Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai attiecībās visu materiālo daliet uz pusēm?

 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Sveiki, esmu bijis situācijās, kur no malas ir nācies redzēt dažādus strīdus citu attiecībās un daudzreiz tie ir tieši par materiālo, kā arī man pastāsta, ka ar draudzeni ir izšķīries, jo viņa nemaksāja savu daļu īres.
Tātad, acīmredzot, man liek noprast, ka materiālais ir vai nu pats vai viena no galvenajām lietām attiecībās, dēļ tā rodas strīdi, šķiršanās utt.
Ja es sevi iedomājos nākamajās attiecībās, kad ir pienācis laiks beidzot uzsākt kopdzīvi, nu es nedomāju prasīt no draudzenes naudu par īri katru mēnesi vai nedēļu kā kurā vietā, vai produktus pirkt uz pusēm vai viens vairāk, viens mazāk.
Es vēlētos uzvelt sev to atbildību būt pilnībā atbildīgam par mājvietu, nodrošināt to. Man arī nepatīk, ka dažreiz mēs vīrieši norādam it kā sievietei vietu, lai viņa atbild par ēst taisīšanu, produktiem, mājas kārtību utt.
Tas tā, bet ja mana draudzene šādi vēlētos dzīvot, man kaut kā tas jārespektē, jo nemaz tas nav tik viegli, ja domājam, ka atnākot mājās sieviete visu ir sadarījusi un viņai ir viegla diena bijusi un vēl īpaši ja ir bērni. Tāpēc es galīgi nevēlētos neko prasīt no sievietes.
Vienīgais, kad ir tiešām situācijas, kad ir slikti vai kas atgadās, var droši prasīt sievai, vai sieva vīram un bez pārmetumiem.
Es nezinu, man personīgi žēl prasīt naudu, viņām tie nagi un citas lietas ir dārgas, toties rada prieku un visu dienu priecājas par to. Cik esmu dzirdējis citās attiecībās, siviete savu algu lielu daļu atdod vīrietim par īri, produktiem vēl vis kaut ko, it kā jau taisnīgi, bet pašai īpaši nepaliek.
Lūdzu arī bez stereotipiem, ka vīrietim ir jānodrošina, jo es šos galīgi neievēroju, es daru kā pats justos labāk darīt.
28.06.2020 18:40 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
sla @ 28.06.2020 19:47
Es tikai piekristu, ja vīrietis nav bagāts, pelnīt naudu kopā uz māju, apartamentiem. Bet izmaksāt, rēķinus uz pusēm, restorāns uz pusēm utt. nekādā gadījumā. Džentelmenis, ja grib, parūpēsies par savu dievieti.

Iespējams tur ir problēma, sievietēm nevajadzētu sevi uzskatīt par Dievietēm, kuras nepieciešams pielūgt, jo tāda ir tikai viena vienīgā, Afrodīte. :D
03.07.2020 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Ketija123
Nav jau runa tikai par šķiršanos, bet arī par to, ka var saslimt, nokļūt slimnīcā vai pat nomirt. Saki šajos gadījumos ir labi ka vismaz darbs ar kuru tu vari sev nopelnīt iztiku.
Dzīvē mēdz notikt dažādi un tāpēc ir jābūt gatavam. Ir jau skaisti domāt par mīlestību mūža garumā, bet tas neizdodas visiem.
02.07.2020 14:43 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es laikam sajaucu diskusijas...well, whatever!! ??‍♀️???
30.06.2020 20:21 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es domāju, ka agresīvākie komentāri ir tiem, kam nav ko dalīt, kā arī tām, kurām nav tāda vīra, kurš varētu uzturēt... ?
P.S. Arī esot laulībā ir iespējams iegādāties īpašumu nosakot mantas šķirtību...ja abi tam piekrīt, nezinu, kāpēc, lai kāds piekristu ? nu ok, noteikti ir adekvāti iemesli... variants, a ja nu izšķirsimies, pēc kāzām skan muļķīgi! Visādi citādi-laulību līgums, par ko vienojās pirms kāzām vai kopīpašums.
Ja negrasās laulāties, tad nevajag arī pirkt īpašumus kopā un nebūs nekas jādala!
30.06.2020 20:15 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Eksperte @ 30.06.2020 17:44

Īstenībā jā, tas daudz ko atvieglos. ?

Ok, tad jau atrisinājām visu. :) :D
30.06.2020 17:52 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
please @ 30.06.2020 17:43
Ok, ieskaitīšu pāris tūkstošus krājkontā tad jebkādam gadījumam.
Tad man vairs nebūs jādomā, kā būs ja nu izšķirsimies vai vēl kas trakāks notiks?
Šādi tad, varēšu par to nedomāt un tikai labās lietas domāt?

Īstenībā jā, tas daudz ko atvieglos. ?
30.06.2020 17:44 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Ok, ieskaitīšu pāris tūkstošus krājkontā tad jebkādam gadījumam.
Tad man vairs nebūs jādomā, kā būs ja nu izšķirsimies vai vēl kas trakāks notiks?
Šādi tad, varēšu par to nedomāt un tikai labās lietas domāt?
30.06.2020 17:43 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es pret sevi un otru tā neizturētos, jādzīvo ir tagad, ja Tu domā, ka kaut kas var saiet greizi, tad arī Tu jau mentāli esi kaut savus 10 vai 5% uz to pusi, ka kaut kas noies greizi, ja vēl otra puse tā domā, kopā jau sanāk vairāk procenti un pēctam, kad tā notiks, es taču zināju, ka tā būs, es taču teicu, tāpēc es tā darīju, tāpēc gatavojos, nu lūk varbūt tas arī bija iemesls.

Diemžēl, man vienai radiniecei gadījās tā, ka lieliskais vīrs (kas viņu uzturēja) gāja bojā. 40+ nācās mācīties dzīvot no jauna ar diviem bērniem. Viņa tiek galā, bet nu dzīves līmenis pavisam cits. Nācās strādāt vairāku slodžu apkopējas darbu, lai spētu nodrošināt ģimeni. Tāpēc foršāk, lai ir kaut kādi varianti, ja nu tomēr kaut kas pēkšņi aiziet ne pēc plāna.
30.06.2020 10:11 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Mīlestība, lidojums, uzticēšanās ir skaisti, bet vēl skaistāk ir, ja dienā kad/ja viss sabrūk vai vienkārši izbeidzas, visām sirdssāpēm klāt vēl nepieplusojas finansiāla bedre un nespēja par sevi parūpēties. Ir tikai prātīgi apzināties, ka arī lielas mīlestības kādudien var sašķobīties vai izkūpēt. Tāpēc - jā, es arī paturu prātā iespēju un attiecīgi ir daži rezerves plāniņi. Ar lodāmuru gan neko nededzinu. ?
30.06.2020 09:21 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Ketija123 @ 29.06.2020 21:18

Offtopic, bet es tūkstošiem reižu šo šeit, forumā esmu dzirdējusi no sievietēm šādu un līdzīgu tēmu kontekstā. Nopietni? Jūs dzīvojat kopā ar savu mīļoto un paralēli sev ar lodāmuru vēl dedzināt - nez, nez, moš mani pamet kaut kad, labāk strādāt, kas zin, pēc tam man vēl nekā nebūs. Sorry, bet kas jums tās par attiecībām? Lidojums, mīlestība, uzticēšanās tagadnes izpausmē ir sveša lieta? Tik skumji!

Uzticēšanās ir līdz brīdim, kad attiecībās parādās sava labuma gūšana. Tad visi solījumi izgaist ātrāk par Džilindžera laulību.
30.06.2020 01:50 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
please @ 29.06.2020 21:47
Laikam bišku nesaprašana, es domāju par nākotni un daudz, piemēram, par karjeru daudz domāju ko un kā darīt un dažādas situācijas.
Bet attiecībās pilnīgi atteikšos domāt tā, ka kaut kas var atgadīties, jo ja es to jau justu, nemaz neuzāktu kopdzīvi un arī taču, kad precies, ja nemaldos, pie altāra Tu apsoli, ka būsi viens ar otru uz mūžu.
Es saprotu, ka cilvēki šķirās, bet solījumus arī nepilda.

Šķirto laulību cipars ir nenormāls. Tieši tāpēc ir jānodrošina sevi tā, lai tad, ja viens no jums lauž to pie altāra doto solijumu, nepaliec ar pliku dupsi un jautājuma zīmēm galvā.
30.06.2020 01:35 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Laikam bišku nesaprašana, es domāju par nākotni un daudz, piemēram, par karjeru daudz domāju ko un kā darīt un dažādas situācijas.
Bet attiecībās pilnīgi atteikšos domāt tā, ka kaut kas var atgadīties, jo ja es to jau justu, nemaz neuzāktu kopdzīvi un arī taču, kad precies, ja nemaldos, pie altāra Tu apsoli, ka būsi viens ar otru uz mūžu.
Es saprotu, ka cilvēki šķirās, bet solījumus arī nepilda.
29.06.2020 21:47 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Bet tas, protams, ir tikai mans subjektīvais viedoklis.
Izsvītroju, jo arī eksperte tāpat domā :)
29.06.2020 21:38 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ketija123 @ 29.06.2020 21:18

Offtopic, bet es tūkstošiem reižu šo šeit, forumā esmu dzirdējusi no sievietēm šādu un līdzīgu tēmu kontekstā. Nopietni? Jūs dzīvojat kopā ar savu mīļoto un paralēli sev ar lodāmuru vēl dedzināt - nez, nez, moš mani pamet kaut kad, labāk strādāt, kas zin, pēc tam man vēl nekā nebūs. Sorry, bet kas jums tās par attiecībām? Lidojums, mīlestība, uzticēšanās tagadnes izpausmē ir sveša lieta? Tik skumji!

Atkal šis teikums- ja mani pamet! Bāc, šādi gan es nekad nedzīvotu un nekad par to neuztrauktos. Tad jau drīzāk šādas sievietes arī pamet, kuras par to uztraucas.
Nevajag taisīt galējības, aizdomāšanās par savu attiecību nākotni un pamata nodrošināšana sev, nenozīmē neko sliktu. Bet tas, protams, ir tikai mans subjektīvais viedoklis.
29.06.2020 21:36 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ketija123 @ 29.06.2020 21:18

Offtopic, bet es tūkstošiem reižu šo šeit, forumā esmu dzirdējusi no sievietēm šādu un līdzīgu tēmu kontekstā. Nopietni? Jūs dzīvojat kopā ar savu mīļoto un paralēli sev ar lodāmuru vēl dedzināt - nez, nez, moš mani pamet kaut kad, labāk strādāt, kas zin, pēc tam man vēl nekā nebūs. Sorry, bet kas jums tās par attiecībām? Lidojums, mīlestība, uzticēšanās tagadnes izpausmē ir sveša lieta? Tik skumji!

Nemācēšu atbildēt par citām, bet es konkrēti ikdienā pastiprināti nedomāju par to, ka mani jebkurā brīdī var pamest. Es vairāk runāju par faktu, ka ir pilnīgi ok pašrealizēties. Gluži kā šobrīd. Ir attiecības, viss forši, ikdienā viens otram uzticamies tā, ka pat greizsirdības nav. ?
Bet tajā pašā laikā strādājam, krājam katrs naudu un piepildam savas lietas, kas ienes stabilitāti un neatkarību vienam no otra.
29.06.2020 21:35 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Par to jau arī ir runa, Tu nezini, kas ar Tavām attiecībām būs pēc 10 un 20 gadiem.

Offtopic, bet es tūkstošiem reižu šo šeit, forumā esmu dzirdējusi no sievietēm šādu un līdzīgu tēmu kontekstā. Nopietni? Jūs dzīvojat kopā ar savu mīļoto un paralēli sev ar lodāmuru vēl dedzināt - nez, nez, moš mani pamet kaut kad, labāk strādāt, kas zin, pēc tam man vēl nekā nebūs. Sorry, bet kas jums tās par attiecībām? Lidojums, mīlestība, uzticēšanās tagadnes izpausmē ir sveša lieta? Tik skumji!
29.06.2020 21:18 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Jā, bet kāpēc jāiet galējībās? Tas, ka citi domā par savu nākotni nenozīmē uzreiz, ka neizbauda tagadni.
Es pati nezinu kāda es būšu pēc 10 vai 20 gadiem? Varbūt tā būšu es, kas aizies? Vai vēl dzīve var tā iegrozīties, ka otrs kļūst par atraitni. Starp citu mana mamma palika par atraitni savos 27 gados ar diviem maziem bērniem uz rokām.
Jebkurā gadījumā tas nenozīmē, ka es neizbaudu attiecības, ģimeni un nedaru visu, lai mums viss izdotos.
Es vnk uzskatu, ka dzīve ir neparedzama un ir jābūt uz visu gataviem. Man ir svarīgi, lai vienmēr būtu pamats zem kājām.
29.06.2020 21:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
please @ 29.06.2020 20:05

Ok, ja jau par to nezināšanu un aplaušanos, Tu saki varbūt pēc 20 gadiem, tāpat es jau nemaz nezinu vai tik ilgi dzīvošu, tāpat kā Tu to nezini, tāpat kā nezini vai izšķirsies vai nē un citas lietas.
Tas ir iemesls kāpēc jādzīvo šodienai un tālāk pa rītdienu vari nedomāt.

Nedomāšana par rītdienu man saistās ar tādu kā aprobežotību. Attiecības taču veido ilgtermiņam vai ne? Tajās taču nedzīvo tikkai šodienai.
29.06.2020 21:09 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Eksperte @ 29.06.2020 19:18

Ak vai, un tu teici jaunībā aplauzies. Arī man šogad 25. Ir bijuši lauzieni, bet neuzskatu, ka būtu visus savus jau izdzīvojusi. Un tomēr es palieku pie tā, ka parunāsim par to pēc 20 gadiem, kad būsi labi aplauzies. Tad ikviens saprot, kāpēc nevajag dzīvot mūžīgās roza brillēs.

Ok, ja jau par to nezināšanu un aplaušanos, Tu saki varbūt pēc 20 gadiem, tāpat es jau nemaz nezinu vai tik ilgi dzīvošu, tāpat kā Tu to nezini, tāpat kā nezini vai izšķirsies vai nē un citas lietas.
Tas ir iemesls kāpēc jādzīvo šodienai un tālāk pa rītdienu vari nedomāt.
29.06.2020 20:05 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Eksperte @ 29.06.2020 19:18

Ak vai, un tu teici jaunībā aplauzies. Arī man šogad 25. Ir bijuši lauzieni, bet neuzskatu, ka būtu visus savus jau izdzīvojusi. Un tomēr es palieku pie tā, ka parunāsim par to pēc 20 gadiem, kad būsi labi aplauzies. Tad ikviens saprot, kāpēc nevajag dzīvot mūžīgās roza brillēs.

Kaut es varētu teikt, ka tik ātri, tik jauns nebūtu piedzīvojis tik daudz. Cilvēki liela daļa, nekad nesapratīs kā ir citiem no malas, vienmēr tikai Tu jau esi jauns, Tev nav bērnu, Tev viss ir labi, nekas nav jādomā.
Bāc, es labprāt tieši būtu Tavā vietā ar bērniem, ar ģimeni, kas vēl labāks var būt un Tu kaut ko čīksti, ka ir jāmaksā bērnudārzi un vēl viskaut kas, tā ir tieši laime.
Bet es uz visu šo skatos savādāk, tas man ir palīdzējis būt labākam cilvēkam, viss piedzīvotais, ja no citiem dzirdu, ka ah mani piekrāpa, man meloja, es vairs no tā laika nevienam neuzticos.
Man tieši otrādāk, es būšu labāks, uzticēšos vairāk, jo pēc vienas situācijas nevar vērtēt par citiem.
29.06.2020 20:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits