Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grāmatas

 
Reitings 1374
Reģ: 26.06.2019
Sen nav bijis laiks pievērsties grāmatu lasīšanai. Tagad gribas kaut ko, bet nezinu ko.
Kas ir labākais, ko pēdējā laikā esat izlasījušas?
Saldās lubenes neinteresē. Vairāk kaut kas psiholoģisks, "smags", tāds, ko izlasi, un ir ko padomāt.
27.06.2020 12:04 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Jū Nesbē "Dēls" ;
Jānis Rokpelnis "Muzejs" ;
Roberts Sēlis "Vinardu tirāns".
Ieteikt varētu daudz ko, bet vismaz pasaki, kāda žanra grāmatu tu gribētu - fantāzija, vēsturiskie romāni, autobiogrāfijas? :)
27.06.2020 12:08 |
 
Reitings 1374
Reģ: 26.06.2019
Fantāzija noteikti nē. Var kādu spilgtu romānu, varbūt ne gluži, kur ir ļoti daudz vēstures. Autobiogrāfijas arī der. Man ļoti spilgti atmiņā palikušas sen lasītās "Apglabājiet mani zem grīdlīstes" vai "Tūkstoš sauļu mirdzums". Labprāt iepazītos arī ar latviešu literatūru. Vispār jau priecāšos par jebkādiem ieteikumiem :) Gribu atkal pievērsties grāmatu lasīšanai. Noteikti caur ieteikumiem atrastu sev ko noderīgu.
27.06.2020 12:15 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Es pēdējā laikā esmu ļoti aizrāvusies ar aktieru (auto)biogrāfijām, piemēram, varu ieteikt divas brīnišķīgas grāmatas par Uldi Pūcīti: viņa paša "Dienasgrāmatas" un Viktora Jansona, Reiņa Ādmīdiņa sastādīto "...tad tas ir Uldis Pūcītis". Vēl arī grāmata par Edgaru Liepiņu "Bet lidojums bija skaists".
Interesanta ir Anšlava Eglīša "Cilvēks mežā", arī viņa paša dienasgrāmatas.
Dažas man ļoti svarīgas grāmatas:
- Sāra Dināna "Venēras dzimšana" (viens no visskaistākajiem mīlas romāniem, nekāda salkanuma, tikai māksla un neatļauta mīlestība);
- Dace Priede "Saule špagas asmenī" ;
- Dagnijas Dreikas īsproza un romāni (viņa ir nepiedodami piemirsta, manuprāt) ;
- Ingas Ābeles un Gundegas Repšes romāni ;
- Mēliss Frīdentāls - Bites.
Vēl, ja izmanto Goodreads, varu iedot savu niku tur, varbūt kas iepatīkas no manis izlasītā.
27.06.2020 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Vējiem līdzi
27.06.2020 12:44 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Likteņa līdumnieki - 4 grāmatas sērijā.
27.06.2020 14:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits