Gribas izkratit sirdi un uzklausit viedokli no malas.

 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Sveiki, pēdējā laikā liekas kaut kas notika un salūza, vai ari es par ilgu biju turejusi sevi visas emocijas un viss pēkšņi uzgāzās uz galvas.
Jūtos iesprūdusi savā dzīvē, nepatīk, kā izskatos, kādu darbu daru un kā pavadu savu brīvo laiku, arī par savām attiecībām vairs nēesmu droša, esam kopa jau 2 gadus, vairāk kārt es aizdomājos par to, ka gribētu būt viena, rūpēties tikai par sevi un atbildēt par sevi, man ir 22 gadi, viņam 29, viņš vēlas drīz jau uzsākt ģimeni, es vēl bērnu nevēlos, pašai nekas ar dzīvi īsti vēl nav izdarīts, bet viņš liekas man to uzspiež, nu vismaz piekrita tagad, kad dzersu ok uz 3 mēnešiem, man ir arī parādījušās bailes būt sasietai ar viņu kopā uz visu mūžu, ja būs kopīgs bērns, tagad es atrunājos, ka vēlos nomest svaru pirms tam un justies labāk fiziski, man bija viens sa 10 nedēļā, to arī ļoti pārdzīvoju, liekas, ka mans ķermenis nenostrādāja kā vajag.
Pēdējo nedēļu es bieži raudu vai esmu vienkārši sliktā omā, mēs par to runājām, viņš uzklausija visas lietas, kāpēc es nejūtos labi, bet es vienalga nevaru izbeigt justies slikti, liekas viņam tas nav saprotams, teica arī, ka es uzvedos kā traka, viņš nesaprot, kas pēkšņi ar mani ir noticis. Pieminēja ari, ka ja vēl turpinās redzēt mani nelaimīgu, tad ies padzīvot pie draugiem, jo negrib mani tādu redzēt, arī par to bērna jautājumu izteicās, ka ja es nevēlēšos atsākt drīz mēģināt atkal, viņš domā mani pamest, jo viņam esot vajadzīgs tas bērns.
Es nesaprotu, vai vaina šobrīd ir manī, vai attiecībās, pirms tam es tā nejutos, varēju iedomāties savu dzīvi ar viņu, kā cilvēks viņs ir labs un mīl mani ļoti, zinu, ka grib man visu to labāko utt. Ja es izširšos, es nezinu, varbūt nožēlošu to visu atlikušo mūžu, negribas pieņemt nepareizu lēmumu, bet no otras puses mans ķermenis sāk teikt lielu nē, man nepatīk daudz kas, ko viņš dara gultā, kā man pieskaras, nepatīk vairs skūpsti, esmu teikusi, ka ir lietas, ko viņš dara, kas man nepatīk, bet viņš ignorē un turpina darīt vienalga, cik reizes man seja ir bijusi ar zilumiem, jo kož tik stipri ka sāp reāli, liekas arī nedomā par mani tādā ziņā, nemaz necenšas. Kā to lai pasaka taktiski, jo nesaprot vai negrib saprast, esam par to runājuši, bet nekas nemainās.
Un tad būtu vēl visa vainas apziņa viņu pamest, negribas jau, lai viņam ir slikti, bet arī saprotu ka tā justies nav normāli, reāli izlikties, ka viss joprojām ir labi.
08.07.2020 12:40 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Pirms SA es tik slikti kā tagad nejutos, šī ir pirmā reize divu gadu laikā, kad viņš redz mani šādu, nesaprot. Pirms pāris mēnešiem, dzīvojām citā vietā, es biju vēl lielākā svarā, ka tagad, kopš tā laika esmu kādus 10kg nometusi, bet tik slikti jūtos tikai šobrīd. Nu būtībā, teica tagad, kad kā tā tagad jūtos sliktāk, ka tad iepriekš bija viss vēl labi.
Pirms paliku stāvoklī, es centos est veselīgāk, sportot utt, bet tad to pārtraucu, tad atkal pēc tam atsāku, bet jau ar lielāku svaru. Logika jau saka, ka man vajag dot sev iespeju savākt sevi fiziski veselīgā svarā un tad tikai varētu par grūtniecību domāt. Tagad sanāk tā, ka man ir bail no tā, ka atkal pieņemtos svarā un būtu vēl viens SA, tad atkal viss sāktos no nulles punkta. Viņš to nesaprot, sāka man stāstīt par viena drauga sievu, kam esot bērni, bet esot bijusi 120kg un viss esot labi bijis, nu es esmu tagad ap 95kg uz 165cm augumu, nejūtos labi savā ādā, bet tad viņš ko tādu izdomā pateikt. Tiešām sajutos kā kaut kāda baby factory ko izmantot grib, vienkārsi vienalga par to, ka man grūti būtu, ka nav tas veselīgi, riskanta grūtniecība ar visām sekām.
08.07.2020 15:24 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Meitttene @ 08.07.2020 15:16

Ak dievs. ?
Zaļā vīza?

Tas būtu kaut kāds likums balstīts uz EU national tiesībām, man pašai ir presetled status, gimenei un vīram vai ilgstosam partnerim arī pienāktos tiesības, strādāt, ceļot utt tāpat kā pašam EU cilvēkam.
08.07.2020 15:27 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Thegirl @ 08.07.2020 15:24
Pirms SA es tik slikti kā tagad nejutos, šī ir pirmā reize divu gadu laikā, kad viņš redz mani šādu, nesaprot. Pirms pāris mēnešiem, dzīvojām citā vietā, es biju vēl lielākā svarā, ka tagad, kopš tā laika esmu kādus 10kg nometusi, bet tik slikti jūtos tikai šobrīd. Nu būtībā, teica tagad, kad kā tā tagad jūtos sliktāk, ka tad iepriekš bija viss vēl labi.
Pirms paliku stāvoklī, es centos est veselīgāk, sportot utt, bet tad to pārtraucu, tad atkal pēc tam atsāku, bet jau ar lielāku svaru. Logika jau saka, ka man vajag dot sev iespeju savākt sevi fiziski veselīgā svarā un tad tikai varētu par grūtniecību domāt. Tagad sanāk tā, ka man ir bail no tā, ka atkal pieņemtos svarā un būtu vēl viens SA, tad atkal viss sāktos no nulles punkta. Viņš to nesaprot, sāka man stāstīt par viena drauga sievu, kam esot bērni, bet esot bijusi 120kg un viss esot labi bijis, nu es esmu tagad ap 95kg uz 165cm augumu, nejūtos labi savā ādā, bet tad viņš ko tādu izdomā pateikt. Tiešām sajutos kā kaut kāda baby factory ko izmantot grib, vienkārsi vienalga par to, ka man grūti būtu, ka nav tas veselīgi, riskanta grūtniecība ar visām sekām.

Es tavā vietā tiešām netērētu laiku un miers. Tu šobrīd pati ar sevi esi neveselīgās attiecībās. Manuprāt, tev nav jācenšas tikt galā ar vēl vienu pieaugušu cilvēku un tad vēl bēbi. Turklāt, domāju, jebkurš bērns gribētu redzēt savus vecākus apmierinātus ar sevi un vienam ar otru. Tā,šķiet, būtu ļoti neveselīga vide, kurā šobrīd radīt mazo.
08.07.2020 15:28 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Thegirl @ 08.07.2020 15:27

Tas būtu kaut kāds likums balstīts uz EU national tiesībām, man pašai ir presetled status, gimenei un vīram vai ilgstosam partnerim arī pienāktos tiesības, strādāt, ceļot utt tāpat kā pašam EU cilvēkam.

Kāpēc viņš pats nekārto settled statusu?
08.07.2020 15:29 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Eksperte @ 08.07.2020 15:28

Es tavā vietā tiešām netērētu laiku un miers. Tu šobrīd pati ar sevi esi neveselīgās attiecībās. Manuprāt, tev nav jācenšas tikt galā ar vēl vienu pieaugušu cilvēku un tad vēl bēbi. Turklāt, domāju, jebkurš bērns gribētu redzēt savus vecākus apmierinātus ar sevi un vienam ar otru. Tā,šķiet, būtu ļoti neveselīga vide, kurā šobrīd radīt mazo.

Ja tiesi ta, pašiem jābut jau laimigiem cilvekiem un veseligās attiecībās. Kaut kur pa šiem diviem gadiem esmu pazaudējusi sevi, kad nu vairs nesaprotu, kas esmu, sāku attapties, ka nav labi, es agrāk tāda nebiju, biju mierā ar sevi, gāju uz sporta zāli, gāju paskriet parkā, nebija arī tad problēmas ar ēšanu, dzīvoju sev un priecājos par dzīvi, tajā laikā es bez nekādas diētas vispār nometu 20kg, jad sāku viena pati prom no vecākiem dzīvot un uzsāku uni.
08.07.2020 15:37 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Eksperte @ 08.07.2020 15:29

Kāpēc viņš pats nekārto settled statusu?

Vins īsti neko nevar izdarīt, tikai doties tad atpakal uz savu valsti, viņam bija asylum lieta, bet tur viņam pateica, ka briesmu nekādu viņa valstī nav, nav pietiekošs iemesls viņam atrasties uk, nekādu statusu šeit viņš nav ieguvis.
08.07.2020 15:40 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Thegirl @ 08.07.2020 15:37

Ja tiesi ta, pašiem jābut jau laimigiem cilvekiem un veseligās attiecībās. Kaut kur pa šiem diviem gadiem esmu pazaudējusi sevi, kad nu vairs nesaprotu, kas esmu, sāku attapties, ka nav labi, es agrāk tāda nebiju, biju mierā ar sevi, gāju uz sporta zāli, gāju paskriet parkā, nebija arī tad problēmas ar ēšanu, dzīvoju sev un priecājos par dzīvi, tajā laikā es bez nekādas diētas vispār nometu 20kg, jad sāku viena pati prom no vecākiem dzīvot un uzsāku uni.

Ļoti lielu lomu dzīvē spēlē attiecības. Pat ja tās no sākuma ir rožainas. Arī es esmu izgājusi cauri ļoti smagam periodam pagājušajā gadā, kur sapratu, ka mani čakarē, melo, cenšas manipulēt. Izklausās, ka ar tevi notiek kas līdzīgs. Bija divi cilvēki, kas zināja iekšējo situāciju un tad arī sapratu, ka tiešām esmu kā vairāk vērta. Sāku pievērsties sev, sapratu, ka man nav kādam puišelim jāpierāda, ka esmu gana laba sieviete. Ja to neredz pats un tagad, tad it`s your loss, not mine. Un jā, tagad standarti augstāki, blakus vīrietis, par kādu tik varētu sapņot. Tajā pašā laikā saprotu, ka tiem visiem sūdiem bija jāiziet cauri, citādi es reāli nebūtu pietiekama ne sev, ne savam vīrietim tagad. Tāpēc atbrīvojies no visa toksiskā apkārt, ieskaitot ģimenes locekļus un draugus. Tev visa dzīve vēl priekšā. 22 gados nebūtu jājūtas kā kaut kādā pušmūža krīzē.
08.07.2020 15:43 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Thegirl @ 08.07.2020 15:40

Vins īsti neko nevar izdarīt, tikai doties tad atpakal uz savu valsti, viņam bija asylum lieta, bet tur viņam pateica, ka briesmu nekādu viņa valstī nav, nav pietiekošs iemesls viņam atrasties uk, nekādu statusu šeit viņš nav ieguvis.

No kuras valsts viņš pats tad ir? Ir valstis, no kurām nokārtot šo statusu ir sarežģītāk?
08.07.2020 15:44 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Sorry, bet pārāk daudz red flags. Negribētu sev vīrieti, kuram nākotne būtu atkarīga no manis un izskatās, ka šī iemesla dēļ ir pieķēries Tev klāt.
Un cilvēki ir gatavi uz jebko, lai tikai varētu palikt valstī un nebūtu jāatgriežas vietā no kurienes nākuši.
Tev pašai ir jāsaprot, kā ir istenībā, te pārāk sagrozîta lieta, lai forums varētu dot loģisku padomu
08.07.2020 16:14 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un emocionālā inteliģence ir tā, kas palīdz mums virzīties intuitīvi pareizi uz priekšu. Tu pati jūti, kā ir pareizāk, to arī priekšā saka Tavs organisms.
08.07.2020 16:17 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Eksperte @ 08.07.2020 15:44

No kuras valsts viņš pats tad ir? Ir valstis, no kurām nokārtot šo statusu ir sarežģītāk?

Nēsmu iedziļinājusies tur tik ļoti, bet viņš pats nu vien pie tā ir vainīgs, ka nesanāca. Reāli putrojās savā stāstā, kāpēc te atbraucis, atbrauca šeit uk, sameloja par savu vecumu, vārdu un visu. Ir cilvēki, kuriem tiešām vajag to palīdzību, kā Latvijā bēgļa statuss, te tas pats. Viņam nebija pārliecinoša lieta, pemēram, tur varētu kaut ko stāstīt par reliģiskiem uzskatiem, vai politiskiem, kāpēc nevar dzīvot savā valstī. Viņš izvēlējās kaut ko putrot par vardarbību ģimenē, ka tēvs sitis un bail, ka noglinās, bet tad vēl arī pateica, ka tas tēvs pārcēlies uz dzīvi kaimiņvalstī bēgot no policijas.
Nu viena liela putra būtībā, man to grūti saprast, bet neviens jau nelika melot, braukt uz UK un dzīvot šeit tik nožēlojamu dzīvi, ir grūti, kad tu neko nevari darīt no tām lietām, kas ir pašsaprotamas citiem cilvēkiem. Viņam pietrūkst ģimenes arī, nevar doties apciemot jau gadiem, iesprūdis šeit, žēl man ir ļoti.
08.07.2020 16:27 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Thegirl @ 08.07.2020 16:27

Nēsmu iedziļinājusies tur tik ļoti, bet viņš pats nu vien pie tā ir vainīgs, ka nesanāca. Reāli putrojās savā stāstā, kāpēc te atbraucis, atbrauca šeit uk, sameloja par savu vecumu, vārdu un visu. Ir cilvēki, kuriem tiešām vajag to palīdzību, kā Latvijā bēgļa statuss, te tas pats. Viņam nebija pārliecinoša lieta, pemēram, tur varētu kaut ko stāstīt par reliģiskiem uzskatiem, vai politiskiem, kāpēc nevar dzīvot savā valstī. Viņš izvēlējās kaut ko putrot par vardarbību ģimenē, ka tēvs sitis un bail, ka noglinās, bet tad vēl arī pateica, ka tas tēvs pārcēlies uz dzīvi kaimiņvalstī bēgot no policijas.
Nu viena liela putra būtībā, man to grūti saprast, bet neviens jau nelika melot, braukt uz UK un dzīvot šeit tik nožēlojamu dzīvi, ir grūti, kad tu neko nevari darīt no tām lietām, kas ir pašsaprotamas citiem cilvēkiem. Viņam pietrūkst ģimenes arī, nevar doties apciemot jau gadiem, iesprūdis šeit, žēl man ir ļoti.

Ak jē, tiešām vāc mantas un prom. Šitādi ar sevi neapmierināti un pašizdomāto stāstu upuri vīrieši man totāli riebjas.
08.07.2020 16:29 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Katz @ 08.07.2020 16:17
Un emocionālā inteliģence ir tā, kas palīdz mums virzīties intuitīvi pareizi uz priekšu. Tu pati jūti, kā ir pareizāk, to arī priekšā saka Tavs organisms.

Nu jā šī nav pirmā reize, kad man intuīcija saka, ka es gribu kaut ko citādāku savā dzīvē, ka nevajadzētu vienkārši samierināties, esmu pieķērusi sevi domājot, kā būtu, ja es būtu kopā ar citu cilvēku, tas nav bijis neviens cits konkrēti, bet kā sajūtu līmenī, ko man vajag, bet centos tadas domas apturēt, jo tas nav taisnīgi pret pašreizējo partneri, jo pretī kādai sliktai īpašībai ir arī labā.
08.07.2020 16:36 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Neļauj ar sevi manipulēt! Ja tu neesi gatava bērnam, netaisi un lai viņš tad meklē citu reproducēšanās mašīnu. Tev šķiet, ka tu nožēlosi šķiršanos, bet es tev garantēju tu vēl vairāk nožēlosi nešķiršanos, ja tu ļausi viņam kāpt sev uz galvas.
08.07.2020 17:23 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ģimene sākas ar kāzām, nevis ar bērnu. Kā var pieprasīt bērnu, ja neesat pat precējušies? Lai dzemdē pats, ja grib. Šķiries un miers, jo reāli tāpat Tev bērns būs jāaudzina vienai, atkal šim kas nepatiks un ies dzīvot pie draugiem.
08.07.2020 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nespied sevi darīt to, ko pati negribi tikai tādēļ, lai viņam būtu labi!
Esmu dzirdējusi ļoti līdzīgus stāstus Tavējam, arī no diezgan tuvas paziņas dzīves, un vari trīsreiz minēt, kurš beigās palika idiotes lomā ar pret asfaltu izšķaidītu sirdi un kurš (pēc papīru nokārtošanas, protams) apmeta kažociņu uz otru pusi un nebūt vairs nav nevarīgs, nospiests, depresīvs cilvēciņš, bet riktìgs vepris, kurš vēl sākt viebt degunu uz savu sievieti vai vispār nozūd kokos pavisam.
Es nesaku, ka nav iespējami izņēmumi, ir, bet pēc Tevis rakstītajā var redzēt, ka Tev iekšā kaut kas kliedz un skrāpējas, ka nav labi, ka nevajag, bet Tu visu noslāpē, jo gribi būt labs cilvēks un rīkoties "pareizi".
Pamēğini izslēgt šim savu piesaisti un iedomājies, ka to, ko uzrakstīji, ir rakstījusi kāda cita meitene. Tu lasi. Melnu uz balta, bez visiem bet, ja nu, bet varbūt tomēr, u.t.t. Ko Tu par šo situāciju domātu?
08.07.2020 18:51 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Kas viņš tāds ir, lai pateiktu: "es gribu bērnu, tāpēc vajag??" Bērna radīšana ir pāra abpusējs lēmums! Ja tu neesi tam gatava, tad nepakļaujies spiedienam un domā par kontracepciju (kaut vai slepus)! Tu esi jauna un visa dzīve priekšā - domā tikai par sevi, kā tev būtu labāk, nevis viņu un viņa dokumentiem, jo tev viņa ir žēl. Nostādi sevi nr. 1 pozīcijā.
Risini mentāla rakstura problēmas pat tad, ja viņš uzskata, ka ir tev viss ok, bet, ja tev pašai liekas, ka tomēr nav, tad meklē speciālistus, kas var palīdzēt.
Neļauj sev kāpt uz galvas! Pasaulē ir daudz vīriešu.
08.07.2020 21:06 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Izklausās, ka būs baigi sudigi, ja paliksiet kopā...
08.07.2020 21:14 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Viņš tevi pazemo, iespaido papīru dēļ! Tinies prom, kamēr nav pagājuši tie 2 gadi! Jo tālāk, jo labāk!
08.07.2020 22:15 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Un izskatās, ka par savu pagātni arī tev zilus brīnumus ir piestāstījis.
08.07.2020 22:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!