Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Labdien visām!
Ar draugu kopā esam gandriz 3 gadus, 2 no tiem dzīvojam kopā, audzinam meitiņu kas ir no iepriekšējām attiecībām (pieņemis meitu ir kā savu). Ka jau visās attiecības sakimaviss bija labi, bet tagad ir nogājis viss galigi greizi, jau vairakas nedēļas esam strīda stāvoklī, uzvedamies kā draugi, nav ne mīļuma, ne seksa, ne rūpju no viņa puses, viss strīds sākās ar to, ka draugs scarīgus lēmumus pieņēma pats, neapvaicājoties manu viedokli.
Kā ir jūsu attiecībās/ ģimenē, vai ar jums tiek runāts par noteiktiem lēmumiem vai arī paliekat aiz līnijas un piekrītat visam? (Es ar draugu runāju par katru lietu ko velos izdarīt un uzskatu ka tas ir pareizi, jo ģimene kurā uzaugu tā bija norma )
25.06.2020 06:48 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Izle Zizle @ 25.06.2020 14:41

Ne vienmēr vajadzīgs redzams un taustāms iemesls, lai būtu depresija. Reizēm tie ir psihiski traucējumi.

Laikam jau šajā situācijā es palieku par slikto bet vīrietis nabadziņš :D
25.06.2020 14:45 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
lote_te @ 25.06.2020 14:45

Jāmaina sarunas stratēģija. Ja Tu ej ar uzbrukumu - kāpēc nerunā, kāpēc dari tā un šitā, skaidrs, ka nerunās, bet noslēgsies vēl vairāk. Ja čīkstēsi, ka tev tas sāp - arī diezvai pavilksies, jo tas skan egoistiski, ka tikai tev var kaut kas sāpēt, un viņam nekas. Vislabākās sarunas notiek tad, ja tās nenotiek uzspēlēti - tagad sēdēsi un runāsim. Nē! Uztaisi romantisku vakaru, iedzeriet vīnu, atslābinieties, vai aizbrauciet kaut kur, kur viņš justos brīvi, Tu harmoniska, laimīga un galvenais mierīga, bez histēriskas vēlmes - runāt! Kad pamainīsi runāšanas stratēģiju, viņš pats nāks un ar tevi runās, jo viņš redzēs, ka ar tevi VAR sarunāties, var kopīgi risināt problēmas, bez nosodījumiem, pārmetumiem.
Palasi grāmatu "5 mīlestības valodas". Var likties pilnīgas muļķības, bet ja iedziļinās, var vairāk izprast otru cilvēk un to, kāpēc viņš rīkojas tā, kā rīkojas.

Uzkati ka tas nav mēģināts? Esmu gan runājusi ar viņu mierīgi, gan centusies lai viņš visu izsaka, nu nekā.
25.06.2020 14:49 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 14:49

Uzkati ka tas nav mēģināts? Esmu gan runājusi ar viņu mierīgi, gan centusies lai viņš visu izsaka, nu nekā.

Un cik tad ilgi tā dzīvosiet kopā?
25.06.2020 14:52 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
berry98 @ 25.06.2020 14:49

Uzkati ka tas nav mēģināts? Esmu gan runājusi ar viņu mierīgi, gan centusies lai viņš visu izsaka, nu nekā.

Mēs nu jau esam septiņu lapu garumā sarakstījušas tev penterus ar saviem viedokļiem un visām iespējām, ko varētu darīt. Ko tieši vēl mēs varam tev pateikt? Viss tiek argumentēts, visam ir pretstats. Ja tā tiešām ir, tad es nekad nesapratīšu, kāda burkāna pēc ir jāsēž un jāčīkst, ka kaut kas nav labi. Vai nu jāsamierinas ka jums ir tādas attiecības, bet jāpārstāj čīkstēt, vai arī izejas durvis. Nu kur ir problēma?
25.06.2020 14:53 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Izle Zizle @ 25.06.2020 14:52

Un cik tad ilgi tā dzīvosiet kopā?

Grūti teikt, cerība jau ir ka varbūt tomēr kaut kas mainīsies, bet laikam jau, ja tuvākajā laikā viss būs tā pat, tad jau somas rokā un attā
25.06.2020 14:54 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
laimonis @ 25.06.2020 13:56

Stulbi ir izteikt savu viekli neesot informētai par juridisko pusi un izteikt viedokli nezinot situāciju.
pirmkārt 100 eiro mēnesī bērnam. Nu ar tiem tad var pakaļu slaucīt, jo neko izdarīt jau ar to navar. Tikai tik cik ēst nopirkt. Tas ari viss.
LV likums nosaka vecākiem rupēties par saviem bērniem un bērniem rūpēties par saviem vecākiem (un noteiktos apstākļos arī vecvecākiem).
pagātnē alimenti bija līdz pilngadībai, tagad ja nemaldos ir 21 gads. alimenti 100-130 ko ja nemaksā pats var piedzīt no valts. Bet ja,kas notiek ar vecāku vai vecāks kļust vecs, vai nespēj par sevi parūpēties tad tam bērnam būs jārūpējas par savu vecāku vai jāapmaksā pansionāts. ja ir 5 berni... kas vainas sametīsies un vis ok. Bet piemēram ja ir 1 bērns.... un tiek nolikts priekšā ka jāmaksā 600-800 eiro par pansionātu mēnesī ... nu sorry.... a kā viņam studentam bez normāliem ienākumiem vai piemēram ar savu ģimeni jau to apmaksāt? Miniālā pensija ir 100 vai pat zem 100 eiro ... ja nestrādā legāli... strādā par minimālo algu ir minimālā pensija .... 600-100 ... esi viens kam tas jāmaksā .. sanāk 500 mēnesī....
lūdzu .. sadomājās te ka valsts par velti bērniem dos naudu ... sasmējos :D
Tāpēc teikt ka atsakās no alimentiem un nesaprotu tās mātes... laikam esi paglupa un neinforāta... lai izteiktos par šo jautajumu....
katram situācija ir savādāka, un sieviete zin, kāpēc ataskās no alimentiem... tam var būt iemesls... tā sūda simtnieka dēļ, kā nekam nepietiek varbūt tas vīrietis jaucas ģimenē... kontrolē sievieti vai ir kāds cits negatīvs eocionāls iespaids.... vabūt sieviete saprot ... kas par cilveku... un kāda nākotne viņam būs... zin ka strādā nelegāli, riskantā darbā... saprot ar ko beigsies....
ne mazums tiesu.... kur bērni mēģina pierādīt, ka vecāks nav rūpējies par viņiem ....un ja tu nākotnē normāli iekārtojies... .. tiesa var uzskatīt ka esi spējīgs uzturēt savu vecāku .. jo no valsts saņēmi alimentus .. pat ja brīvprātīgi nemaksāja ....

ko tu te vispār runā?
jā, katram situācija ir savādāka, bet nav jābūt īpaši apdāvinātam, lai uztaisītu bērnu, pēc tam pazustu tālajās zilajās.
Ja uztaisi bērnu, par to ir jārupējās un jānes atbildība, nevis jānogrūž vienai sievietei un kkādam nezinamam čuvakam. To sauc par bezatbildību un tādus aizstāvēt nevajag. Tas tikai liecina par to, ka vīrietis ir vēl nenobriedis prātā un kuļās pats pa savu dzīvi, vai vismaz cenšās.
Es tikai priecājos par ogu, ka viņai viss ir labi un var visu pavilkt. Bet tas neatbrīvo bioloģisko tēvu no atbildības.
Ja reiz esi ievārijis putru, tad streb arī to ārā.
25.06.2020 15:18 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Mums nav kopīgs budžets, bet tādas lietas kā jauna auto iegāde ārzemēs, tiek apspriestas ar mani. Tā kā autore, es tevi 100% atbalstu. Neizprotu tava vīrieša reakciju. Varbūt te tiešām problēma ir nevis auto, bet varbūt čomi saskaloja smadzenes vai pats iespītējies, velns viņ zin. Ko ieteikt, arī nezinu...
25.06.2020 15:27 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Eksperte @ 25.06.2020 14:53

Mēs nu jau esam septiņu lapu garumā sarakstījušas tev penterus ar saviem viedokļiem un visām iespējām, ko varētu darīt. Ko tieši vēl mēs varam tev pateikt? Viss tiek argumentēts, visam ir pretstats. Ja tā tiešām ir, tad es nekad nesapratīšu, kāda burkāna pēc ir jāsēž un jāčīkst, ka kaut kas nav labi. Vai nu jāsamierinas ka jums ir tādas attiecības, bet jāpārstāj čīkstēt, vai arī izejas durvis. Nu kur ir problēma?

6taja lapā tieši par to iedomājos. Te tiek ieteikti visādi varianti, minēts, kas par vainu, bet visam kaa ar āmuru pāri - Nē tā nav. Radās priekšstats, ka nepatīk pieņemt kritiku un diezgan uzkrītoši mālē sevi par - visu daru pareizi un punkts. Man arī pēc kāda laika apniktu risināt problēmas ar cilvēku, kam ir tikai JĀ, NĒ, ES.
25.06.2020 16:26 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Katz @ 25.06.2020 15:18

ko tu te vispār runā?
jā, katram situācija ir savādāka, bet nav jābūt īpaši apdāvinātam, lai uztaisītu bērnu, pēc tam pazustu tālajās zilajās.
Ja uztaisi bērnu, par to ir jārupējās un jānes atbildība, nevis jānogrūž vienai sievietei un kkādam nezinamam čuvakam. To sauc par bezatbildību un tādus aizstāvēt nevajag. Tas tikai liecina par to, ka vīrietis ir vēl nenobriedis prātā un kuļās pats pa savu dzīvi, vai vismaz cenšās.
Es tikai priecājos par ogu, ka viņai viss ir labi un var visu pavilkt. Bet tas neatbrīvo bioloģisko tēvu no atbildības.
Ja reiz esi ievārijis putru, tad streb arī to ārā.

piekrītu.
Bet likums ir likums un realitāte ir realitēte.
Gan rakstot bērna tēvu dzimšanas apliecībā ir jādoā, gan arī prasot alimentus jādomā.
Tas ko tu uzraktīji, ir kā būtu, ja pasaule būtu ideāla. Tas ko es uzrakstīju- kāpēc cilvēki izvēlas nesaņemt alimentus, jo pasaule un likumdošana nav ideāla. Lūk atšķirība.
Un bērnu uztaisīt gluži tāpat vien nevar. Sākumā ar kādu jāpērguļ.
Secinājums- sievietes, domājiet ar ko guļat. Vismaz tik daudz, lai zinātu, ka varēs mierīgi alimentus pieprasīt!
25.06.2020 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!