Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iesakiet, ko darīt.

 
Reitings 22
Reģ: 29.11.2019
Sveiki,
Attiecības esam vairāk kā gadu un ir jau bijuši tādas reizes, kad ar draugu sarunājam, ka kopīgi pavadīsim dienu, bet beigās viņam ir, kas cits darāms un plāni atceļas, tā nav visos gadījumos, bet diezgan bieži.
Esmu runājusi jau un teikusi, par to kā es jūtos un ka mani tas skumndina, bet nekas nemainās.
Šodien bijam plānojuši doties braucienā pa ezeru, bet beigās aizbrauca ar draugiem uz ezeru un vizinājās pa pilsētu.
Negribās ticēt, ka attiecības jūk un ka nav lemts, bet ir smagi ka šādi notiek.
Varbūt varat, izteikt savas domas, ka Jūs rikotos ja šādi notiktu?
Es viņu mīlu un viņš mīl mani, vismaz man tā saka.
27.06.2020 23:16 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Kam Tev vajadzīgs cilvēks, kuram Tu acīm redzami neesi vajadzīga?
27.06.2020 23:21 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Nemīl tevi. Draugi svarīgāki. Pamet. Nav vērts, ja gada laikā jau šitā.
28.06.2020 00:29 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Pēc Tava stāstītā izklausās pēc tāda čalīša, kuram meitene ir vajadzīga tikai, lai uztaisa paēst, iedod seksu un izmazgā viņa netīrās drēbes, kamēr pats vēl nav nobriedis nopietnām attiecībām, jo čomi, tā ir visa dzīve. Bet varbūt arī nav tik traki, un Tu arī pie kaut kā šajās situācijās esi nedaudz vainīga ? Jo maz ticams, ka mīļi sarunājāt braukt kopā uz ezeru, un viņš pēkšņi atteica, jo aizbrauca ar draugiem uz ezeru. Varbūt bija kāds strīds, nesaprašanās, pārpratums? Ja jau esat attiecībās un mīlat viens otru, tas ir jārisina. Varbūt viņam tie draugi ir ļoti svarīgi, bet Tu vēlies, lai visu brīvo laiku pavadāt tikai divatā?
28.06.2020 00:34 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Nedomāju, ka problēma ir tajā, ka nebūtu Tu viņam vajadzīga ( ir nu gan čūsku komentāri šeit) ?
Vienkārši Tu pieļauj to, ka viņš tā dara... Tevi var uzmest pēdējā brīdī un nekas nebūs, Tu turpināsi būt attiecībās ar viņu, sniegt visus labumus...nu labi, būsi bēdīga, bet pāries taču...
Es iesaku sadusmoties un doties ar draudzenēm uzdzīvē(jebkas,kas Tev sagādā prieku), neko viņam nesakot un neatbildot uz telefona zvaniem!
Cilvēki visvairāk novertē to,ko ir grūti iegūt....
28.06.2020 01:02 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Un cik tad laika Jūs pavadat kopā? Ir kopdzīve?
Nevaru teikt kā rīkoties, bet pateikšu no puiša skatu punkta- tas ir normāli, ka draugi, hobiji netiek atstumti līdz ar attiecībām un tiem arī tiek svarīgs laiks.
Pavadītais laiks kopā ir svarīgs, bet tagad fokusēties un katru brīvo dienu aizpildīt ar sievu/meitene ir tukšu, garlaicīgu cilvēku padarīšana.
Es veltu laiku draudzenei un kopīgām aktivitātēm, bet mums ir maz kopīgu aizraušanos un interešu. Man ir "vīru hobiji" viņai "meiteņu" un tas ir ok. Neviens nemet malā savas intereses, lai par katru cenu pavadītu laiku kopā.
Protams, tad viss atkarīgs no cik ikdienā ir saskarsme.
28.06.2020 01:08 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Ketija123 @ 28.06.2020 00:34
Pēc Tava stāstītā izklausās pēc tāda čalīša, kuram meitene ir vajadzīga tikai, lai uztaisa paēst, iedod seksu un izmazgā viņa netīrās drēbes, kamēr pats vēl nav nobriedis nopietnām attiecībām, jo čomi, tā ir visa dzīve. Bet varbūt arī nav tik traki, un Tu arī pie kaut kā šajās situācijās esi nedaudz vainīga ? Jo maz ticams, ka mīļi sarunājāt braukt kopā uz ezeru, un viņš pēkšņi atteica, jo aizbrauca ar draugiem uz ezeru. Varbūt bija kāds strīds, nesaprašanās, pārpratums? Ja jau esat attiecībās un mīlat viens otru, tas ir jārisina. Varbūt viņam tie draugi ir ļoti svarīgi, bet Tu vēlies, lai visu brīvo laiku pavadāt tikai divatā?

Vārds vārdā piekrītu.
28.06.2020 01:10 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Ketij, mani vienmēr fascinē tavi komentāri?
Atļaušos pajautāt beztēmā- kam sievietei vajadzīgs vīrietis un kam vīrietim sieviete?
28.06.2020 01:11 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
Ja viņam nav laika priekš tevis, viņam tu neesi TIK svarīga. Ar to varētu sadzīvot, ja viņš tev ir TIK svarīgs, ka esi gatava to ciest. Tā var gadīties. Agri vai vēlu tā gatavība ciest viņa tevis nevajadzēšanu samazināsies un tad tev būs skaidrs, vai tev to visu vajag.
28.06.2020 12:21 |
 
Reitings 229
Reģ: 19.01.2015
Ir normāli, ka viņš laiku pavada arī ar citiem cilvēkiem, bet nav normāli tas, ka viņš jūsu plānus bieži atceļ. Īpaši, ja viņš atceļ pēdējā brīdī. Es būtu ļoti sāpināta un turpinātu mēģināt ar viņu par to runāt, un, ja tiešām nesanāktu, tad man patīk Kiki007 ideja par to, lai Tu sadusmojies kādreiz un arī vienkārši aizej uzdzīvot, bet no otras puses tas ir mazliet bērnišķīgi, nav tas nopietnākais problēmu risināšanas veids ;D
28.06.2020 12:59 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ja ar runāšanu nepietiek, tiešām aizej patusēt vai pēkšņi nomaini plānus un izej ar meitenēm. Ja nekas nemainas, parādi izejas durvis.
Starp citu, cik jums abiem gadu? Dzīvojat arī kopā?
28.06.2020 14:07 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Atriebība būtu, ka Tu pretī izej kopā ar meitenēm? Nu tas ir vēl lielāks stulbums, ko te iesaka, jo acīmredzot, Tev svarīgāk ir tieši laiku pavadīt ar viņu, nevis draudzenēm, ja Tu iziesi ar draudzenēm, nedomāju, ka tas kaut kā Tavu labsajūtu uzlabos.
Ja viņš pret Tevi tā izturās, tiešām viņš izturas ar pilnīgu necieņu, domā, ka Tu paliksi pie viņa vienmēr, piedod, bet viņš tad reāli ir cūka pret Tevi, vai nu Tu viņam pasaki kārtīgi un nopietni, lai viņš uzklausa vai tiešām ej prom, savādāk viņš nesapratīs.
28.06.2020 18:56 |
 
Reitings 1399
Reģ: 19.05.2016
nu man ir bijis tieši tāds vīrietis - nekad nav laika mani satikt, vienmēr laiks ir tikai priekš draugiem. Jauks puisis, bet tās nebija attiecības, es atmetu ar roku. Ja nav tad nav. Tas no manas personiskās pieredzes. Bet man ir arī bijis tā, ka es esmu pieķērusies tik ļoti un gribu satikt viņu tik ļoti, ka es samierinos, ka tas tā būs. Es tikai pārstāju tās saukt par attiecībām un atbrīvoju sevi no jebkādas atbildības un pienākumiem. Kamēr man apnika pavisam.
28.06.2020 19:01 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Freids
Haha, prieks dzirdēt ?
28.06.2020 19:08 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
problēma jau nav kopīgajās interesēs vai draugos, bet faktā, ka viņi sarunā pavadīt laiku kopā un puisis viņu regulāri uzmet :D
es esmu par konkrētu runāšanu, pateiktu, ka viņš var un drīkst darīt ko vien vēlas, bet, kad viņš atceļ plānus ar mani pēdējā brīdī, tas mani sāpina un ja turpinās tā darīt, tad būs kaut kādas sekas. Piekrītu Kiki007 teiktajam, ka viņš tā dara, jo var atļauties tā darīt un nekādu seku tam nav .
atriebties gan šķiet muļķīgi. turklāt laiks ar savām draudzenēm nav nekāda atriebība :D tas ir vienkārši labi pavadīts laiks.
28.06.2020 19:45 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
kāds sakars labi pavadītajam laikam ar draudznēm un atriebību!? To dara, lai labi pavadītu laiku, izvēdinātu galvu..nevis sēdētu uz smilsktētu, jo viņš kārtējo reizi aizgāja bez Tevis...jesus! ?
28.06.2020 22:39 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nu es varu pateikt vienu no pieredzes, ja esi svarīga vīrietim, tad to arī jutīsi un nebūs lieku jautājumu. Ja māc šaubas, tad ir skaidrs, ka ir pamats uztraukumam.
Domāju, ka visas atbildes ir Tavā priekšā, taču mīlestības sāpinātajā virpulī mēģini sev aizmālēt acis,ka gan jau viss ir ok.
Nē, draudzenīt. Vīrieši runā caur darbiem un uzmanību, sievietēm tas nāk emocionāli.
Ja vīrietim nav laika Tev, bet ir laiks draugiem. Kur vēl ir jautàjumi?
28.06.2020 23:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Fakts ir tāds, ka daudzām sievietēm ir tendence piedot savam vīrietim jebkurā gadījumā, neatkarīgi no tā, ko viņš dara. Piedošana vienmēr seko un ļoti ātri. Tas viņam dod iemeslu domāt, ka, ja viņa ātri piedeva, tad viņa to darīs atkal un atkal, un tas nozīmē, ka viņa piedos pastāvīgi. Piedos, jo nevēlas cieņu pret sevi, bet vienkārši vēlas, lai blakus ir vīrietis, kaut tāds kā viņš un labāku viņai nemaz nevajag. Ir jāsaprotiet, ka ne visu šajā dzīvē var un ir jāpiedod. Dažreiz, kaut arī ir skumji, kaut kas ir jāziedo, lai iegūtu kaut ko labāku un lielāku. Varbūt ir vērts ziedot šīs attiecības, kur otrs cilvēks neciena?
28.06.2020 23:58 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tb jāsaprot
28.06.2020 23:58 |
 
Reitings 75
Reģ: 03.01.2018
Jā , nu man liekas , ka šī situācija galīgi nav ok , un tur tiešām apakšā slēpjas necieņa pret tevi. Ja viņš vēlētos , obligāti pavadītu ar tevi laiku divatā , nevis čomiem. Izskatās , ka tu neesi viņa prioritāte.
29.06.2020 10:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits