Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tiešām darbs ir tikai Rīgā?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Šis būs vairāk kā vent:
Tātad esmu no laukiem un meklēju aktīvi darbu.
Pirms koronas pārvācos uz Rīgu cerībā tur atrast darbu. Nepagāja ne 1 mēnesis un sākās ārkārtas stāvoklis. Tāpat turpināju meklēt darbu. Visur saņēmu atteikumus, vīruss traucē, citam dīkstāve, (lielākajai daļai) daļa vietu jau bija aizņemtas, jo cilvēki zaudēja darbu un iekārtojās citās vietās uz noteiktu laiku un saņēmu atteikumu ar iemeslu "pagaidām nevajag darbiniekus"
Nu neko. Rēķini iet uz priekšu, nācās izvākties. Braucu atpakaļ mājās.
Tagad meklēju darbu tuvākajās pilsētās. Seriously, kāda jēga ir no FB grupām kā "darbs Latvijā" ja neviens nezin kas ir Viļāni, Prauliena, un vispār Latgales apgabala novadi un kur neko arī neviens nepiedāvā? Grupai vajadzēja būt darbs Rīgā, nevis Latvijā
Internets bezcerīgs galīgi. Vienīgā jēdzīgā un lielākā pilsēta ir 78 km attālumā. Viss jau būtu labi, bet braukāt katru dienu galīgi neatmaksājas ja pelni 500 .Darbs attiecīgajos novados vispār neuzrādās lai vai kurā saitā meklētu (0) vai arī vakances kuras es nevaru strādāt kā traktorists (ja būtu TR tad arī ietu) , ģenerāldirektors, šuvēja, apsargs, uc.
Bezcerīgi. Latvijā ir pietiekami daudz uzņēmumu, bet ārpus Rīgas izskatās ka nav pilnīgi nekā. Kur lai meklē, ja nav kur meklēt?
29.06.2020 13:59 |
 
Reitings 1374
Reģ: 26.06.2019
Jāmeklē darbs citās, perspektīvākās pilsētās, kas ne vienmēr nozīmē republikas lielās pilsētas. Ja ir labs darba piedāvājums, ir taču iespēja tur pārvākties, nevis pusi algas notrallināt degvielā. Mazās pilsētas palīdz jaunajiem speciālistiem sameklēt dzīves vietas, kuru profesijas tur ir pieprasītas. Ir pilsētas, kurās ir daudz uzņēmumu, kuri nodarbojas ar ražošanu, tur ir iespēja tikt sākot ar kaut kādu mazu, niecīgu amatu un tikt augstāk, augstāk. Tagad varbūt laiks ir tāds, kāds tas ir un visus darbus vairāk vai mazāk, bet ir skāris covids, tomēr varu likt roku uz sirds un teikt, ka darbs ir arī ārpus Rīgas un ne tikai valsts iestādēs.
29.06.2020 14:05 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Es Tevi pilnīgi saprotu, paši ar ģimeni pārvācāmies no ārzemēm uz Latgali.
Nokūlāmies divus gadus, vīram uzreiz paveicās ar darbu( vīriešiem darba jomā laukos ir vieglāk) Man nācās visādus variantus domāt. Beigās strādāju trijos darbos pa pusslodzei, kur viens no tiem bija kā mans pašnodarbinātās darbs skaistumkopšanā.
Ko es varu ieteikt, ja ir iespēja iziet kursus un strādāt uz sevi, tad dari to. Vēl ņem rokā CV un staigā pati pa uzņēmiem, šādi es sameklēju darbu veikalā, kur izveidoju vietni internetā, fotogrāfēju un tirgoju Online.
Jādomā radoši, jābūt uzstājīgākai un jāpārliecina, ka esi labs darbinieks, kas vēlas strādāt.
Vēl tagad uz sezonu var paskatīties lauku darbus.
29.06.2020 14:13 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
lote_te @ 29.06.2020 14:05
Jāmeklē darbs citās, perspektīvākās pilsētās, kas ne vienmēr nozīmē republikas lielās pilsētas. Ja ir labs darba piedāvājums, ir taču iespēja tur pārvākties, nevis pusi algas notrallināt degvielā. Mazās pilsētas palīdz jaunajiem speciālistiem sameklēt dzīves vietas, kuru profesijas tur ir pieprasītas. Ir pilsētas, kurās ir daudz uzņēmumu, kuri nodarbojas ar ražošanu, tur ir iespēja tikt sākot ar kaut kādu mazu, niecīgu amatu un tikt augstāk, augstāk. Tagad varbūt laiks ir tāds, kāds tas ir un visus darbus vairāk vai mazāk, bet ir skāris covids, tomēr varu likt roku uz sirds un teikt, ka darbs ir arī ārpus Rīgas un ne tikai valsts iestādēs.

LV pat Rīga nav perspektīva ha ha ha ...
Nav, un tavā reģionā tiaki ar izglītību un valsts darbs būs normāls.
Zini valodu? Angļu vismaz. Mēģini uz Igauniju, ja tāpat pati nedzīvo Rīgā un nav kontaktu vai kāda blata knapi nopelnīsi rēķinu apmaksai, ja nopelnisi vispār. Mēģini Igaunija... tas pats attāums labākas algas, mazaki nodokļi. Un ja mekleji tirdzniecībā tūrismā... tad ne tikai nebija darba, bet arī nebūs... meklē citās sfērās.... pa pilnam tādu ko krīze neskāra...
29.06.2020 14:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!