Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iedomās vs Realitāte

 
Reitings 11
Reģ: 30.08.2019
Sveikas dāmas ?
Pirms laiciņa izveidoju diskusiju , un atbildes man lika aizdomāties - vai tā var būt , ka redzu sevi spogulī un fotogrāfijās savādāk nekā es izskatos no malas ?
Reāli citreiz liekos sev tik resna un neglītā ka raudiens nāk, bet citreiz atkal liekos tīri pievilcīga .
Ir citreiz dienas ka nespēju izlemt ko vilkt izejot no mājas , varu pēc pus stundas atnākt atpakaļ pārģērbties , jo “izskatos resna šajās biksēs vai blūzīte “ .
Vai ar šādām muļķīgām domām ir vērts griezties pie psihologa ? Jeb kā iemīlēt sevi ?
Nepārtraukti domās salīdzinu sevi ar kādu vai kaut ko , gribu ietilpt sabiedrības nospraustajos standartos ?
20.06.2020 07:15 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Vai ar šādām muļķīgām domām ir vērts griezties pie psihologa ? Jeb kā iemīlēt sevi ?

noteikti vari vērsties pie psihologa!
vai pat pie kouča :) ir lietas, ar kurām koučings var tīri labi palīdzēt!
20.06.2020 09:49 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Woi biezi vien arī sevi salīdzinu bet nu jau mazāk. Mūsdienu pasaulē kad ir instagrams ir jāatceras kad daudzas meitenes bildes liek labākas un nepilnības paslēpj, protams ir modeļu augumi , taču tev jāiemil pašai sevi un jāatceras ka katrs sevi internetā grib pataisīt skaistu.
Es jūtos skaista kad uzkrāsoju nagus, uzvelku ko skaistu, skaista apakšveļa tad jūtos labi.
20.06.2020 10:04 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es sev esmu piefiksējusi, ka man šādas domas nāk virsū hormonu svārstību dēļ. Kaut kādās konkrētās cikla dienās ir tā, ka lai ko es vilktu, krāsotu vai darītu , es sev nepatīku tik ļoti, ka varetu nogulēt zem segas visu dienu, lai nevienam nav jaskatās uz tik neglitu cilvēku ??? Bet ir dienas kad izsjatos briesmīgi, bet jutos ļoti labi un skaista, pat netīriem matiem ?
20.06.2020 10:38 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Man šķiet ka katrai ir tās dienas, kurās sev liekas neglīta lai vai ko darītu. Bet īstenībā iemīlēt sevi nav tik sarežģīti ja apzinies, ka viss notiek galvā. Es arī esmu izgājusi cauri tādam ļoti garam sevis nemīlēšanas posmam. Un nu no pelēkā gulbja nav ne smakas. Ieteikums - ja traucē svars tad jādara viss lai to nomestu. Ja nepatīk kā izskatās ķermenis apģerbā, piemeklē veikalos to, kas patīk pašai. Ja pienākusi tā diena, kad nejūties labi savā ādā, saloko matus un sapucējies. Man tas bieži mēdza palīdzēt tādās maķenīt drūmākās dienās.
20.06.2020 13:55 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Mēs paši sevi redzam savādāk nekā cilvēki no malas, jo paši sev esam visskarbākie kritiķi.
20.06.2020 18:16 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Jārisina šīs lietas ar psihologu
20.06.2020 23:33 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
Nepārtraukti domās salīdzinu sevi ar kādu vai kaut ko , gribu ietilpt sabiedrības nospraustajos standartos

Tie sabiedrības nospraustie standarti ir tik, nu TIK garlaicīgi. Un ne tikai attiecībā uz sieviešu izskatu, bet kopumā. Sabiedrība vēlas redzēt perfektus cilvēkus, taču perfekti cilvēki neeksistē. Daudzi to aizmirst un cenšas pa visām varītēm pārveidot sevi, lai atbilstu šiem standartiem, kaut gan patiesībā, nu, vismaz mani, vairāk saista tie, kuri neietilpst šajos standartos. Tie, kuri nav perfekti. Tie, kuri mīl un pieņem sevi tādus, kādi ir, un necenšas izdabāt sabiedrībai vai tās dīvainajiem standartiem.
Tev ir lielisks augums un, ja profila bildē tā esi tu, tad esi skaista, jauna sieviete. Štrunts par visiem standartiem, "perfektajām" Instagram modelēm un štrunts par to, ko saka vai domā citi. Pati agrāk mocījos ar līdzīgām domām, kompleksiem. Tas bija smags darbs pašai ar sevi, bet izdevās uzvarēt cīņā ar šiem kompleksiem. Novēlu, lai arī tev izdodas!
20.06.2020 23:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits