Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izskaidrojums

 
Reģ. 04.07.2020
Lieta sekojoša, nespēju izprast vai starp diviem cilvēkiem kaut kas ir vai nav? Tāpēc jautāju, kā Jūs domājat?
Man ir iepaticies puisis, esmu redzējusi viņu pāris reizes dzīvē un nejauši viņu uzgāju instagram. Pēcāk aplūkoju viņu facebook un redzēju, ka mūsu kopīgos draugos ir daži cilvēki, ieskaitot vienu, man pazīstamu, meiteni. Pie viņa bildēm īsti viņas laiku daudz nav, taču pie viņas, viņs viņas bildes laiko ar sirsniņām vai vienkārši like, reti kad viņš neielaiko vispār. Paskatījos instagram, abi viens otram neseko.
Domāju, vai man ir vispār jēga turpmāk mēģināt uzsākt komunicāciju ar viņu vai atstāt kā ir, jo viņš ir ieciklējies uz kādu citu. Varbūt viņam viņa ir maznozīmīga, bet laiko, jo ir smukas bildes, bet nekas vairāk?
Paldies 😁 kārtīgs stalker stāsts 😀
04.07.2020 22:12 | Saite
 
Reģ. 26.09.2017
Diez ko cilvēki šādā situācijā darija kad nebija internets? 🤷🏻‍♀️😅
04.07.2020 22:24 | Saite
 
Reģ. 03.07.2019
Jā, visticamāk, ka viņam viņa šķiet simpātiska, ja jau spiež sirsniņas pie bildēm, bet tikpat labi abiem var arī nekādu attiecību nebūt. Man arī Facebokā ir daži puiši, kas pie manām bildēm vienmēr spiež sirsniņas un like, daži arī iekomentē "skaista", "ļoti labi izskaties" vai kaut ko tādu, un es skaidri apzinos, ka šiem puišiem, vīriešiem liekos simpātiska, bet starp mums nekā nav un nav bijis.
Varbūt viņš Instagram viņai neseko, jo viņš nav nekāds aktīvais Instagram lietotājs? Man arī ir daudzi Facebook draugi, kuri Instagram neizmanto vai tajā ieiet ļoti reti.
Iespējams, viņš ar to meiteni iepriekš ir sarakstījies, bet pie tā arī viss apstājies. Īsāk sakot, nē, tas, ka viņš īpaši ievēro viņas Facebook bildes, tiešā veidā nenorāda uz to, ka starp viņiem kaut kas ir.
04.07.2020 22:27 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!