Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izskaidrojums

 
Reitings 2
Reģ: 04.07.2020
Lieta sekojoša, nespēju izprast vai starp diviem cilvēkiem kaut kas ir vai nav? Tāpēc jautāju, kā Jūs domājat?
Man ir iepaticies puisis, esmu redzējusi viņu pāris reizes dzīvē un nejauši viņu uzgāju instagram. Pēcāk aplūkoju viņu facebook un redzēju, ka mūsu kopīgos draugos ir daži cilvēki, ieskaitot vienu, man pazīstamu, meiteni. Pie viņa bildēm īsti viņas laiku daudz nav, taču pie viņas, viņs viņas bildes laiko ar sirsniņām vai vienkārši like, reti kad viņš neielaiko vispār. Paskatījos instagram, abi viens otram neseko.
Domāju, vai man ir vispār jēga turpmāk mēģināt uzsākt komunicāciju ar viņu vai atstāt kā ir, jo viņš ir ieciklējies uz kādu citu. Varbūt viņam viņa ir maznozīmīga, bet laiko, jo ir smukas bildes, bet nekas vairāk?
Paldies ? kārtīgs stalker stāsts ?
04.07.2020 22:12 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Jā, visticamāk, ka viņam viņa šķiet simpātiska, ja jau spiež sirsniņas pie bildēm, bet tikpat labi abiem var arī nekādu attiecību nebūt. Man arī Facebokā ir daži puiši, kas pie manām bildēm vienmēr spiež sirsniņas un like, daži arī iekomentē "skaista", "ļoti labi izskaties" vai kaut ko tādu, un es skaidri apzinos, ka šiem puišiem, vīriešiem liekos simpātiska, bet starp mums nekā nav un nav bijis.
Varbūt viņš Instagram viņai neseko, jo viņš nav nekāds aktīvais Instagram lietotājs? Man arī ir daudzi Facebook draugi, kuri Instagram neizmanto vai tajā ieiet ļoti reti.
Iespējams, viņš ar to meiteni iepriekš ir sarakstījies, bet pie tā arī viss apstājies. Īsāk sakot, nē, tas, ka viņš īpaši ievēro viņas Facebook bildes, tiešā veidā nenorāda uz to, ka starp viņiem kaut kas ir.
04.07.2020 22:27 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Diez ko cilvēki šādā situācijā darija kad nebija internets? ??‍♀️?
04.07.2020 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits