadiem atskatīsies uz šīm attiecībām un domāsi kāda muļķe biji!
Lai Tev veicas , mīļā! Sūtu Tev visas labās domas !
09.07.2020 00:19 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Runājām... raud, saka ka vēlas iet pie terapeita risināt problēmas, izrādās esot kautrīgums arī bijis gultas ziņā. Es pateicu visu, kāpēc negribu būt ar viņu kopā, te man arī iepriekš bija diskusija par to, ka viņš līda bučot manu māsu, es arī to pieminēju vēl, kaut vai jau laiks pagājis, bija iedzēris un nožēloja, tik un tā man tas nav vēl aizmirsies.
Nu reāli viņš saka, ka rakstīs visiem draugiem vēstules un taisīs sev galu, ja es eju prom no viņa. Es būšot tad pie ta vainīga, kad viņa ģimene un draugi bēdāsies.
09.07.2020 01:41 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Thegirl @ 09.07.2020 01:41
Runājām... raud, saka ka vēlas iet pie terapeita risināt problēmas, izrādās esot kautrīgums arī bijis gultas ziņā. Es pateicu visu, kāpēc negribu būt ar viņu kopā, te man arī iepriekš bija diskusija par to, ka viņš līda bučot manu māsu, es arī to pieminēju vēl, kaut vai jau laiks pagājis, bija iedzēris un nožēloja, tik un tā man tas nav vēl aizmirsies.
Nu reāli viņš saka, ka rakstīs visiem draugiem vēstules un taisīs sev galu, ja es eju prom no viņa. Es būšot tad pie ta vainīga, kad viņa ģimene un draugi bēdāsies.

Šitāda manipulēšana 29 gados nav vīrieša cienīga. Nekādu galu sev nedarīs. Be tev viņš jāglābj no saviem demoniem un ne kāds cits izņemot viņu to spēs.
09.07.2020 01:43 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Eksperte @ 09.07.2020 01:43

Šitāda manipulēšana 29 gados nav vīrieša cienīga. Nekādu galu sev nedarīs. Be tev viņš jāglābj no saviem demoniem un ne kāds cits izņemot viņu to spēs.

Nu jau nomierinājās laikam, saprata, ka es nepiekāpjos vienalaga, domāsim kā pārcelties, sadalīt mantas un kur dzīvot. Būtībā visas sadzīves lietas ir viņa, man tikai pieder manas drēbes un dažas mantas, ko salikt pa koferiem.
Es jūtos slikti, jo viņam sāp, ļoti, viņš gribēja, lai cenšamies mainīt visas lietas, salabot visu, bet es pateicu godīgi, kā jūtos un ka negribu vairs viņu, nav vairs jūtu, gan jau ka galu sev nedarīs, tikai ļoti nomākts būs gan kādu laiku, nu nezinu, gribētos, lai viņš neuztvertu šo soli, kā pasaules sabrukšanu, ir vēl citas meitenes piējamas, nēsmu jau vienīgā un neaizvietojamā...
Vinš teica, cik ļoti mani mīl un cik svarīga esmu viņa dzīvē, lai apdomājos par to, vai vēlāk pēc pāris mēnešiem nenāksies nožēlot, kad būs kāds cits, kas gribēs tikai izmantot...
09.07.2020 02:33 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Cītīgi ieklausoties sevī saprotu, ka nebūtu jēgas vairs censties ko labot un turpināt dzīvot, kā ierasts, tas ir tikai pieradums, cilvēcīgas jūtas, kā pieķeršanās un arī žēlums.
Turklāt es pieķēru sevi pie tā, ka man sāk iepatikties cits, iepriekš šajās attiecībās nekad nebiju domājusi par kādu citu... tur nav pat nekas saistīts ar reālu rīcību, tikai domās, un ja jau tas vēl par vidu jaucās, tad tā ir zīme, ka nav vairs ko glābt. Ne es kādu citu meklēju speciāli, vienkārši pēkšņas garāmejošas domas.
09.07.2020 02:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Thegirl @ 09.07.2020 02:45
Cītīgi ieklausoties sevī saprotu, ka nebūtu jēgas vairs censties ko labot un turpināt dzīvot, kā ierasts, tas ir tikai pieradums, cilvēcīgas jūtas, kā pieķeršanās un arī žēlums.
Turklāt es pieķēru sevi pie tā, ka man sāk iepatikties cits, iepriekš šajās attiecībās nekad nebiju domājusi par kādu citu... tur nav pat nekas saistīts ar reālu rīcību, tikai domās, un ja jau tas vēl par vidu jaucās, tad tā ir zīme, ka nav vairs ko glābt. Ne es kādu citu meklēju speciāli, vienkārši pēkšņas garāmejošas domas.

Malacītis, prātīgi!
Jā, būs grūti kravāt čemodānus, aizvērt aiz sevis durvis, bet ticu, ka būs tā vērts!??
09.07.2020 08:27 |
 
Patīk
Reitings 1743
Reģ: 24.05.2019
Nu fuj, vienkārši fuj, pretīgi palika, visu šo lasot.
Brīnos, kā tava ģimene vēl nav paņēmusi tevi aiz apkakles un aizvilkusi prom no šitā psihopāta, kaut kāda trakā, smadzeņu tev pavisam nav? Norakt šitā sevi 22 gados.
09.07.2020 09:01 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Doublechoco @ 09.07.2020 09:01
Nu fuj, vienkārši fuj, pretīgi palika, visu šo lasot.
Brīnos, kā tava ģimene vēl nav paņēmusi tevi aiz apkakles un aizvilkusi prom no šitā psihopāta, kaut kāda trakā, smadzeņu tev pavisam nav? Norakt šitā sevi 22 gados.

Vai ne, bet nu jācensās sevi savākt un move on, norakstīt uz pieredzi un miers, pārdzīvošana nevienam nepalīdzēs, nu man ģimenē tuvajiem pašiem problēmas un arī diezgan toksiskas attiecības, vienīgā man māsa te tuvu, ar citiem no ģimenes īsti kontakta nav, bet viņai pašai arī grūti un visādi iet. Mums laikam nav bijis labs piemērs bērnībā, kaut kā pievēlk sarežģīti cilvēki un vēlme kādu izglābt vai izmainīt.
Es saprotu, ka man pirms kaut ko normālu varēšu izveidot būs vajadzīgs liels darbs ar sevi, bet tas nekas beigās būs labāk.
09.07.2020 17:30 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Izklausās, ka būsi pieņēmusi pareizu lēmumu!
Arī savulaik esmu pārtraukusi attiecības un pēc tam saņēmusi žēlabainas vēstules, ka viss, iešot kārties un ko tik vēl ne. Tā arī nekur neaizgāja. Joprojām staigā apkārt sveiks un vesels. Tā ir tikai manipulēšana un centieni likt tev justies vainīgai pie tā, ka attiecības beigušās. Nepadodies un, pats galvenais, neļauj saldiem vārdiem vai draudiem pierunāt tevi palikt šajās attiecībās.
Tev ir tikai 22 gadi! Viss tev vēl dzīvē priekšā! Gan attiecības, gan ģimene. Tagad galvenais ir sakārtot savas domas, savu iekšējo pasauli. Varbūt velti laiku kādam hobijam. Aizceļo kaut kur, ja ir tāda iespēja. Respektīvi, velti laiku sev un tam, kas ļautu tev justies labāk un tikt ārā no tā dvēseles stāvokļa, kādā tagad esi iestrēgusi. Un tev viss izdosies! Galvenais tici sev! :)
09.07.2020 23:04 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Dannii @ 09.07.2020 23:04
Izklausās, ka būsi pieņēmusi pareizu lēmumu!
Arī savulaik esmu pārtraukusi attiecības un pēc tam saņēmusi žēlabainas vēstules, ka viss, iešot kārties un ko tik vēl ne. Tā arī nekur neaizgāja. Joprojām staigā apkārt sveiks un vesels. Tā ir tikai manipulēšana un centieni likt tev justies vainīgai pie tā, ka attiecības beigušās. Nepadodies un, pats galvenais, neļauj saldiem vārdiem vai draudiem pierunāt tevi palikt šajās attiecībās.
Tev ir tikai 22 gadi! Viss tev vēl dzīvē priekšā! Gan attiecības, gan ģimene. Tagad galvenais ir sakārtot savas domas, savu iekšējo pasauli. Varbūt velti laiku kādam hobijam. Aizceļo kaut kur, ja ir tāda iespēja. Respektīvi, velti laiku sev un tam, kas ļautu tev justies labāk un tikt ārā no tā dvēseles stāvokļa, kādā tagad esi iestrēgusi. Un tev viss izdosies! Galvenais tici sev! :)

Jā nu saprotu, ka tas bija pats labākais lēmums. Apmeta kažoku uz otru pusi, apvainoja mani, ka man uzradies cits, tāpēc viņu pametu, būtībā es krāpēja, stāstīs visiem, cik briesmīga es? cik viņs labs pret mani bijos, ko tikai nav devis un darījis.
Mes dzīvojām kopā, kopējs dzīvoklis un visas izvākšanās lietas skaidrojām šodien. Viņš atveda savus divus draugus, kas man prasīja, kas notika? Pēkšņi? Tik laimīgi taču bijāt? Pats stāvēja sapūties kā gailis un māja ar galvu, kas tā dara... Kāda tiem citiem daļa par visu to, būtībā viņi te bija lai atbalstītu viņu un pateiktu man, ka esmu ģimenes izjaucēja, ka viņš taču tik labs cilvēks un vīrietis, redz lai nu nenožēloju, jo atpakaļ mani vairs neņems, esot tik labs nu, ka tulīt sev citu varēšot dabūt, ja vajag.
Ārprāts, cik man pretīga sajūta palika, par visu kopā pavadīto laiku, nu viņš parādīja savas īstās krāsas. Domājot tagad ir vēl tik ļoti daudz toksisku lietu, ko viņš darīja, bet es nesapratu, ka ar mani manipulē, es neklausījos nevienā, izstāstīju visu māsai un viņa teica, ka to jau bija gaidījusi un ka man pašai vajadzēja nonākt pie lēmuma visu izbeigt.
Man ir pazudusi apetīte, nespēju nosēdēt mierā, vēlos būt nepārtrauktā kustībā, staigāt, nevaru iemigt arī, bet es sevi savākšu kopā, izvākšos un rūpēšos par sevi. Nezinu, ja kāda vēl ir toksiskās attiecībās un nesaprot, varbūt viss šis var palīdzēt saņemties un iet prom. Milzīgs paldies visiem.
11.07.2020 04:51 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Es domāju būtu vētīgi pierakstīt lietas, kas izskatijās pēc red flag.
1) viņš daudzas reizes teica man priekšā ko kādam teikt, vai ko, piemēram, es nedrīkstu stāstīt savai ģimenei.
2) viņš daudzas reizes stāstīja, ka darbā viņam kāda izrādījusi uzmanību, teikusi, cik viņs labs un strādīgs, bet viņš atteicies, jo ir uzticīgs tikai man.
3) viņš vairāk kārt draudēja izbeigt attiecības, kad es biju kārtīgi noraudājusies, tad mani nomierināja, ka dod vēl iepēju.
4) viņš strīdu laikos dzina mani ārā no mājām, es nekad nekur neizgāju, bet viņš teica, lai es sāku krāmēt savas mantas un eju prom.
5) es nekad nesapratu, par ko ir strīdi, jo viņš, kad iedzēris sāka par man nesaprotamām lietām dusmoties.
6) viņš uzsvēra cik labāks partneris ir kā, piemēram, māsas ex, tas ir, tu redzi es tevi aizvedu vakariņās valentīndienā, bet viņš neko pat neuzdāvināja. Arī teica, ka nesaka ka ir ļoti labs, bet nēsot arī no sliktākajiem un ir daudz visādi sliktāki, bez morāles normām. Būtībā, cik daudzi tevi izmantotu tikai seksam, bet es tevi mīlu un gribu būt kopā ar tevi.
7) viņš mani fiziski sāpināja, sagrābjot rokas pārāk cieši, es teicu, lai izbeidz, ka man sāp, bet viņš neklausījās, tas bija kad iedzēris.
7) gultā viņs nedomāja par mani, vairāk kārt teicu, lai nekož sejā, vai kaklā vai krūtīs, bet viņš turpināja to darīt. Nu ne katru reizi, bet pietiekami bieži. Līdz tam, kad es izmisumā situ viņam, lai izbeidz. Tad bija tāda reakcija, kāpēc es viņu sāpināju.
8) viņs draudēja, ka sev ko nodarīs, ja viņu atstāšu un tā būs visa mana vaina.
9) viņš teica, ka nevar jebkad iedomāties savu dzīvi bez manis, esmu visa viņa pasaule un pati svarīgākā, ka, piemēram, ja mēs izširtos viņš nespētu iemīlēt kādu citu kādus 10 gadus.
11.07.2020 05:16 |
 
Reitings 228
Reģ: 19.01.2015
Meitene, man tāds prieks par Tevi!
11.07.2020 06:47 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Beidzot viena sakarīga meitene, kura sevi cieņa un izbeidz attiecības. Prieks par tevi! Lai veicas tālāk sakārtot dzīvi un pēc tam jau atrast normālu puisi.
Un jā tie visi bija red flags! Malacis, ka to redzi un spēj atpazīt.
11.07.2020 07:02 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ikreiz priecājos par sievietēm, kas spēj aiziet no toksisām attiecībām, jo zinu cik mentāli grūti tas ir. Un cik grūti īstenībā to pamanīt, jo visu laiku mālē ciet acis.
Mīļā,tagad visas kārtis ir tavās rokās. Tev ar tām vairs nav jādalās, jāizspēlē, jācer, ka tevi nenokaus. Visa dzīve tagad ir tava.
11.07.2020 15:47 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Pievienojos citiem komentāriem! Man ir tāds prieks, ka spēji saņemties un aiziet no šīm attiecībām! Kā jau rakstīju iepriekš, vēl esi tik jauna, tev visa dzīve priekšā! Iespējams, šī diskusija bija vajadzīga, lai tev būtu vieglāk situāciju redzēt no malas un beigās pieņemt pareizo lēmumu. Tagad vari koncentrēties tikai un vienīgi uz sevi, savām interesēm, savām vēlmēm, savām vajadzībām un sākt būvēt savu dzīvi no jauna! Lai tev viss izdodas!
11.07.2020 16:21 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.07.2020
Tev vajag bērnus. Tu slikti jūties, jo nepildi savu dabisko pienākumu. Būs 2 vai 3 mazuļi, nebūs laika stulbām domām.
11.07.2020 17:23 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.07.2020
Man jau Tavā vecumā bija 2 bērni un muļkībām laika nepalika. Rūpes par sevi? narcistiska egomāne?
11.07.2020 17:25 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
lan4iks2020 @ 11.07.2020 17:25
Man jau Tavā vecumā bija 2 bērni un muļkībām laika nepalika. Rūpes par sevi? narcistiska egomāne?

Mēs visi ar tevi lepojamies. ?
11.07.2020 18:59 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Jezus, kas par manipulatoru. Ceru, ka sanāks pārvākties pēc iespējas ātrāk un sākt veselīgu dzīvi!
12.07.2020 16:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits