Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvanas no VĪRIEŠA

 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Dāmas!
Kādas ir visvisvisstulbākās, nepraktiskākās dāvanas, kuras Jūs esat saņēmušas no saviem vīriešiem, draugiem, vīriem, brāļiem, tēviem?
Es reiz saņēmu sulasspiedi, kuru nemaz nevēlējos un negribēju, jo svaigi spiestas sulas dzeru reti, tikai restorānos vai kafejnīcās svaigi spiestu burkānu sulu reizi gadā varbūt izdzeru. Lieki teikt, ka biju vīlusies, jo šādu dāvanu saņēmu uz savu 30 gadu jubileju no mīļotā vīrieša (nu jau ex-vīrieša). Kā izrādījās, viņš šo sulu spiedi gribēja sev un nolēma nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu, bet nošāva garām.
Kā ar Jums?
03.07.2020 14:54 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Meitenes, lasu un smejos par Jūsu vīriešu dāvinātajām interesantajām dāvanām. ?
Es laikam ar īpaši oriģinālu dāvanu neizcelšos, bet tās pasniegšanas veids bija interesants.
Pirms dažiem gadiem ar labāko draudzeni staigājot pa veikalu, satikām viņas paziņu, kurš piedāvāja mūs aizvest mājās. Tā kā viņš bija vismaz 10 gadus vecāks, neieslīgu vēlmē ar viņu draudzēties, kaut gan uzreiz saņēmu ziņas no viņa sociālajos tīklos. Pēc divām dienām bija Valentīndiena un es biju kategoriski pret tikšanos ar viņu šajā dienā, jo viņš solīja numuriņu, filmas un tā tālāk.
Tajā vakarā viņš izmisīgi rakstīja, zvanīja, lai nāku ārā, ka viņš ir pie manām mājām, ka viņam mani jāsatiek kaut uz minūti. Protams, ka laukā negāju. Pēc apmēram pus stundu ilgas nīkšanas pie manas mājas, viņš aizbrauca un teica, ka ir kaut ko atstājis pie ārdurvīm, lai aizejot pakaļ.
Man bija bail iet uzreiz, tāpēc pagaidīju vēl pus stundu, tomēr interesēja kas tur ir. Aizeju, paskatos, tukšums. ? Viņš tik prasa, vai paņēmu dāvanu. Bija kauns teikt, ka gāju skatīties, bet tur nekā nebija. Pēc vēl pus stundas gāju skatīties vēlreiz un jā, pie blakus poģa stāv Rimī maiss ar Valentīndienas tematiku - balons, konfektes, mīkstais lācis, garas, sarkanas rozes, karoč viss, ko varēja nopirkt veikalā neilgi pirms tā slēgšanas - jo vairāk visvisādu nieku, jo labāk. ?
Lieki piebilst, ka mēs vairs nekad nesatikāmies, bet ceru, ka viņš savu draudzeni (ja viņam tāda ir) lutinās un apbērs ar dāvanām tikpat ļoti, cik pilnīgi svešu meiteni. ?
05.08.2020 18:47 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
buchmuule @ 05.08.2020 09:53
Super smiekliiga diskusija!
Man uz 30-to dzimshanas dienu draugs uzdaavinaaja... adiishanas komplektu. ??? Taadu kaa speciaalu komplektu cepures adiishanai, ar adataam, dziju un pievienotu instrukciju. Man adiishana nekad nav patikusi, un nav ne mazaakaas veelmes ar to nodarboties...? Instrukciju pat taa arii neapskatiijos, visu atdevu mammai.
Un shis draugs arii jau kaadu laicinju ir ex. ?

hahaha šis ir labais :D
05.08.2020 11:20 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Super smiekliiga diskusija!
Man uz 30-to dzimshanas dienu draugs uzdaavinaaja... adiishanas komplektu. ??? Taadu kaa speciaalu komplektu cepures adiishanai, ar adataam, dziju un pievienotu instrukciju. Man adiishana nekad nav patikusi, un nav ne mazaakaas veelmes ar to nodarboties...? Instrukciju pat taa arii neapskatiijos, visu atdevu mammai.
Un shis draugs arii jau kaadu laicinju ir ex. ?
05.08.2020 09:53 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.05.2020
Mans draugs arī diezgan stulbas dāvanas dāvina. 20 gadu dzimšanas dienā es saņēmu rozā pūkainas mājas čības ar austiņām, kas man bija pa mazu, un ūdens pudeli. Citās dzimšanas dienās es arī esmu saņēmusi pūkainu pončo un Avon kosmētiku, ko viņa mamma izplata. Pēc 3 gadiem kopā būšanas, viņš man uz Valentīndienu nopirka vienīgās puķes, kas man nepatīk - dzeltenes rozes, kuras man nepasniedza, bet nolika vienkārši uz galda vāzītē. Vārda dienā viņš man nopirka Loreal krēmu komplektu, kuru nopirkta Rimi un centās ieskaidrot, ka ilgi domājis un izvēlējies dāvanu. Viņš zina, ka es ļoti rūpējos par savu sejas ādu un lietoju pārsvarā Madaras kosmētiku. Tagad man tie krēmi stāv un put, vismaz micelāro ūdeni izmantoju.
Bet nu kopumā ir arī man nopircis datoru, airpods, zelta auskarus, Guess, Calvin Klain somiņas un regulāri pērk labas smaržas, bet tas ir gadījumos, kad es dodu nepārprotamus mājienus par to, ko es gribu un ko man vajag, jo citādi ir bēdīgi. :D
05.08.2020 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Man lielākoties ar tuviniekiem, puisi un bijušajiem puišiem ir paveicies - nekādas īpaši briesmīgas dāvanas netika un netiek dāvinātas, parasti vienmēr tiek noskaidrots, kas ir tas, kas vajadzīgs un to arī dāvina - esam par praktiskām dāvanām. Ja runā par stulbākajām dāvanām - reiz pusaudžu gados man viena draudzene uzdāvināja enģelīti un mīksto rotaļlietu, kas viņai stāvēja mājās (vēl tagad atceros, ka enģelītis stāvēja viņai virs TV); reiz arī viens puisi, kurš bija manī samīlējies, uzdāvināja milzīgu lāci, kurš man kļuva tikai par apgrūtinājumu, jo īsti nebija kur viņu likt; Agrāk man ļoti patika viss, kas saistīts ar ananāsiem - tādēļ man viena draudzene nolēma uzdāvināt milzīgu ananāsa stikla figūru, kura sver vismaz kg 5 - arī ļoti nelietderīga dāvana, kurai nespēju atrast vietu, un pat nesapratu kādēļ man to dāvināja, jo visiem bija ļoti labi zināms, ka man šadi "loriņi" nepatīk; tā var būt nebija gluži stulba dāvana, bet nu sanāca tā neveikli - bijušais man uzdāvināja zelta rokassprādzi - gribēju to aplikt ap roku, bet rokassprādze bija pamatīgi par mazu, principā roka man ir diezgan smalka, tādēļ nesapratu, kur viņš īsti to rokassprādzi pirka - bērnu nodaļā? ?
05.08.2020 00:57 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Katiņa @ 05.07.2020 13:54
Pirms gadiem apmēram 6-7 draudzenei puisis uzdāvināja telefona atmiņas karti. Viss jau būtu forši,ja vien atmiņas karte nebūtu ielikta kārbiņā kurā dāvina rotaslietas. ? Kā šodien atceros draudzenes sejas izteiksi kad atvēra to kastīti. Un wholā,gredzena vietā atmiņas karte??

Kā Misterā Bīnā, kur viņš draudzenei gredzena kastītē pasniedza āķi ar kuru gleznu piekārt pie sienas! ?
05.07.2020 14:00 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Pirms gadiem apmēram 6-7 draudzenei puisis uzdāvināja telefona atmiņas karti. Viss jau būtu forši,ja vien atmiņas karte nebūtu ielikta kārbiņā kurā dāvina rotaslietas. ? Kā šodien atceros draudzenes sejas izteiksi kad atvēra to kastīti. Un wholā,gredzena vietā atmiņas karte??
05.07.2020 13:54 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Sviire @ 05.07.2020 09:17
Tās kas izmet sev nevajadzīgās dāvanas vajadzētu bikses nost un tā kārtīgi ar bērza žagariem nopērt. Kā tā var rīkoties? Sev nevajadzīgājām lietām ir labdarības veikals Otra elpa kur var ziedot nevajadzīgo, mantas tiks pārdotas un līdzekļi nodoti labdarībai. Ja nedzīvo Rīgā tad gandrīz katrā mazpilsētā ir iespējams ziedot, vajag tikai painteresēties. Vēl ir jauns portāls atdodmantas.lv arī feisbuka ir grupas kur var atdot lietas. Katru gadu uz Ziemassvētkiem ir akcija eņģeļu pasts kur piedalās pansionāti. Tur cilvēki kas dzīvo pansionātos lūdz dāvanā puzles, krūzītes, figūriņas un citus niekus. Kāpēc jāmet ārā ja esi dabūjis pa brīvu mantu ko tev nevajag, bet cits par to priecātos? Katrai lietai kas tiek saražota tiek tērēti resursi. Ja uzdāvinātā lieta pašam nav vajadzīga tā nav jāizmet atkritumos, bet jānodod tam kam tā ir vajadzīga, bet pats nevar to iegādāties, nav lieki jātērē planētas resursi. Tā jau atkritumu ir daudz un tiek vēl ražots un ražots. Vai par zero waste neviens te neko nav dzirdējis?

Varbūt vajag izglītot sabiedrību, lai nepērk un nedāvina cilvēkiem visādus nevajadzīgus sūdus (balerīnas figūras, nelietderīgas krūzes, utt.)
05.07.2020 10:42 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
cowboy girl @ 05.07.2020 09:57
Sviire - sava taisnība tevis teiktajā ir, taču dēļ viena nieka, piemēram krūzes, es netērētu savu laiku, meklējot kur atdot. izmest vnk ir vieglāk.

Ja tas ir viens nieks tad daudz vietas neaizņem. Sagaidi eņģeļu pasta akciju, piepērc klāt šokolādi un caur pakomātu nosūti vientuļam pensionāram. Ja dzīvo Rīgā tad vispār nav problēmas, pašā centrā ir vairāki otrās elpas veikali kur kastē var ielikt nevajadzīgo. Cik zinu arī Alfā ir otrās elpas ziedojumu kaste.
05.07.2020 10:38 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Sviire - sava taisnība tevis teiktajā ir, taču dēļ viena nieka, piemēram krūzes, es netērētu savu laiku, meklējot kur atdot. izmest vnk ir vieglāk.
05.07.2020 09:57 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Tās kas izmet sev nevajadzīgās dāvanas vajadzētu bikses nost un tā kārtīgi ar bērza žagariem nopērt. Kā tā var rīkoties? Sev nevajadzīgājām lietām ir labdarības veikals Otra elpa kur var ziedot nevajadzīgo, mantas tiks pārdotas un līdzekļi nodoti labdarībai. Ja nedzīvo Rīgā tad gandrīz katrā mazpilsētā ir iespējams ziedot, vajag tikai painteresēties. Vēl ir jauns portāls atdodmantas.lv arī feisbuka ir grupas kur var atdot lietas. Katru gadu uz Ziemassvētkiem ir akcija eņģeļu pasts kur piedalās pansionāti. Tur cilvēki kas dzīvo pansionātos lūdz dāvanā puzles, krūzītes, figūriņas un citus niekus. Kāpēc jāmet ārā ja esi dabūjis pa brīvu mantu ko tev nevajag, bet cits par to priecātos? Katrai lietai kas tiek saražota tiek tērēti resursi. Ja uzdāvinātā lieta pašam nav vajadzīga tā nav jāizmet atkritumos, bet jānodod tam kam tā ir vajadzīga, bet pats nevar to iegādāties, nav lieki jātērē planētas resursi. Tā jau atkritumu ir daudz un tiek vēl ražots un ražots. Vai par zero waste neviens te neko nav dzirdējis?
05.07.2020 09:17 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
No sava bijušā puiša biju saņēmusi putekļsucēju 600 eur vērtība, saņemot to dāvanu jutos kā tāda sieviete kurai čalis pārdod putekļsūcejus, protams nauda ir iztēreta bet nelietderīgi. Putekļsūcejs mētajas un krāj putekļus, man vieglāk ar slotu saslaucīt nekā stiept putekļsūceju.
04.07.2020 18:20 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Parasti man draugs dāvina, to ko es esmu vēlējusies, tas ir, zelta ķēdīte,auskari, kulons, K.Račko grāmatas utt.
Parasti jau viņš saka dažus mēnešu iepriekš- aj, es nezinu, ko lai dāvinu un tad es izstāstu, ko gribu un tad viņš vienu sapni piepilda?
Bet viss tizlākā dāvana bija attiecību sākumā.
Uz mēnesi biju UK, kad lidoju uz Lv, viņš mani sagaidīja lidostā un pirms tam uzsmēju, ka cerams ar puķēm un tā.. Bet ko viņš? Sagaida mani ar Burkānu rokā? Sākumā biju ļoti dusmīga un vīlusies, bet pēc tam vienkārši smējos?
Cerams, ka tā arī paliks par vienīgo tizlo dāvanu?
04.07.2020 16:56 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
O jā, par draudzeni man arī stāsts. Labi ka vīrietis tāds nav. Prot atrast dāvanas.
Arī šī man bija uzdāvinājusi krūzi un iekšā tajā mākslīgo puņķi. Nu bāc,... Un vinai ir 30+ gadi. Prātiņ nāc mājās! Tas laikam viņai likās atjautīgi. Ne to krūzi lietoju, ne to puņķi. Izmetu. A un vienīgais kas bija vēl klāt, ko točna izlietoju bija karstvīna tetrapaka. ?
04.07.2020 16:17 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.05.2020
Man gan tētis, gan brālis un arī draugs vienmēr ir dāvinājuši labas un noderīgas dāvanas. Bet mana labākā draudzene uz maniem 22.gadiem bija uzdāvinājusi puzli ar 1000 kauliñiem, kādu laiku stāvēja plauktā,Tad izmetu ārā, tā arī ne reizi nebiju likusi.
04.07.2020 11:33 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Lasu un smejos par meiteņu rakstītajiem stāstiem, pilnīgi žēl, ka pašai nav stāsta ar ko padalīties.? Vienmēr ir veicies ar dāvanām un vienmēr ir gan praktiskas, gan foršas dāvanas. Tādā ziņā man paveicies ar vīrieti, jo vienmēr uzdāvina ko sirdij tīkamu, ja arī ideju dāvanai nav, tad kaut kā noskaidro idejas slepus no manīm, manām draudzenēm vai māsas un vienmēr pārsteigums izdodas.
04.07.2020 08:36 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
cutiecutie @ 04.07.2020 02:07
Bijušais man tik daudz stulbas dāvanas dāvināja. Vienreiz uzdāvināja koka kārbu un stāstīja, ka pats laukos grebis, bet beigās viņa mamma izpļāpājās, ka viņiem kaimiņos dzīvo galdnieks un viņš to kārbu grebis ? arī rotaslietas bezgaumīgas, ne reizi tā arī neuzliku. Vienreiz pats neskatoties, nopirka man pretgrumbu krēmus, lai gan tolaik man bija 18 gadi. Dabūju atdot mammai ? uz dzimšanas dienām raffaello kastes, kas man galīgi nepatīk. Vienreiz uz Valentīndienu bija vienkārša figūriņa - balts, guļošs eņģelītis. Teica, ka tas esot viņš ?

Hahahaha ? Guļošs enģelis ????
04.07.2020 08:31 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Dannii @ 03.07.2020 23:42
Nezinu, smieties vai raudāt, bet viens bijušais (un čalim tolaik bija 25 gadi, nevis 15) uzdāvināja, kā viņš pats izlielijās, zelta ķēdīti un kastīti, kurā iekšā bija kaudze sagrieztu sirsniņu, un teksts "I love you". Nu, jā, man uz acīm vēl bija rozā brilles un tā dāvana likās ārprātīgi mīļa. Pēc kāda laika "zelta" ķēdīte palika melna un tai nost sāka lobīties krāsa, savukārt kastīti ar sirsniņām pamanīju, kad feisbukā stalkoju viņa bijušo draudzeni, kura bildei ar sirsniņu pilno kastīti bija pielikusi klāt parakstu "maza dāvana mīļotajam". Biju uz mutes, saprotot, ka "romantiskā dāvana" ir dāvana, kuru viņam dāvināja viņa bijusī, bet šis nosprieda, ka tā ir lieliska ideja to pārdāvināt tālāk man. Un kas ir vistraģikomiskākais šajā stāstā? Mēs izšķīrāmies pāris dienas vēlāk, jo uzzināju, ka viņš mani krāpj ar to pašu bijušo. Kad šis vāca savas mantas, lai izvāktos no mana dzīvokļa, līdzi viņam atdevu arī "sirsniņu kastīti", sakot, lai atdod atpakaļ savai jaunajai draudzenei. :D

????
04.07.2020 08:30 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Bijušais man tik daudz stulbas dāvanas dāvināja. Vienreiz uzdāvināja koka kārbu un stāstīja, ka pats laukos grebis, bet beigās viņa mamma izpļāpājās, ka viņiem kaimiņos dzīvo galdnieks un viņš to kārbu grebis ? arī rotaslietas bezgaumīgas, ne reizi tā arī neuzliku. Vienreiz pats neskatoties, nopirka man pretgrumbu krēmus, lai gan tolaik man bija 18 gadi. Dabūju atdot mammai ? uz dzimšanas dienām raffaello kastes, kas man galīgi nepatīk. Vienreiz uz Valentīndienu bija vienkārša figūriņa - balts, guļošs eņģelītis. Teica, ka tas esot viņš ?
04.07.2020 02:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Dannii @ 03.07.2020 23:42
Nezinu, smieties vai raudāt, bet viens bijušais (un čalim tolaik bija 25 gadi, nevis 15) uzdāvināja, kā viņš pats izlielijās, zelta ķēdīti un kastīti, kurā iekšā bija kaudze sagrieztu sirsniņu, un teksts "I love you". Nu, jā, man uz acīm vēl bija rozā brilles un tā dāvana likās ārprātīgi mīļa. Pēc kāda laika "zelta" ķēdīte palika melna un tai nost sāka lobīties krāsa, savukārt kastīti ar sirsniņām pamanīju, kad feisbukā stalkoju viņa bijušo draudzeni, kura bildei ar sirsniņu pilno kastīti bija pielikusi klāt parakstu "maza dāvana mīļotajam". Biju uz mutes, saprotot, ka "romantiskā dāvana" ir dāvana, kuru viņam dāvināja viņa bijusī, bet šis nosprieda, ka tā ir lieliska ideja to pārdāvināt tālāk man. Un kas ir vistraģikomiskākais šajā stāstā? Mēs izšķīrāmies pāris dienas vēlāk, jo uzzināju, ka viņš mani krāpj ar to pašu bijušo. Kad šis vāca savas mantas, lai izvāktos no mana dzīvokļa, līdzi viņam atdevu arī "sirsniņu kastīti", sakot, lai atdod atpakaļ savai jaunajai draudzenei. :D

Šis labs!???
04.07.2020 01:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits