Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hobija pārvēršana mazā "biznesiņā"!

 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Sveiciens gan tām, kas jau devušās atvaļinājumā, gan tām, kam darba gaitas rit pilnā sparā! ?
Esmu nolēmusi paralēli algotam darbam nodarboties ar dažādu rokdarbu veikšanu un tos pārdot, reklamējot preci gan sociālajos tīklos, gan piedaloties dažādos tirdziņos. Vēlos, lai viss būtu oficiāli, tādēļ ir daudz un dažādu neskaidrību. Man šādā jomā pieredzes nav nekādas - ar ko man ir jāsāk, arī nav ne jausmas!
Varbūt kāda var padalīties ar pieredzi, iespaidiem, slodzi, uzsākot savu mazo "biznesiņu"? Varbūt, lai vienkārši pārdotu rotas pa 2-3 eiro nemaz nav vajadzīga oficiāla reģistrēšanās, vai arī šī amata meistaru ir tik daudz, ka man nav nekādu izredžu tos izkonkurēt?
Lai Jums izdevušās brīvdienas!
26.06.2020 19:01 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.07.2016
Ieliec bildes, ko tu taisi. Rotu taisītāju ir nereāli daudz, līdz ar to jāspēj pārsteigt ar kaut ko neredzētu.
26.06.2020 20:06 |
 
Reitings 27909
Reģ: 11.02.2015
Nav obligāti pārsteigt ar ko neredzētu. Ir gadījumi, kad vienkārši - kāda uztrāpās publika.
Jo man zināma meiča taisa vienkārši briesmas. Nu tiešām briesmas, sajūta, ka 5gadnieks būtu taisījis. Bet nu viņai pērk! Ne maisiem, protams, bet tāpat klientūra atrodas.
Cik zinu, gan tā meiča, gan viens cits man zināms, kas pa brīviem brīžiem savu biznesu piehaltūrē, reģistrējušies kā saimnieciskā darba veicēji. Tur vienkārši uz vid jāiet to visu konkretizēt.
Pārdošanai labas visas sociālās platformas + ārzemnieki novērtē ar rokām darināto, līdz ar to ebay, etsy.
26.06.2020 20:31 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
nu ja nelielos apjomos vari pārdot .. ja lielos...jāmaksā nodokļi... iz jāzin likumi .. kaut kāda grāmatvedība baigais čakars... un ārpakalpojumi arī maksā ... lētākais laikam ir tā license par pašnodarināto vai kā saucas bet Rīgā tas ir 100 mēnesī ( nav jāmaksā PVN) un ir ierobežojums cik liels drīkst būt apgrozījums.
Brīnos, kāpēc kāds kaut ko tādu uzsāk... par pliku velti gandrīz meitenes tirgo savus darinājumus internetā... lai atmaksātos ir jāpārdod par bargu naudu ..... un kurš tev LV pirks ... arī ārzemnieki nepirks .....
Rīgā tiesām var darīt daudz ko citu ...
26.06.2020 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits