Attiecības

 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Labdien visām!
Ar draugu kopā esam gandriz 3 gadus, 2 no tiem dzīvojam kopā, audzinam meitiņu kas ir no iepriekšējām attiecībām (pieņemis meitu ir kā savu). Ka jau visās attiecības sakimaviss bija labi, bet tagad ir nogājis viss galigi greizi, jau vairakas nedēļas esam strīda stāvoklī, uzvedamies kā draugi, nav ne mīļuma, ne seksa, ne rūpju no viņa puses, viss strīds sākās ar to, ka draugs scarīgus lēmumus pieņēma pats, neapvaicājoties manu viedokli.
Kā ir jūsu attiecībās/ ģimenē, vai ar jums tiek runāts par noteiktiem lēmumiem vai arī paliekat aiz līnijas un piekrītat visam? (Es ar draugu runāju par katru lietu ko velos izdarīt un uzskatu ka tas ir pareizi, jo ģimene kurā uzaugu tā bija norma )
25.06.2020 06:48 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 12:06

Bioloģiskais tēvs nebija pat ierakstīts dzimšanas apliecībā, nekādu alimentus pat netaisījos pieprasīt, draugs viennozīmigi izteicās, ka tas nav nepieciešams un visu atbildību ņem uz sevi.
Esmu centusies un runājusi viss nonāk pie klusēšanas, cilvēks vienkārši neko neatbild.

Nu re, ar savu klusēšanu un nevēlēšanos komunicēt, viņš parāda savu attieksmi pret Tevi. Vai Tev tas ir vajadzīgs, stiept garumā neizbēgamo? Ja viņš nav ieinteresēts runāt, glābt attiecības.
25.06.2020 12:10 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 12:10

Principā diskusījas jautājums bija par to ka jūsu ģimenēs tiek lemti nopietnāki lēmumi, bet te jau lien makos

Tu tak pati visiem aprakstīji Jūsu maka saturu un kā viss notiek.
25.06.2020 12:12 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
berry98 @ 25.06.2020 12:06

Bioloģiskais tēvs nebija pat ierakstīts dzimšanas apliecībā, nekādu alimentus pat netaisījos pieprasīt, draugs viennozīmigi izteicās, ka tas nav nepieciešams un visu atbildību ņem uz sevi.
Esmu centusies un runājusi viss nonāk pie klusēšanas, cilvēks vienkārši neko neatbild.

Nu vo, šitā darīt nevajadzēja. Tagad bioloģiskais tētis staigā priecīgs pa pasauli bez jebkādas atbildības par to, ka viņam ir pēcnācējs. Principā tu izraki bedri sev finansiāli. Jo, ja gadās, ka paliec viena, tev nav vismaz šis viens stabilais ikmēneša ienākums.
25.06.2020 12:13 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Katz @ 25.06.2020 12:07
Trīs lappušu garumā viens un tas pats??‍♀️
Kas Jūs pa lielo ģimeni, ja šāds padoms ir jāprasa forumā? Apsēžaties pie apaļā galda un izrunājaties savā starpā, saki, ka šādi nav pieņemami, jo tur ir arī tava nauda un līdz ar to rēķinies, ka būs kopīgi veikti lēmumi, citādi sanāk esi sponsors bez viedokļa.
Es gan piełauju jums visas attiecības jau ir sačakarētas, šī varētu būt viena no lietām.

Tur attiecību vairs nav, ja vīrietis klusē un nevēlas runāt.
25.06.2020 12:13 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Eksperte @ 25.06.2020 12:13

Nu vo, šitā darīt nevajadzēja. Tagad bioloģiskais tētis staigā priecīgs pa pasauli bez jebkādas atbildības par to, ka viņam ir pēcnācējs. Principā tu izraki bedri sev finansiāli. Jo, ja gadās, ka paliec viena, tev nav vismaz šis viens stabilais ikmēneša ienākums.

Tieši tā, lai posta autore beidz stabulēt, ka bērna alimentiem šajā situācijā nav nekāda sakara!
25.06.2020 12:14 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Izle Zizle @ 25.06.2020 12:13

Tur attiecību vairs nav, ja vīrietis klusē un nevēlas runāt.

Vispār tā ir kaut kāda neizauguša cilvēka attieksme. Tipa pieauguši cilvēki, bērns, atbildības, bet te vnk nedēļām netiek līdz kompromisam. Man draudzene reiz iemācīja lietu, ko nu atceros mūžam - no tomāta nevar izspiest apelsīnu sulu. Ja šo patur prātā, tad viss paliek skaidrāks un vienkāršāks.
25.06.2020 12:23 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Eksperte @ 25.06.2020 12:13

Nu vo, šitā darīt nevajadzēja. Tagad bioloģiskais tētis staigā priecīgs pa pasauli bez jebkādas atbildības par to, ka viņam ir pēcnācējs. Principā tu izraki bedri sev finansiāli. Jo, ja gadās, ka paliec viena, tev nav vismaz šis viens stabilais ikmēneša ienākums.

Alimenti obligatie ir loti zemi (man liekas ap 70 eur men)- baigais jau nu zaudejums
25.06.2020 12:23 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Didi_xcx @ 25.06.2020 12:23

Alimenti obligatie ir loti zemi (man liekas ap 70 eur men)- baigais jau nu zaudejums

Neesmu lietas kursā par to, bet pat ja tie ir 70, izrēķinot ko par tādu naudu var nosegt, tā ir labāk nekā dzīvot bez alimentiem vispār.
25.06.2020 12:26 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Didi_xcx @ 25.06.2020 12:23

Alimenti obligatie ir loti zemi (man liekas ap 70 eur men)- baigais jau nu zaudejums

Uzturlīdzekļi 25% vai 30% apmērā no minimālās mēneša darba algas – 107,50 eiro vai 129 eiro mēnesī atkarībā no bērna vecuma.
Nu nesaki viss, 100 eiro arī ir nauda, it sevišķi, ja esi vientuļais vecāks. Labi gribot, pa 100 eiro var nopirkt pārtiku visam mēnesim.
25.06.2020 12:28 |
 
Reitings 1406
Reģ: 26.06.2019
Tur attiecību vairs nav, ja vīrietis klusē un nevēlas runāt.

Nu protams, ex cosmo klasika - šķiries :D Māksla ir attiecības uzturēt un mācēt sarunāties. Vai atrast pieeju sarunai.
Autore, vai nav tā, ka Tu pārāk centies visu laiku runāt, saskaņot, tas piemērs par bērna drēbēm - nu kāda starpība, kādas drēbes Tu pērc? Ne vīrietim viņas nēsāt, neko. Nevajag iekrist galējībās, un nevajag atskaitīties vai prasīt viņa viedokli par pilnīgi visu. Ne visi vīrieši pamanīs mājās jaunu puķu podu, bērna drēbju kārtu un citas ikdienas lietas. Varbūt Tu centies no viņa izspiest saskaņošanu par it visu, bet viņš nav tāds cilvēks, kam ir jāsaskaņo bērna zeķu pirkšana? Tad šis ir likumsakarīgi, jo viņam apnicis ka viss jāsarunā, jūtas kā tāds tupelnieks, kas bez sievietes ziņas nevar neko izdarīt. Es neatbalstu auto iegādi, ja tā netiek ģimenē saskaņota, jo tas nav nopirkt jaunu paklāju. Bet tev, autore, ļoti sitas cauri tas, ka VISS IR JĀSARUNĀ. Moš atļauj vecim vienkārši būt vecim? Šis man izskatās tāds gājiens, kad viss jau ir līdz kaklam un spītība, ko Tu minēji... Ļoti tipiska vīriešiem, kuri jūtas apspiesti attiecībās.
25.06.2020 12:29 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Eksperte @ 25.06.2020 12:26

Neesmu lietas kursā par to, bet pat ja tie ir 70, izrēķinot ko par tādu naudu var nosegt, tā ir labāk nekā dzīvot bez alimentiem vispār.

Uzturlīdzekļi 25% vai 30% apmērā no minimālās mēneša darba algas – 107,50 eiro vai 129 eiro mēnesī atkarībā no bērna vecuma.
Un, ja parēķinam gada griezumā, pat, ja var atļauties viens uzturēt bērnu, bez otra cilvēka palīdzības, par vairāk kā 1000 eiro sakrāto gada laikā - var taču aizbraukt jaukā ceļojumā ar bērnu.
25.06.2020 12:30 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
lote_te @ 25.06.2020 12:29

Nu protams, ex cosmo klasika - šķiries :D Māksla ir attiecības uzturēt un mācēt sarunāties. Vai atrast pieeju sarunai.
Autore, vai nav tā, ka Tu pārāk centies visu laiku runāt, saskaņot, tas piemērs par bērna drēbēm - nu kāda starpība, kādas drēbes Tu pērc? Ne vīrietim viņas nēsāt, neko. Nevajag iekrist galējībās, un nevajag atskaitīties vai prasīt viņa viedokli par pilnīgi visu. Ne visi vīrieši pamanīs mājās jaunu puķu podu, bērna drēbju kārtu un citas ikdienas lietas. Varbūt Tu centies no viņa izspiest saskaņošanu par it visu, bet viņš nav tāds cilvēks, kam ir jāsaskaņo bērna zeķu pirkšana? Tad šis ir likumsakarīgi, jo viņam apnicis ka viss jāsarunā, jūtas kā tāds tupelnieks, kas bez sievietes ziņas nevar neko izdarīt. Es neatbalstu auto iegādi, ja tā netiek ģimenē saskaņota, jo tas nav nopirkt jaunu paklāju. Bet tev, autore, ļoti sitas cauri tas, ka VISS IR JĀSARUNĀ. Moš atļauj vecim vienkārši būt vecim? Šis man izskatās tāds gājiens, kad viss jau ir līdz kaklam un spītība, ko Tu minēji... Ļoti tipiska vīriešiem, kuri jūtas apspiesti attiecībās.

Piekritīšu. Es arī par šo aizdomājos.
25.06.2020 12:35 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Ja vecis grib but vecis tad PATS par visu maxa, ne slauc no sievas!!!!!
25.06.2020 12:36 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
lote_te @ 25.06.2020 12:29

Nu protams, ex cosmo klasika - šķiries :D Māksla ir attiecības uzturēt un mācēt sarunāties. Vai atrast pieeju sarunai.
Autore, vai nav tā, ka Tu pārāk centies visu laiku runāt, saskaņot, tas piemērs par bērna drēbēm - nu kāda starpība, kādas drēbes Tu pērc? Ne vīrietim viņas nēsāt, neko. Nevajag iekrist galējībās, un nevajag atskaitīties vai prasīt viņa viedokli par pilnīgi visu. Ne visi vīrieši pamanīs mājās jaunu puķu podu, bērna drēbju kārtu un citas ikdienas lietas. Varbūt Tu centies no viņa izspiest saskaņošanu par it visu, bet viņš nav tāds cilvēks, kam ir jāsaskaņo bērna zeķu pirkšana? Tad šis ir likumsakarīgi, jo viņam apnicis ka viss jāsarunā, jūtas kā tāds tupelnieks, kas bez sievietes ziņas nevar neko izdarīt. Es neatbalstu auto iegādi, ja tā netiek ģimenē saskaņota, jo tas nav nopirkt jaunu paklāju. Bet tev, autore, ļoti sitas cauri tas, ka VISS IR JĀSARUNĀ. Moš atļauj vecim vienkārši būt vecim? Šis man izskatās tāds gājiens, kad viss jau ir līdz kaklam un spītība, ko Tu minēji... Ļoti tipiska vīriešiem, kuri jūtas apspiesti attiecībās.

Nav arī tā ka saskaņoju apģērba krāsu vai zeķu izmēru, es pajautāju vai es varu nopirkt.. Laikam tas gan ir tulbi, tikai tagad tā sāk likties :D
Par to es saku, ka tomēr auto nemaksā ne 10 ne 20 ne 100 eiro, tā tomēr ir lielāka un dārgāka lieta, un protams arī tas ka auto viņam jau ir.
25.06.2020 12:36 |
 
Reitings 1406
Reģ: 26.06.2019
Nav arī tā ka saskaņoju apģērba krāsu vai zeķu izmēru, es pajautāju vai es varu nopirkt.. Laikam tas gan ir tulbi, tikai tagad tā sāk likties

Bet tieši kāpēc Tu tā dari? Kāds ir pamatojums? Viņš tiešām tev iesaka skaistākās meiteņu kleitas, dalās kaut kādos stila padomos, vai vienkārši noburkšķ - jā, normāli, pērc?
Sāc ar to, ka neprasi viedokli tur, kur bez tā vari iztikt. Vīrietim ar laiku sāks ļoti apnikt un traucēt šāda lieka čupošanās. Tas mums, sievietēm, varbūt liekas mega svarīgi, bet vīrietim... Lieka laika tērēšana. Jebkurš vīrietis grib redzēt sev blakus sievieti, kas ir pati spējīga pieņemt kaut kādus lēmumus, rīkoties ar naudu, būt gudra, jo tieši to taču mēs sagaidām arī no vīriešiem, ne? Ja Tu sevi parādi kā tādu nevarīgu radījumu, kas saskaņo visas mazās ikdienas lietas, tad nebrīnies, ka vīrietim vienkārši apniks un viņš sāks rīkoties pats uz savu galvu, jo kādam tak ir jāparāda sava mazā neatkarība, un ka vismaz viens no jums var kaut kādus lēmumus pieņemt pats.
25.06.2020 12:42 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Eksperte @ 25.06.2020 12:35

Piekritīšu. Es arī par šo aizdomājos.

Cosmo klasika nav šķirties! Cosmo klasika ir censties ar vīrieti izrunāties, kaut arī vīrietim nav vēlmes to darīt.
Te jau vairākas nedēļas cilvēki dzīvo kā draugi, bez seksa, bez rūpēm, un klusēšana. Vai no šādām attiecībām var veiksmīgi izpeldēt sausā un cerēt, ka viss būs kā argāk? NĒ, NEVAR!
25.06.2020 12:42 |
 
Reitings 1406
Reģ: 26.06.2019
Te jau vairākas nedēļas cilvēki dzīvo kā draugi, bez seksa, bez rūpēm, un klusēšana. Vai no šādām attiecībām var veiksmīgi izpeldēt sausā un cerēt, ka viss būs kā argāk? NĒ, NEVAR!

Protams, ka var. Ir tikai jāuzsāk saruna. Te autorei neviena nepateiks kā to izdarīt vislabāk, jo savu vīrieti viņa pazīst vislabāk. Dažas nedēļas nav nekas. Pa šo laiku abi var daudz ko izdomāt, pārdomāt, pēc tam vienkārši jāapsēžas un jāizliek savas domas vārdos. Varbūt vīrietis nerunā, jo vienkārši autore visu laiku uzspiež uz savu, vajag tā, vajag runāt, sarunāt, visu kopīgi. Bet kur ir kaut kādas savas lietas? Vīrietim tas ir ļoti svarīgi.
25.06.2020 12:48 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Izle Zizle @ 25.06.2020 12:42

Cosmo klasika nav šķirties! Cosmo klasika ir censties ar vīrieti izrunāties, kaut arī vīrietim nav vēlmes to darīt.
Te jau vairākas nedēļas cilvēki dzīvo kā draugi, bez seksa, bez rūpēm, un klusēšana. Vai no šādām attiecībām var veiksmīgi izpeldēt sausā un cerēt, ka viss būs kā argāk? NĒ, NEVAR!

Cik esmu lasijusi, te lielākā daļa kolīdz kāda paprasa padomu, tā uzreiz jātriec ratā. ?
25.06.2020 12:48 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Eksperte @ 25.06.2020 12:48

Cik esmu lasijusi, te lielākā daļa kolīdz kāda paprasa padomu, tā uzreiz jātriec ratā. ?

Var jau netriekt ratā un dzīvot kā brālis ar māsu.
25.06.2020 12:50 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Izle Zizle @ 25.06.2020 12:50

Var jau netriekt ratā un dzīvot kā brālis ar māsu.

Un var jau arī kā pieauguši cilvēki savā starpā izrunāt.
25.06.2020 12:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!